trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #975 dnia: Kwiecień 01, 2010, 07:21:40 pm »
Anfan - jak się nie znasz, to się lepiej nie odzywaj. A Suou (czy jak jej tam) transformuje się jak czarodziejka z księżyca.
To jest właśnie przykład bezsensownego czepiania się (i pisania głupot przy okazji) lecz wiec, że nie jesteś jedyny, który coś takiego napisał.
Tworzy swoją broń w tak fajny sposób co już jest powodem do żartów dla niektórych.
To jest zwykła materializacja broni. Suou się nie przemienia.


Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #976 dnia: Kwiecień 01, 2010, 07:56:43 pm »
wielkim fanem sapka i wiedźmina nie jestem, nawet wszystkich książek o geralcie nie przeczytałem ale porównywanie go do darkera to gruba przesada.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #977 dnia: Kwiecień 01, 2010, 08:29:59 pm »
A ja wróciłem do Gintamy i chyba w końcu dorosłem do serii. To, co mnie kiedyś mało śmieszyło, teraz rzuca mną o ziemię ;-)
Prawdę ktoś pisał, że manga jest świetna, ale po dodaniu do tego głosów jest wręcz genialnie ;-)
I'd like to be a tree

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #978 dnia: Kwiecień 02, 2010, 02:51:34 am »
To aru Kagaku no Railgun.Do 19 odcinka jest o.k.Niestety ostatnia historia nie nadaję się do oglądania.Fabuła w żaden sposób nie trzyma się kupy,logicznych dziur jest mnóstwo.W ostatnich odcinkach przybywa walk,w większości nudnych i z oczywistym finałem."Wielki zły" tej serii to chyba najsłabiej wykonany główny adwersarz w historii anime.Żal mi jej po prostu było,musiała być chyba chora na jakąś straszną,bolesną chorobę bo jej twarz co chwilę wykrzywiała  się w komicznych grymasach+standardowe wybuchy "złego" śmiechu przy każdym zdaniu.W ostatnich odcinkach momentami przewijałem już fragmenty bo nie miałem siły się męczyć a mi rzadko się to zdarza.Reasumując, gdyby wywalić ostatnie 5 odcinków i zrobić je od nowa mogło by być bardzo dobrze,tak jest tylko nieźle.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #979 dnia: Kwiecień 02, 2010, 05:58:19 am »
Cytuj
Do 19 odcinka jest o.k.Niestety ostatnia historia nie nadaję się do oglądania.Fabuła w żaden sposób nie trzyma się kupy,logicznych dziur jest mnóstwo
czyli?

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #980 dnia: Kwiecień 02, 2010, 11:29:10 am »
Było tego tak dużo ze nie chce mi się rozpisywać ale choćby
Spoiler: pokaż
zwykli ludzie szarżujący kilkakrotnie bez broni na kobietę w bojowym kombinezonie,tajna organizacja organizująca fałszywy konwój by zmylić jedną kobietę która nawet gdyby znalazła prawdziwy to i tak nic nie może zrobić,olbrzymi robot pojawiający się z znikąd(albo spod jezdni) w środku miasta,postacie pojawiające się całą grupą nagle w rożnych miejscach(o ile pamiętam ich teleporterka mówiła ze może teleportować tylko dwie osoby na raz),wielka zła mistrzowsko,przez kilka odcinków, udaje przyjaciółkę postaci pozytywnych i manipuluje nimi jak chce a nagle,bez żadnego powodu,zrzuca przebranie  robiąc sobie dużo wrogów.Przez kilka odcinków,choć dwie postacie bez przerwy siedziały w internecie szukając jakiś informacji,nikt nie dowiedział się czyją krewną była Telissa i w jakich eksperymentach brała dawniej udział choć sprawdzano przecież jej dziadka.Gdy już sama, w niezwykle inteligentny sposób,to ujawniła  znajdują stronę z informacjami o tym a pierwszym razem gdy wchodzą do sieci
.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #981 dnia: Kwiecień 02, 2010, 11:56:37 am »
No niestety, radosna twórczość animatorów w zakresie fabuły tak zazwyczaj się kończy, ale pomijając tą końcówkę to całkiem przyjemnie serię wspominam.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #982 dnia: Kwiecień 02, 2010, 12:18:37 pm »
Cała I seria tego anime (oprócz kilku odcinków) to shit. Mam nadzieję, że II będzie lepsza choć jak czytam to z fabułą i walkami jest jeszcze gorzej niż w I sezonie.

Jeśli tak jest to ciekawe dlaczego. Zamiast tworzyć anime z ciekawą fabułą i dobrymi walkami to robią jakąś głupią komedię.

Choć może jednak spodoba mi się II sezon mimo tego, że I mi się nie spodobał.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 01:12:13 pm wysłana przez anfan »

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #983 dnia: Kwiecień 02, 2010, 12:34:34 pm »
To nie jest drugi sezon.Powstał na podstawie tych samych noweli co Index.Dzieje się w tym samym mieście,pojawia się kilka postaci które były również w Index ale to wszystko.Fabuła nie kontynuuje wydarzeń z Indexu,jest raczej do nich alternatywna.
Na marginesie  lubiłem Index,choć również nie był idealny,i wolę go niż Railguna. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #984 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:07:28 pm »
To nie jest drugi sezon.Powstał na podstawie tych samych noweli co Index.Dzieje się w tym samym mieście,pojawia się kilka postaci które były również w Index ale to wszystko.Fabuła nie kontynuuje wydarzeń z Indexu,jest raczej do nich alternatywna.
Na marginesie  lubiłem Index,choć również nie był idealny,i wolę go niż Railguna.  
Wiedziałem o tym jeszcze jak były zapowiedzi tego anime.
II sezon to było luźne stwierdzenie, a nie że to kontynuacja.

Jak obejrzałem Index to pisałem wielokrotnie, że jak mogli kilka pierwszych odcinków tak fajnych zrobić (najlepiej pokazana walka i najlepszy klimat), a potem coraz gorzej działo się z tym anime, że ledwo to coś obejrzałem do końca.
Z tym, że wtedy było to dla mnie zaskoczenie, a teraz w przypadku Railguna skoro wiem, że jest przeciętne to nie spodziewam się czegoś lepszego.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 01:12:31 pm wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #985 dnia: Kwiecień 02, 2010, 07:13:03 pm »
Odnośnie uwag zeromusa
Spoiler: pokaż
Cytuj
zwykli ludzie szarżujący kilkakrotnie bez broni na kobietę w bojowym kombinezonie,
Kogo masz na mysli?
Cytuj
tajna organizacja organizująca fałszywy konwój by zmylić jedną kobietę która nawet gdyby znalazła prawdziwy to i tak nic nie może zrobić,olbrzymi robot pojawiający się z znikąd(albo spod jezdni)
A kto powiedział że od razu zacznie walczyć a po co niby ma wiedzieć no i co jakby sprowadziła uwagę kogoś innego? No i robot to był pod autostradą a ona nie była położona na glebie.
Cytuj
postacie pojawiające się całą grupą nagle w rożnych miejscach(o ile pamiętam ich teleporterka mówiła ze może teleportować tylko dwie osoby na raz),
Który odcinek?
Cytuj
wielka zła mistrzowsko,przez kilka odcinków, udaje przyjaciółkę postaci pozytywnych i manipuluje nimi jak chce a nagle,bez żadnego powodu,zrzuca przebranie  robiąc sobie dużo wrogów
Nagle? Gdzie ty tam widzisz nagle? Jej tożsamość została ujawniona po co więc się wysilać skoro wszystkie karty jej?
Cytuj
Przez kilka odcinków,choć dwie postacie bez przerwy siedziały w internecie szukając jakiś informacji,nikt nie dowiedział się czyją krewną była Telissa i w jakich eksperymentach brała dawniej udział choć sprawdzano przecież jej dziadka
No właśnie dziadka..., kluczowe słowo..., bo nie pomyślałeś że info dziadka może się obyć bez paru wzmianek?
Cytuj
Gdy już sama, w niezwykle inteligentny sposób,to ujawniła  znajdują stronę z informacjami o tym a pierwszym razem gdy wchodzą do sieci
Nie ona tylko jakiś pracownik. Ni i wtedy oni sprawdzali ją konkretnie.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #986 dnia: Kwiecień 02, 2010, 11:21:51 pm »
Frey po twoim poście wnioskuje ze tobie się ostatnie odcinki podobały.Powiem krótko:logiczne luki które ja wymieniłem,i przy których nadal trwam, to tylko  kilka które przyszło mi do głowy najpierw.Właściwie każda scena ostatnich odcinków była dla mnie nielogiczna,nudna albo do bólu dziecinna.O ile anime do 19 odcinku dał bym 8/10 to ostatnie 5 odcinków to kandydaci do magicznego 1/10.Lepiej zatem porzucimy tą dyskusję bo dochodzimy tu do kwestii rozmijania się w subiektywnym odbiorze i raczej nie dojdziemy do porozumienia.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #987 dnia: Kwiecień 03, 2010, 10:18:32 am »
Przyznaj się do pomyłki to nie boli. :doubt:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #988 dnia: Kwiecień 03, 2010, 12:07:25 pm »
Do jakiej pomyłki? Imo ma rację. A jak to odbiera to już jego prywatna sprawa - jedni łykają lekko takie rzeczy, a inni się czepiają, kwestia gustu.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #989 dnia: Kwiecień 03, 2010, 12:15:19 pm »
Przyznaj się do pomyłki to nie boli. :doubt:
Tylko ze żadnej pomyłki nie było  :)
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything