trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #960 dnia: Marzec 30, 2010, 08:19:24 pm »
Kiedyś naprawdę próbowałem, ale po ~70 ep nie wytrzymałem. Po mojemu seria dziwaczna zbyt bardzo, żeby to normalnie (tzn. z normalnym, poważnym nastawieniem) oglądać, i zbyt mało, żeby ją podpiąć pod absurd. Poza tym infantylizm, kolorki i SDki.
Zdaję sobie sprawę, że skoro tylu ludzi serię zachwala, a jeden nie mogę się na niej poznać, to pewnie ze mną jest coś nie tak, ale cóż...
Po mniej więcej właśnie tylu epkach miałem takie samo wrażenie, no ale jakoś się przemogłem i jest dobrze. A z czasem te udziwnienia serii stają się smaczkiem.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #961 dnia: Marzec 30, 2010, 10:17:00 pm »
Uhuhuuu, wyszedł wreszcie zsubowany pierwszy movik do Eden of the East, uhuhuuu :D
(tylko w jakiejś uber jakości, trzeba poczekać na święta w Libiążu = panoramiczny monitor taty ^^)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #962 dnia: Marzec 30, 2010, 10:38:22 pm »
Jest i wersja dla PSP, 135 mega całość. Jedyna którą mój komp łyknie póki co...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #963 dnia: Marzec 30, 2010, 11:58:02 pm »
Więc niedługo serię TV obejrzę jak również ten film.

Seria TV na nawet dźwięk 5.1 (wersja Blu-ray).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #964 dnia: Marzec 31, 2010, 12:07:09 am »
Czekaj brachu. Jeszcze ma być drugi film. Po co się śpieszyć?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #965 dnia: Marzec 31, 2010, 12:33:05 am »
Czekaj brachu. Jeszcze ma być drugi film. Po co się śpieszyć?
No i co z tego ?

Nie dociera do ciebie, że jedynie czekam do końca serii TV, a OAVki i filmy to już co innego.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #966 dnia: Marzec 31, 2010, 12:52:06 am »
Seria się skończyła dawno temu. I już od dawna są dostępne BR ripy.
Yosh, geting back to Ichigo Mashimaro.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 02:39:00 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #967 dnia: Marzec 31, 2010, 12:55:34 am »
Nawet pisałem na tym forum, że chciałem oglądać serię TV, ale zobaczyłem że BD ma dźwięk 5.1 to postanowiłem poczekać. A skoro niedługo po wydaniu BD miał być dostępny film...
Zawsze lepsze jest wrażenie oglądając całość (mimo, że będzie jeszcze następny film). Jakby ten następny film był za miesiąc lub dwa to bym poczekał, ale tak długo nie mam zamiaru.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #968 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:41:44 pm »
Sengoku basara obejrzałem 2-3 epy i odstawiłem do poczekalni jak na razie. Bardzo się zawiodłem po tak wspaniałych zachwalaniach o tym anime. Nie wiem co z nim nie tak, ale dla mnie nic mnie tam nie przyciąga: lipne walki,postaci nie ciekawe, fabuła o ile tam jest nie pasuje mi.

Azumnaga daioh - po włączeniu zaraz po Sengoku basara to jak wrzucenie wyższego biegu-potrafi zaciekawić. Bardzo lubię tako kreskę.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #969 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:46:59 pm »
Azumnaga daioh - po włączeniu zaraz po Sengoku basara to jak wrzucenie wyższego biegu-potrafi zaciekawić. Bardzo lubię tako kreskę.

Azumanga jest świetna. Zwłaszcza Osaka i jej wychowawczyni wymiatają   :D

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #970 dnia: Kwiecień 01, 2010, 05:09:10 pm »
Azumanga jest świetna. Zwłaszcza Osaka i jej wychowawczyni wymiatają   :D
Racja, racja już na   samym początku dają o sobie znać   :eek:

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #971 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:01:13 pm »
Nawet pisałem na tym forum, że chciałem oglądać serię TV, ale zobaczyłem że BD ma dźwięk 5.1 to postanowiłem poczekać. A skoro niedługo po wydaniu BD miał być dostępny film...
Zawsze lepsze jest wrażenie oglądając całość (mimo, że będzie jeszcze następny film). Jakby ten następny film był za miesiąc lub dwa to bym poczekał, ale tak długo nie mam zamiaru.

Nie wiem jak można tak oglądać - ja z pewnością zaczekam na drugi film i wtedy dopiero obejrzę całość. Nie mam zamiaru psuć sobie wrażenia, to zupełna głupota.



A w temacie - teraz jakoś zabrałem się za drugi sezon Darker than Black i z sześć odcinków już poleciało. Ogólnie jestem bardziej na 'wtf', niż na 'tak', ale oglądać oglądam. Szkoda tylko trochę dawnego klimatu, jakieś wiedźminopodobne (zabawa w geralt/ciri jak nic) pitu-pitu z tego wyszło.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #972 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:10:29 pm »
Toś mnie zaciekawił tym wiedźminowaniem. Jako wieloletni fan Geralta muszę chyba awansować ten tytuł na liście zaległości, tym bardziej że Ichigo Mashimaro już mi się skończyło, buuu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #973 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:13:48 pm »
A w temacie - teraz jakoś zabrałem się za drugi sezon Darker than Black i z sześć odcinków już poleciało. Ogólnie jestem bardziej na 'wtf', niż na 'tak', ale oglądać oglądam. Szkoda tylko trochę dawnego klimatu, jakieś wiedźminopodobne (zabawa w geralt/ciri jak nic) pitu-pitu z tego wyszło.
Nie znasz się. II sezon wcale nie jest gorszy niż I.
Głównie ostatni odcinek nie podobał mi się lecz mimo to anime było wciągające.

A Suou była ładna i fajniutka.


Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #974 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:23:02 pm »
Anfan - jak się nie znasz, to się lepiej nie odzywaj. A Suou (czy jak jej tam) transformuje się jak czarodziejka z księżyca. Przy czym przypomnę tylko o ogólnopolskim zakazie spoilerowania - inne riposty rzucaj jak chcesz.

Tenchi - autentycznie, w pewnym momencie po prostu złapałem się na tym, że skądś już te wszystkie postacie/relacje/dylematy związane z człowieczeństwem znam. Co nie zmienia faktu, że nie lubię takiej totalnej zmiany konceptu.