Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #390 dnia: Grudzień 22, 2009, 10:08:39 am »
O kim mówisz ? Był tam jakiś koleś w masce bo nie pamiętam.

Chyba chodzi o Hakuro.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #391 dnia: Grudzień 22, 2009, 12:18:39 pm »
O kim mówisz ? Był tam jakiś koleś w masce bo nie pamiętam.
Ale te twoje skojarzenia są dosyć głupie według mnie.

A ten oto pan Hakuoro.
Jeśli on nie ma maski na gębie to jestem baletnica, no i jak Wilk zauważył, anfanie, głównego bohatera serii nie pamiętać, co od pierwszego odcinka się pokazuje.
Może i Tobie się wydają te skojarzenia głupie ale mnie generalnie denerwowali ci zamaskowani bohaterowie z Gundamów.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #392 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:40:33 pm »
Kij z majtkami, ale te biusty ;) Główną bohaterkę standardowo można zaorać i zakopać, za to jest sporo innych postaci, które z miejsca polubiłem.
Co masz do głównej bohaterki. Ona też fajna była no chyba, że nie lubisz takich dziewczynek. Mnie jedynie denerwowało u niej jak mówiła, że ona to nie może strzelać nawet w ramach treningu i nie chce na początku broni itp. Pisząc o biustach to zapewne podoba ci się, że są małe bo powiem szczerze, ale od dawna mam dosyć tych ogromnych przerośniętych cycków i to zarówno w anime jak i hentai. Choć oczywiście urozmaicenie musi być jak np Princess Lover.

Chyba chodzi o Hakuro.
Aha to o niego chodzi.
Jeśli on nie ma maski na gębie to jestem baletnica, no i jak Wilk zauważył, anfanie, głównego bohatera serii nie pamiętać, co od pierwszego odcinka się pokazuje.
Może i Tobie się wydają te skojarzenia głupie ale mnie generalnie denerwowali ci zamaskowani bohaterowie z Gundamów.
Na pierwszym miejscu stawia się zachowanie, a dopiero potem taki szczegół. Zresztą to nie wygląda jak typowa maska i nie jest  śmieszna ani straszna.
Poza tym główny bohater to jedna z najlepszych postaci męskich jakie były kiedykolwiek w anime. Dosłownie w niczym nie denerwował. Może dlatego, że był dorosły.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #393 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:50:20 pm »
powiem szczerze, ale od dawna mam dosyć tych ogromnych przerośniętych cycków i to zarówno w anime jak i hentai.
That's my man.

Cytuj
Choć oczywiście urozmaicenie musi być jak np Princess Lover.
A pewnie, ale bez przesady. Nigdy nie ukrywałem, że najbardziej kręci mnie miseczka B. Nie urażając nikogo, ale D jest dla mnie jak Dojna krowa.
Wczoraj czytałem kolejną recenzję Grisznaka na Tanuki - Queen's Blade. W co drugim zdaniu podkreśla jakie to anime jest normalne, bo obiecuje cycki i daje cycki, a przecież każdy normalny facet uwielbia wymion... cycki. Ciekawy jestem czy pił do czegoś konkretnego... Tudzież kogoś. Tym bardziej że bardzo się też cieszył, że nie ma tam prawie żadnego loliconu, a jedyna loli która się pojawia, nie jest zbytnio eksploatowana.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #394 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:57:32 pm »
Maska jak maska, nie obchodzi mnie czy straszna, czy śmieszna, czy pokręcona, po prostu mam uczulenie na maski  :p Co do męskich postaci to wolę tego generała, co walczył halabardą, nie pamiętam jak on tam miał na imię. Facet rozsądnie podchodził do spraw i miał własny honor, a co najważniejsze wiedział jak dowodzić i nie leciał na "hura" jak większość "generałów".
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #395 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:09:00 pm »
Pisząc o biustach to zapewne podoba ci się, że są małe bo powiem szczerze, ale od dawna mam dosyć tych ogromnych przerośniętych cycków i to zarówno w anime jak i hentai.

Nie tyle że małe, bo małe są tylko w porównaniu do innych anime. W SW te biusty są po prostu w miarę normalne i za to chwała twórcom, bo od wymion z niektórych anime robiło mi się już niedobrze.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #396 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:12:12 pm »
That's my man.
A pewnie, ale bez przesady. Nigdy nie ukrywałem, że najbardziej kręci mnie miseczka B. Nie urażając nikogo, ale D jest dla mnie jak Dojna krowa.
Wczoraj czytałem kolejną recenzję Grisznaka na Tanuki - Queen's Blade. W co drugim zdaniu podkreśla jakie to anime jest normalne, bo obiecuje cycki i daje cycki, a przecież każdy normalny facet uwielbia wymion... cycki. Ciekawy jestem czy pił do czegoś konkretnego... Tudzież kogoś. Tym bardziej że bardzo się też cieszył, że nie ma tam prawie żadnego loliconu, a jedyna loli która się pojawia, nie jest zbytnio eksploatowana.

Szowinista.

Queen'st blade bardzo mi się podobało ale jeśli ktoś twierdzi, że to jest anime dla normalnych facetów to coś z nim nie tak chyba. Toć tam fetysz fetyszem poganiany.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #397 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:16:26 pm »
Szowinista.
Przebóg, rozgryzł mnie.

Cytuj
Queen'st blade bardzo mi się podobało ale jeśli ktoś twierdzi, że to jest anime dla normalnych facetów to coś z nim nie tak chyba. Toć tam fetysz fetyszem poganiany.
Ale przeca to są normalne, męskie fetysze, a nie jakieś tam loli, nie?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #398 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:21:25 pm »
Spoiler: pokaż


Zacząłem Macademi WAsshoi! ale nie wiem czy będę wstanie to skończyć. Jeśli nie zrobi się zbyt poważne to powinienem strawić. W innym wypadku rzucam w diabły.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:25:28 pm »
to wolę tego generała, co walczył halabardą, nie pamiętam jak on tam miał na imię.
Benawi.Wzorowałem nawet ma nim jedną ze swoich postaci choć przeniesienie go do RPG średnio się udało.To znaczy grało mi się nim świetnie ale niewiele miał wspólnego,w moim wykonaniu, z pierwowzorem.

Co do cycków to ja jestem zwolennikiem miseczki D ale tylko do momentu gdy autorzy trzymają się norm.Gdy każda postać kobieca ma biust w tym rozmiarze(np.Sekirei) to jest to skrajnie nierealistyczne i denerwujące.To samo gdy ten biust stanie się centrum odcinka i tematem połowy gagów.W anime Rosario+Vampire gdy główna bohaterka zmieniała się w wampira jej biust powiększał się.W mandze nie było niczego takiego.Miała ona taki sam biust(C) w obu formach.Choć kocham krągłości to denerwują mnie takie zabiegi.
Jestem konsekwentny i moja przekonania działają w obie strony.Gdy każda bohaterka jest Loli a co druga scena to najazd na jej majtki to też tego nie toleruje.
Najlepsze rozwiązania były choby w Bleachu albo Mai Hime gdzie istniały kobiety wszystkich typów wzrostu i budowy czyli jak w rzeczywistości.
a tak w ogóle to już chyba była kiedyś taka sama dyskusja.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #400 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:30:00 pm »
Zacząłem Macademi WAsshoi! ale nie wiem czy będę wstanie to skończyć. Jeśli nie zrobi się zbyt poważne to powinienem strawić. W innym wypadku rzucam w diabły.

Końcówka jest na siłę drama, ale to chyba tylko ostatni epek. A tak to totalna jazda bez trzymanki :)

btw. gif przedni xD Pułapki są wszędzie - strzeż się Tencz! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #401 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:32:19 pm »
Co do gifa, jak ona ukryła te dwa zeppeliny pod ręcznikiem?  :shock: :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #402 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:41:36 pm »
Zacząłem Macademi WAsshoi! ale nie wiem czy będę wstanie to skończyć. Jeśli nie zrobi się zbyt poważne to powinienem strawić. W innym wypadku rzucam w diabły.
Wywaliłem to jak tylko trochę zobaczyłem. Włączyłem i nie mogłem na to patrzeć.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5656
Co do cycków to ja jestem zwolennikiem miseczki D ale tylko do momentu gdy autorzy trzymają się norm.Gdy każda postać kobieca ma biust w tym rozmiarze(np.Sekirei) to jest to skrajnie nierealistyczne i denerwujące.To samo gdy ten biust stanie się centrum odcinka i tematem połowy gagów.W anime Rosario+Vampire gdy główna bohaterka zmieniała się w wampira jej biust powiększał się.W mandze nie było niczego takiego.Miała ona taki sam biust(C) w obu formach.Choć kocham krągłości to denerwują mnie takie zabiegi.
Jestem konsekwentny i moja przekonania działają w obie strony.Gdy każda bohaterka jest Loli a co druga scena to najazd na jej majtki to też tego nie toleruje.
W Sekirei głównie zwracałem uwagę na walki bo to było najlepsze. Rosario I sezon to jeszcze OK, ale II to już dno i obejrzałem tylko dla zasady bo widziałem I.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #403 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:42:30 pm »
btw. gif przedni xD Pułapki są wszędzie - strzeż się Tencz! ;)
No już bez przesady, oczy mi przecież nie wypłyną. Zresztą to ogólnie nie wina samej zainteresowanej, że się taka urodziła. Ale na szczęście można wybierać i moja przyszła kobieta na pewno nie będzie miała miseczki innej niż B. Większe mnie po prostu od zawsze odrzucają i nie wiem jaką rewolucję musiałbym przejść, aby mi się to odmieniło.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #404 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:48:59 pm »
Wczoraj czytałem kolejną recenzję Grisznaka na Tanuki - Queen's Blade. W co drugim zdaniu podkreśla jakie to anime jest normalne, bo obiecuje cycki i daje cycki, a przecież każdy normalny facet uwielbia wymion... cycki. Ciekawy jestem czy pił do czegoś konkretnego... Tudzież kogoś. Tym bardziej że bardzo się też cieszył, że nie ma tam prawie żadnego loliconu, a jedyna loli która się pojawia, nie jest zbytnio eksploatowana.
Nie mam zamiaru czytać tych bredni Grisznaka czyli kolegi JJ, który jest fanatycznym anty-loli bo obejrzę te anime dopiero w wersji blu-ray i wtedy ocenię. Najważniejsza w anime jest RÓŻNORODNOŚĆ. Powinny być piersi różnej wielkości.
Mam nadzieję, że nie będzie gorsze od Ikkitousen.
Ja uważam się za normalną osobę i sądzę że normalne piersi o średniej wielkości są najlepsze choć również lubię te płaskie w anime jak Shana czy inne loli. Bardzo lubię takie jak w Strike Witches bo są naturalnej wielkości co nawet mnie zdziwiło. Niezbyt lubię znacznie przerośnięte piersi, ale najważniejszy jest charakter bo jeśli polubię daną postać to łatwiej jest tolerować nawet jej znacznie przesadzone cycki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 03:52:02 pm wysłana przez anfan »

 

anything