trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:35:26 pm »
Tomiki są opaśne. A skoro polecacie to przynajmniej jeden nie zaszkodzi nabyć i przeczytać.

Kilka ze starszych pozycji ostatnio obejrzanych:
Battle Royal High School - szkolne walki i demony. Sporo krwi i brutalności choć bez przesady. Ładna i niezłej jakości animacja. Chara-desing typowo odlschoolowy, faceci z klatami jak autobus i szczękami jak pustak. Fabułka jakaś się przewija i jest całkiem niegłupia ale raczej nie na niej opiera się seria. Ogólne wrażenie pozytywne.

Prefectural Earth Defense Force - zabawna komedia na której fabularnie opierali się chyba twórcy Excel Sagi bo podobieństwa widać gołym okiem. Nie tak porąbana ale też ma kilka absurdalnych gagów. W każdym razie jest się z czego pośmiać.

Delinquent in Drag
- Adaptacja mangi Go Nagai. Ojciec - wściekły zazdrośnik, mamusia - nimfomanka z chwiejnością nastrojów i skłonnością do incest i synek - rozrabiaka, tytułowy deliquent, wszyscy nieźli w sztukach walki. Po ostatniej rozróbie jaką urządzili w dzielnicy zmuszeni do przeprowadzki i przez mały błąd w papierkach synuś w nowej szkole zostaje córeczką. A bojąc się wywalenia już pierwszego dnia i straszliwej zemsty mamusi postanawia ciągnąć przebierankę. Niestety jest tylko jeden epizod, który narobił mi tylko smaku. Wielka, wielka szkoda, że nie dokończyli tego anime bo zapowiadało się świetnie.

Aura Battler Dunbine OVA
- Nuda okropna. 3 epizody tylko a męczyłem się przy nich straszliwie. Wygląda to trochę jak Escaflowne w świecie postapokaliptycznym. Postacie nijakie jak kleik ze szpitala, fabuła jeszcze gorsza. Do tego angielskie suby były tak fatalne, że czasami było ciężko połapać się o co chodzi (chyba najgorsze jakie do tej pory spotkałem).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2009, 08:59:11 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:42:46 pm »
Również się skusze  8)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 20, 2009, 09:18:05 pm »
Angel Sanctuary anime? hmmm manga lepsza zdecydowanie bo te oavki takie nie pełne...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #363 dnia: Grudzień 21, 2009, 03:19:18 am »
Angel sanctuary - bardzo ciekawe, zresztą te starsze anime mają coś w sobie  ;-) 
Końcówka wydała się taka jakaś ale ogólnie podobało mi się.
Oglądałem już dawno temu i całkiem fajne to było czyli dobre wrażenia mi pozostały choć oczywiście nic rewelacyjnego to nie było.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 21, 2009, 08:03:22 am »
Dla odmiany oglądnąłem coś strasznego: dwie OAVki (czy tam speciale) Kanokon. O jp, ale dno, a główna bohaterka nieodmiennie mi się z krową kojarzy przez tą minę i wymiona.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 21, 2009, 08:21:00 am »
Oglądałem już dawno temu i całkiem fajne to było czyli dobre wrażenia mi pozostały choć oczywiście nic rewelacyjnego to nie było.
Dla mnie jak wspomniałem było bardzo dobre jednak ostatnie 5 min w zakończeniu trochę mi rozwlekło wszystko i straciło swoją pełnie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:52:58 am »
Dla odmiany oglądnąłem coś strasznego: dwie OAVki (czy tam speciale) Kanokon. O jp, ale dno, a główna bohaterka nieodmiennie mi się z krową kojarzy przez tą minę i wymiona.
Rozumiem, że seria tv ci się podobała ?
Bo chyba nie brałeś się za oavki tylko po to żeby teraz takie głupoty pisać ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 21, 2009, 02:57:18 pm »
Seria TV też mi się nie podobała, ale nie aż tak jak te oavki, które sięgnęły dna i zakopały się w mule. I tak, też Ciebie lubię.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 21, 2009, 03:08:11 pm »
Kanokon był głupi i okrótnie wkurzający momentami, ale dla cycków Chizuru jakoś się przemęczyłem.
Cały czas miałem wrażenie że czegoś mi tam brakuje i teraz już wiem, nie było żadnego bzykanka BUUUU!
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:06:28 pm »
Pierwszy epek Strike Witches za mną. Pierwsze minuty były bardzo ciężkie - co scena to najazd na majtki z każdego możliwego ujęcia, ale jakoś przez to przebrnąłem. Potem całkiem sympatyczne anime i jak tak dalej będzie, to całkiem przyjemnie może się to oglądać.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:20:53 pm »
Będzie tak dalej - ilość scen majtkowych nie zmniejszy się. Nawet cały jeden odcinek będzie poświęcony wyłącznie im.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:31:50 pm »
uuuu, to czeka mnie trochę przewijania. Choć 2 i 3 epek dały nadzieję, bo tak minimum o połowę spadła ilość majtek na minutę.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:35:19 pm »
Dalej uważam, że te majtki wcale nie są takie nachalne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:39:56 pm »
Szczerze, to nachalniejszych nie widziałem, a ecchi przecież lubię. Za to pojawiające się od czasu do czasu ujęcia ładnego biustu dużo bardziej przypadły mi do gustu :)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:42:58 pm »
Śmiem twierdzić, że Agent Aiki nic pod tym względem jeszcze nie pobiło.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.