Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #255 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:26:00 am »
No i właśnie za to więzienie mu się dostało.
Może lepiej pisać na PW co się myśli o recenzji danego autora. Jest możliwość, że nawet jakiś odpisze.

Ale jeszcze raz co do anime. Chcę kontynuację tylko nie podobało mi się, że na samym końcu anime pojawiła się druga okularnica.

W takim K-on nie było ANI JEDNEJ okularnicy i było super.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:33:34 am »
No i nawet jeśli odpisze, co to zmieni? Nie mogę kazać mu myśleć tak jak ja. Nawet jeśli myli się w swoich osądach i wypisuje głupoty, to ma do tego prawo. Takie samo jak moje śmiać się z tego w kułak i dalej robić swoje.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 03, 2009, 01:31:56 am »
Nogizaka Haruka no Himitsu klasyczny przykład ze nie mając absolutnie żadnego nowego pomysłu nadal można zrobić anime.Szkolna komedia z elementami ecchi:to zdanie zawiera wszystko o tym anime.Więcej?On:niepopularny okularnik bez doświadczenia z dziewczynami,ona:najładniejsza dziewczyna w szkole która czerwieni się przy każdej okazji i czasem bez niej .Zapewne zaskoczy wszystkich wiadomość ze coś do siebie poczują.Acha,potem pojawi się ta trzecia,on będzie musiał wybierać i ku zaskoczeniu wszystkich wybierze...Anime da się oglądać bo jest krótkie(12 odcinków) i całkiem sympatyczne ale jeśli ktoś widział choć jedno anime tego typu to może sobie spokojnie odpuścić,nie zobaczy tu absolutnie nic nowego.O dziwo ilość fanserwisu w rozsądnych ilościach i niezbyt natrętnego(jak dla mnie wielki plus).Poza tym tradycyjna scena gdy główny bohater sika krwią z nosa na widok heroiny w bikini.Ode mnie 6/10.    
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 03, 2009, 02:12:44 am »
Anime da się oglądać bo jest krótkie
Właśnie fap... oglądam drugi sezon.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 03, 2009, 08:53:00 am »
Właśnie fap... oglądam drugi sezon.

jak wypada on w porównaniu do pierwszego ? bo nie wiem czy oglądać


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 03, 2009, 03:09:25 pm »
Oglądał ktoś Princess Lover! Picture Drama 1 ? Uważam, że to było świetne. Żartują sobie w specyficzny sposób z cenzury w wersji TV, którą sami zrobili.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 03, 2009, 05:50:08 pm »
jak wypada on w porównaniu do pierwszego ? bo nie wiem czy oglądać
Jest momentami jeszcze mniej logiczny, za to jeszcze bardziej fanserwisowy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:05:33 pm »
Jest momentami jeszcze mniej logiczny, za to jeszcze bardziej fanserwisowy.
Obejrzę pierwszy odcinek ale jeśli potwierdzi się to co tu piszesz to sobie odpuszczę.Za stary jestem na te "majtkowe" anime.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:06:02 pm »
Pierwszy sezon przewinąłem do końca, choć nadludzkim wysiłkiem.
Drugiego sezonu nie zdzierżyłem już od samego początku. Choć dla odmiany całkiem niezły był odcinek z Shiiną który sobie kuknąłem bo dostałem cynk od Tencza.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #264 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:24:11 pm »
Jest momentami jeszcze mniej logiczny, za to jeszcze bardziej fanserwisowy.

aha, czyli można sobie na razie odpuścić i podpisać "może kiedyś"


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 04, 2009, 01:57:23 pm »
Zacząłem oglądać Comic Party i trochę się zawiodłem. Kiedy przeczytałem, że główny bohater za namową kumpla postanawia rysować i sprzedawać na konwentach Doujiny. Spodziewałem się komedii podobnej do Doujin Work, a wyszło z tego anime pokazujące jak od podstaw powstaje Doujin i jak sprzedaje się je na różnych imprezach. Jak dla mnie trochę nudne, a niektóre postacie wręcz denerwujące.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:57:01 pm »
Trzeci odcinek drugiego sezonu Nogizaka Haruka no Himitsu i muszę przyznać ze przeżywam ciężkie chwile.Wzrosła ilość fanserwisu i stał się on bardziej natrętny ale nie to jest najgorsze.Fabuła stała się jeszcze bardziej przewidywalna(jak tylko zobaczyłem ze najął się jako lokai u  bogatej nastolatki stało się jasne ze przed końcem odcinka ona się w nim zakocha)oraz zupełnie wybyła się czegokolwiek w rodzaju logiki(jego siostra i nauczycielka zaatakowały wille i pobiły ochroniarzy bo były głodne i chciały by ktoś zrobił im obiad).Dam serialowi ostatnią szanse i obejrzę czwarty odcinek ale jak na razie zdecydowanie odradzam komukolwiek oglądanie tego anime:ma moje słowo ze naprawdę są lepsze serie. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:07:13 pm »
Ostrzegałem. :D
Ale ja tam oglądam i całkiem nieźle się bawię.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 08, 2009, 09:32:37 pm »
No ostatnio mam zapotrzebowanie na spokojne klimatyczne serie i oglądam teraz Bartender'a póki co seria na prawdę mi się podoba, to jest coś co lubię :). Póki co stawiam w tej samej kategorii co Mushishi i Haibane Renmei i zastanawiam się co będzie dalej... bo na pewno dalej będę miał głoda na podobne serie po tym a niestety takich mało :(.
Mimo iz niektórzy w takich seriach narzekają na nudę to właśnie są one jednymi z tych które najbardziej mnie wciągają w przeciwieństwie do wielu pełnych akcji seryjek o których człowiek szybko zapomina.

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 08, 2009, 10:35:55 pm »
Po Bartenderze miałem ochotę zakupić sobie barek i przepić resztę oszczędności :lol:.
Szkoda, że tego typu produkcje to gatunek na wymarciu.

 

anything