trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 30, 2009, 05:05:41 am »
Będzie 2 sezon SW, ale robiony przez studio AIC a nie Gonzo.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 30, 2009, 08:00:35 am »
Pewnie wprowadzą nieśmiałego chłopaczka który będzie się zalewał krwią na widok skrawka majteczek, panienki będą się rumienić i uciekać na jego widok.
Z miłego ecchi zrobi się wtórny gniot.

Ale mam nadzieję, że nie  :doubt:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 30, 2009, 11:22:45 am »
Wiesz, czemu nie. Ale licz się z tym, że gdyby miało być poważniejsze, to moim zdaniem musieliby mocno przykrócić fanserwis. Jakoś tak jedno z drugim strasznie mi się gryzie - cała powagę sytuacji szlag by trafił, gdyby panienki nadal biegały w samych majtach. Co do sensu - patrz powyżej. To by niosło ze sobą zmianę profilu serii. Jeśli chcesz podobnej serii, a nieco poważniejszej (przynajmniej tak jak ja bym sobie ją wyobrażał), to spróbuj Sky Girls, jak żeś jeszcze nie widział. Bardzo podobne klimaty.
Co do zakończenia na siłę, cóż... Materiału chyba mieli pod dostatkiem (dwie nowelki), skoro kończą tak jakby miało coś być dalej. Dlaczego urwali, nie mam pojęcia. Może kwestie budżetowe? Gonzo coś ostatnio cienko przędzie.
Nie masz racji. W hentai to nawet panienki walczą ze strasznymi potworami całkowicie bez ubrania i jakoś wcale to nie jest śmieszne.
Odnośnie tej mieszanki ecchi i poważnych scen to idealnym przykładem będzie Shuffle (może również Mai Hime). Tam jednak potrafili dosyć mocne ecchi zrobić przez połowę serii, a później zamienić to na dramat i to wcale nie dziecinny.
Jaka była twoja ulubiona postać ?
Ja lubiłem najbardziej Francesca Lucchini,  Charlotte E Yeager, Erica Hartmann, a jakoś najmniej tą okularnicę.
Francesca i Erica to oczywiście najbardziej po 7 odcinku polubiłem.
spróbuj Sky Girls
A gdzie napisy do tego anime ? Nie ma wszystkich, a bez napisów nie oglądam.
Pewnie wprowadzą nieśmiałego chłopaczka który będzie się zalewał krwią na widok skrawka majteczek, panienki będą się rumienić i uciekać na jego widok.
NIE CHCĘ samców w tym anime. Mają być same dziewczyny, a zresztą czarodziejki to chyba tylko dziewczyny więc nie wiem skąd naleciał ci do główki jakiś chłopaczek. Ale nienawidzę okularnic w anime bo okulary je szpecą. Więc każda okularnica zaszkodzi temu anime.
Będzie 2 sezon SW, ale robiony przez studio AIC a nie Gonzo.
Żeby tylko nie zmienili stylu i jakości kreski. To by było najgorsze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 11:42:16 am wysłana przez anfan »

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 30, 2009, 01:34:01 pm »
Pewnie wprowadzą nieśmiałego chłopaczka który będzie się zalewał krwią na widok skrawka majteczek,

To będą musieli mniej pokazywać majtki niż w poprzedniej serii, bo taki dzieciak wykrwawi się na śmierć już w drugim odcinku  :D

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 30, 2009, 03:12:26 pm »
Jaka była twoja ulubiona postać ? Ja lubiłem najbardziej Francesca Lucchini,  Charlotte E Yeager, Erica Hartmann, a jakoś najmniej tą okularnicę.
Ja lubię najbardziej tę okularnicę, czyli Perrine H. Clostermann, ponieważ mówi głosem Sawashiro Miyuki.

Cytuj
A gdzie napisy do tego anime ? Nie ma wszystkich, a bez napisów nie oglądam.
Na to niestety już nic nie poradzę.

Cytuj
NIE CHCĘ samców w tym anime. Mają być same dziewczyny
I tutaj byśmy się zgodzili. Jeden taki jest w Sky Girls i działa na mnie jak płachta na byka.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 30, 2009, 04:06:22 pm »
Ja tam Sanye i jej radiowe czułka najbardziej lubiłem.

A o wprowadzeniu bohatera to wyraźnie napisałem co myślę.
Z miłego ecchi zrobi się wtórny gniot.
Podzieliłem się tylko obawami co do drugiego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 07:42:46 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 30, 2009, 10:07:51 pm »
9 odcinek Nogizaka Haruka no Himitsu.Legendarny brak konsekwencji ze strony autorów.Kilka odcinków temu uczniowie byli gotowi powiesić na kimś psy bo przyniósł do szkoły gazetę o mandze i anime(listy typu "giń Otaku!" w schowku na buty) a teraz wszyscy jakby nigdy nic zgadzają się zrobić cosplay cafe.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #247 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:45:17 am »
Ja lubię najbardziej tę okularnicę, czyli Perrine H. Clostermann, ponieważ mówi głosem Sawashiro Miyuki.
Co ty mówisz. To straszne. Zawiodłeś mnie i to bardzo.
Mnie nie interesuje zbytnio głos Seiyuu bo najważniejsza jest dana postać.
- nie lubię okularnic
- nie lubię również takich charakterów to znaczy niemiłych dla innych lecz w głupkowaty sposób. Była zazdrosna o dziewczynę przez co nie lubiła innej dziewczyny. Żałosne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #248 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:51:43 am »
Co ty mówisz. To straszne. Zawiodłeś mnie i to bardzo.
Tak mi przykro.

Cytuj
- nie lubię okularnic
No, fetyszu meganekko nie mam, ale uprzedzony też nie jestem.

Cytuj
- nie lubię również takich charakterów to znaczy niemiłych dla innych lecz w głupkowaty sposób. Była zazdrosna o dziewczynę przez co nie lubiła innej dziewczyny. Żałosne.
Ona po prostu reprezentuje typ, który skrywa swoje uczucia i nie bardzo daje sobie radę z okazywaniem ich na zewnątrz. Przez to może wydawać się niemiła albo nieszczera, ale to nieprawda. A lubię ją dlatego, że ogólnie w życiu lubię ludzi z trudnymi i zakręconymi charakterami. Ciągną do mnie jak muchy do miodu, więc przyzwyczaiłem się do ich dziwności i nawet ją polubiłem. Widać z czasem zaczęło się to przekładać i na ulubione bohaterki z anime.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #249 dnia: Grudzień 01, 2009, 01:34:42 am »
Ona po prostu reprezentuje typ, który skrywa swoje uczucia i nie bardzo daje sobie radę z okazywaniem ich na zewnątrz. Przez to może wydawać się niemiła albo nieszczera, ale to nieprawda. A lubię ją dlatego, że ogólnie w życiu lubię ludzi z trudnymi i zakręconymi charakterami. Ciągną do mnie jak muchy do miodu, więc przyzwyczaiłem się do ich dziwności i nawet ją polubiłem. Widać z czasem zaczęło się to przekładać i na ulubione bohaterki z anime.
Reprezentuje typ idiotki bo ta druga dziewczyna nawet nie wie za co tamto okularnica ją nie lubi. To jest tak samo jak ktoś jest dla ciebie niemiły, robi ci na złość, a ty nawet nie wiesz dlaczego. To jest jeden z najgorszych charakterów zwłaszcza, że prawie nie sposób się domyśleć o co tamtej chodziło.
Najfajniejsza była tamta najmłodsza lolitka i ta z największym cyckami, a co najciekawsze zawsze trzymały się razem. Erica również bo jest sympatyczna, ale nie ma głupich cech skrajnych, które mogą denerwować.
Główna bohaterka jest też fajniutka tylko chwilami zbyt dziwna.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #250 dnia: Grudzień 01, 2009, 01:49:05 am »
Chyba tylko totalny ślepiec i przygłup społeczny po obserwacji Perrine nie byłby w stanie stwierdzić, dlaczego "nie lubi" Yoshiki.
Ale w co ja się daję wciągać - w rysowanie portretu psychologicznego wymyślonej postaci..
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 01, 2009, 01:59:18 am »
Chyba tylko totalny ślepiec i przygłup społeczny po obserwacji Perrine nie byłby w stanie stwierdzić, dlaczego "nie lubi" Yoshiki.
Ale w co ja się daję wciągać - w rysowanie portretu psychologicznego wymyślonej postaci..
Yoshika przecież się nie domyślała dlaczego okularnica ją nie lubi.

Wiesz tenchi, że możesz już krytykować recenzje na tanuki ?
Więc napisz coś na to podwójne J i jego gniotowatą  recenzję. Nawet jak na tanuki ta recenzja jest żałosna.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:05:21 am »
Bo Yoshika raczej nie dopuszcza do siebie myśli, że Perrine jej nie lubi. Po prostu nie przejmuje się zbytnio jej zachowaniem.

Wiem że można krytykować, nawet już sobie trochę poużywałem. Ale akurat o SW już raz się wypowiadałem w komentarzach i napisałem co mi na wątrobie leżało; pod recenzją OVA zresztą też. I szczerze mówiąc nie bardzo chce mi się drugi raz to rozgrzebywać. I tak nic to nie da, te tłuki dalej będą pisały w ten swój głupkowaty sposób. A po co wdawać się w bezsensowne wojny - wolę ten czas poświęcić na kolejne obejrzenie fajnej serii, której oni sami w imię swoich wydumanych ideałów się pozbawiają.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:13:58 am »
Ale akurat o SW już raz się wypowiadałem w komentarzach i napisałem co mi na wątrobie leżało; pod recenzją OVA zresztą też. I szczerze mówiąc nie bardzo chce mi się drugi raz to rozgrzebywać. I tak nic to nie da, te tłuki dalej będą pisały w ten swój głupkowaty sposób. A po co wdawać się w bezsensowne wojny - wolę ten czas poświęcić na kolejne obejrzenie fajnej serii, której oni sami w imię swoich wydumanych ideałów się pozbawiają.
Ale jakoś mnie wcale ta recenzja nie denerwuje. A dlatego właśnie bo są tam takie absurdalne teksty. Wspomina nawet coś o więzieniu i że ludzie, którzy oglądają to anime dla fanserwisu powinni się oddać pod nadzór policji.
Najzabawniejsza ta jego reakcja na 7 odcinek bez cenzury.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:17:28 am »
No i właśnie za to więzienie mu się dostało.
Loli time is anytime and anytime is loli time.