trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 29, 2009, 07:26:41 am »
Dziwisz się skoro w sumie podczas całej serii możemy poznać wszelkie szczegóły anatomiczne bohaterek? :)

Przesadzasz Wyspo. Poziom golizny nie odbiega specjalnie od przeciętnej dla tego typu serii.
Wszyscy tak się napalają chyba przez ten 7 odcinek i te dwa ujęcia które (naciągając lekko) można by podciągnąć pod soft hentai.

Giant Robo - jedna z najlepszych serii pod względem fabularnym jaką, od dłuższego czasu, widziałem. Pokazuje, że anime rozrywkowe może być też ambitne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 29, 2009, 11:25:39 am »
Jeśli mówisz o wersji "extra uncensored", to trzeba ci wiedzieć, że to już zrobili sami fani. Nic zatem dziwnego że wszystkie szczegóły są na swoim miejscu.
Widziałem, że wymazali pianę. Gdzie masz informację, że to zrobili fani ?
Przesadzasz Wyspo. Poziom golizny nie odbiega specjalnie od przeciętnej dla tego typu serii.
Wszyscy tak się napalają chyba przez ten 7 odcinek i te dwa ujęcia które (naciągając lekko) można by podciągnąć pod soft hentai.
Akurat nie masz racji. Jeśli mowa o wersji DVD to jest znacznie więcej pokazane niż w większości anime ecchi. Widziałem wiele takich anime.
Soft hentai to ostatni odcinek Green Green. Nie można nazwać tak anime gdzie jest zwykła nagość bez zachowań typowo erotycznych.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 29, 2009, 11:33:23 am »
Więc jeśli pokazane są genitalia ale nie ma zachowań erotycznych to nie jest hentai. Twoja logika mnie poraża. A Green Green 13 to normalny hentai.

Pokazywanie na okrągło majtek i rysowanie sutków jest naprawdę wielką rzadkością w ecchi  :roll:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 29, 2009, 11:36:39 am »
Więc jeśli pokazane są genitalia ale nie ma zachowań erotycznych to nie jest hentai. Twoja logika mnie poraża. A Green Green 13 to normalny hentai.

Pokazywanie na okrągło majtek i rysowanie sutków jest naprawdę wielką rzadkością w ecchi  :roll:
A to jest dla ciebie zboczone ?
Dziewczyna pod prysznicem jest dla ciebie czymś zboczonym ? Jeśli tak to nazywaj to soft hentai. Green Green to nie jest zwykły hentai i jak widać nie masz o tym pojęcia. To po prostu anime z lekką scenką erotyczną bez szczegółów.
Pokazywanie samych majtek to chyba jedno z najbardziej lekkich ecchi. Te sutki to w wersjach tv obecnie raczej nie istnieją i są chyba prezentem na wersję DVD. Choć wiele ecchi nawet na dvd nie ma tego.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 29, 2009, 11:43:15 am »
Przesadzasz Wyspo. Poziom golizny nie odbiega specjalnie od przeciętnej dla tego typu serii.
Wszyscy tak się napalają chyba przez ten 7 odcinek i te dwa ujęcia które (naciągając lekko) można by podciągnąć pod soft hentai.
Nie mam nic do tego jak już chyba gdzieś pisałem seria mi się podobała może nie ze względu na cały ten fanserwis ale jednak :). Zresztą do fanserwisu nic nie mam póki nie staje się nachalny i bezsensowny.
Po prostu troche mnei nie dziwi iż w serii TV niektóre sceny wycieli... to tak jak u nas w TV pewnie ze bodajże dopiero po 10 sutki i inne części ciała można pokazywać, podobnie zresztą z wulgaryzmami. Więc znając życie twórcy musieli taką cenzurę zastosować aby Strike Witches mogły lecieć w pewnych pasmach a nie tylko pasmach dla dorosłęgo widza :).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 29, 2009, 11:52:31 am »
To standardowe chwyty by stacje TV w puściły to w określonych godzina, albo by w ogóle to puściły :) Na DVD twórcy już robią co chcą (no, prawie)

btw. daję dla SW drugą szansę :)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 29, 2009, 11:59:51 am »
Anfanie, ja opieram się na podziale ecchi i hentai jeszcze z kompendium Secret Service a nie z 4chana.
Poza tym hentai z jakąś fabułą to jednak hentai i Green Green do tej kategorii się zalicza.

Właśnie chciałem napisać coś w tym samym stylu co Wilk.
Oczywiście dodatkowa kasa za sprzedaż DVD z napisem uncensored też jest jednym z czynników takiej właśnie polityki wydawniczej.

« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 12:10:05 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 29, 2009, 12:02:27 pm »
No ja mam jeszcze w zanadrzu szufladkę "hard ecchi" i tam takie rzeczy wrzucam. Do hentaii, nawet tych soft, to jednak trochę brakuje.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 29, 2009, 12:08:25 pm »
Cytuj
Te sutki to w wersjach tv obecnie raczej nie istnieją i są chyba prezentem na wersję DVD.
Zamierzenie bądź nie bezsprzecznie najlepsze zdanie w waszym dialogu.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 29, 2009, 12:13:01 pm »
Za soft hentai to uznaję rzeczy w stylu Space Ship Agga Ruter bądź Gloria gdzie niepotrzebna jest cenzura.

Co do sutków to w takim Tenchi Muyo OVA też ich nie było ale tam też nikt się nie bawił w jakieś mgiełki albo pianki.

A co do Strike Witches i hentai to mówiłem o konkretnych ujęciach, żeby nie doszło do nieporozumień.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 12:19:02 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 29, 2009, 12:19:57 pm »
Jeszcze jedna ważna rzecz odnośnie tego anime.

Nie wiem czy wam też się tak skojarzyło, ale taki jeden ładny rytm z tego anime jest bardzo podobny do tego z Elfen Lied.
Jest tylko niewielka różnica.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 29, 2009, 12:25:46 pm »
Opening jak i ending są również typowe dla tego typu serii, czyli marny japoński pop.
Na resztę muzyki wogóle nie zwróciłem uwagi.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 29, 2009, 12:32:58 pm »
Opening jak i ending są również typowe dla tego typu serii, czyli marny japoński pop.
Na resztę muzyki wogóle nie zwróciłem uwagi.
Marny to sam...
Muzyka była bardzo dobra, a opening i ending doskonały. Bardzo przyjemny rytm i dobrze zrobiony.
Japoński pop to najlepsza muzyka na świecie.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 29, 2009, 12:50:32 pm »
Japoński pop to najlepsza muzyka na świecie.

HOORAY!!!
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 29, 2009, 02:07:14 pm »
Gdzie masz informację, że to zrobili fani ?
Poszukaj na stronie StrikeS, czyli grupy która subowałą serię.

Opening jak i ending są również typowe dla tego typu serii, czyli marny japoński pop.
Żeś teraz pojechał - nazwać piosenki takiej sławy jak Ishida Yoko marnym popem... Ech. Widać że chyba nie przepadasz za lekką muzyką rozrywkową i nie potrafisz odróżnić dobrych utworów z tej półki od naprawdę miałkich, zrobionych tylko dla kasy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 02:12:14 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.