trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 23, 2009, 12:34:56 am »
Oglądał ktoś Labyrinth of Flames ? To takie lekkie 2 odcinkowe ecchi i do tego bardzo śmieszne. Już kilka lat ma więc obejrzałem je właśnie dlatego bo było krótkie i coś dawniejszego chciałem zobaczyć.
W anime również trochę rosyjskiego było co jest rzadkością.

Oceniam 7/10.

Tu mnie nawet zaintrygowałeś... a Ending spowodował iz serie mam już gotową do obejrzenia i tylko czekającą na dzień jutrzejszy :D.
A Ai Yori Aoshi to jedna wielka pomyłka którą jakimś cudem przemęczyłem jako swierzo upieczony ówcześnie fan anime... gdyby nie Tina to bym odpadł szybko...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 23, 2009, 12:48:26 am »
Ja oglądałem i miło wspominam. Ot lekka i przyjemna komedia ecchi z domieszką akcji. U mnie ma z 6+/10.

Właśnie skończyłem Ai yori Aoshi i męczę Ai yori Aoshi ~Enishi~. Fabuła była gdzieś na początku pierwszego sezonu ale znikła na rzecz jedno odcinkowych historyjek bez najmniejszego znaczenia dla opowiadanej historii czy też wpływu na relacje między bohaterami. Postacie są albo totalnie bezpłciowe albo nieudolnie powielają najgorsze schematy znane z haremówek. Całość jest niesamowicie nudna, przewidywalna i nieśmieszna. Zdecydowanie odradzam.

Na moje szczęście równolegle oglądam Kare Kano i moja wiara w komedie romantyczne nie legła całkowicie w gruzach :p.
Ai yori Aoshi i Ai yori Aoshi ~Enishi ma chyba większość najgorszych schematów zebranych z haremówek (znacznie gorsze od Love Hina). Mnie przynajmniej wiele z nich denerwowało. To anime nie wiem jakie miało być bo przez pewien czas wydawało się, że będzie przyjemniejszy i poważniejszy klimat lub więcej inteligencji w postaciach (choćby miałem takie nadzieje w stosunku do opiekunki Aoi bo dorosła była), ale okazało się, że czym dalej tym mniej mi się podobały. Szczególnie obrzydła mi ta blondynka (choćby w Enishi) bo to przecież Aoi miała być główną bohaterką więc to co zrobili w Enishi było również porażką. Dobra była końcówka I sezonu bo wreszcie coś mądrzejszego można było zobaczyć.

Obejrzałem to anime w całości głównie dlatego, że bardzo nie lubię porzucać anime, które już zacząłem oglądać (choć kilka razy tak się zdarzyło). Głównie przy kilku anime ZEXCS.
Karo Kano również porzuciłem po kilku odcinkach bo wybitnie mi nie pasował ten bezsensowny klimat i okropna strona wizualna. Sposób prowadzenia fabuły był beznadziejnie nudny.

Tu mnie nawet zaintrygowałeś... a Ending spowodował iz serie mam już gotową do obejrzenia i tylko czekającą na dzień jutrzejszy :D.
A Ai Yori Aoshi to jedna wielka pomyłka którą jakimś cudem przemęczyłem jako swierzo upieczony ówcześnie fan anime... gdyby nie Tina to bym odpadł szybko...
Bardzo znana piosenka, którą chyba każdy lubi.
To anime miałem już od dawna lecz akurat dzisiaj postanowiłem je obejrzeć zwłaszcza, że są świetne polskie napisy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 01:29:35 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 23, 2009, 07:30:38 am »
Wyspo oglądaj. Prosta to komedia ale radochy przy niej miałem co nie miara.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 24, 2009, 02:27:46 pm »
KissXSis 02 jak ktoś nie oglądał to najwyższa pora obejrzeć. Jak zwykle dosyć perwersyjne to było. Może bardziej niż poprzednie.
Fabuła ? Chyba nie było takiej bo prawie cały odcinek poświęcono na różne fetysze i jedynie seksu brakowało.
Tylko jedna rzecz jest dziwna. Dlaczego te dziewczyny nie mają sutków ? Ktoś chyba zapomniał im dorysować. W wielu delikatniejszych ecchi miały więc ciekawe czemu w tym nie.


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 24, 2009, 08:42:59 pm »
Zachęcony screenami z zagadki Ganossy zabrałem się na Five Star Stories. Mniejsza o historię (która i tak nie była tragiczna), ale animacja jak na koniec lat 80. całkiem niezła. Bardzo przyjemny godzinny seansik. W sumie polecam (chyba że ktoś ma alergię na krótkie formy i klasyczną kreskę).
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 24, 2009, 09:05:45 pm »
Film to jest cały pierwszy tom mangi.
Która ma tych tomów 10 jeśli dobrze spojrzałem.

Prawie skończyłem Strike Witches i nie za bardzo rozumiem o co chodziło w tej awanturze o cały ten fanserwis.
Anime trzyma się swojej konwencji jak tonący koła ratunkowego, ale fabułka nie jest taka zła i całkiem wciąga, animacja jest bardzo ładna a postacie są strawne jak dla mnie. Oczywiście jest ten 7 ep ale w takiej serii zawsze musi taki być. A w całej reszcie...   większość serii ecchi ma dużo bardziej nachalny fanserwis.
Ogólnie anime mi się podoba.
Fajne są scenki jak im wyrastają ogonki i uszka bardzo sexy to wygląda  8)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 08:30:26 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 25, 2009, 10:27:02 pm »
Odnośnie anime Canaan. Co sądzicie o tej krótkie scence nekrofilii w tym anime ? Podobała się wam. Chodzi o to, że nie pamiętam czegoś takiego w anime choć może kiedyś coś takiego widziałem.
Natomiast taki żałosny JJ, który powinien mieć zakaz pisania recenzji (zbyt duża dawka głupoty z nich bije) napisał, że ta scena była śmieszna. Nie lubię takich ludzi. To była wzruszająca scena przecież lecz niestety nie chciałem takiego smutnego zakończenia.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 25, 2009, 10:45:55 pm »
Jeśli 'krótka scena nekrofilii' wzbudza w tobie takie uczucia...

Chyba pora znaleźć sobie nowego idola  :-?
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 25, 2009, 10:46:56 pm »
Prawie skończyłem Strike Witches i nie za bardzo rozumiem o co chodziło w tej awanturze o cały ten fanserwis.
Witaj w klubie.

Cytuj
Anime trzyma się swojej konwencji jak tonący koła ratunkowego, ale fabułka nie jest taka zła i całkiem wciąga,
No nie? I nie przeszkadzały mi nawet motywy militarno-wojenne, za którymi raczej nie przepadam.

Cytuj
A w całej reszcie...   większość serii ecchi ma dużo bardziej nachalny fanserwis.
No ale panie, toć przeca one z majtami na wierzchu chodzą. A tak poza tym to jest mało ambitna seria, a takie się zjeżdża z definicji. Poza tym to jest seria Gonzo, a Gonzo od dawna nic dobrego nie zrobiło, więc na czasie będzie ich także zjechać.

Cytuj
Ogólnie anime mi się podoba.
No to jest nas dwóch.

Cytuj
Fajne są scenki jak im wyrastają ogonki i uszka bardzo sexy to wygląda  8)
No nie?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 25, 2009, 11:01:12 pm »
Jeśli 'krótka scena nekrofilii' wzbudza w tobie takie uczucia...

Chyba pora znaleźć sobie nowego idola  :-?
O co ci chodzi ?
Przecież to była dramatyczna i smutna scena. Oczywiście są znacznie smutniejsze, ale na pewno śmieszne to nie było choć można nazwać zaskakującym.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 26, 2009, 10:04:10 pm »
Saint Seiya-The Lost Canvas
Seria raczej kojarzona z wielu kosmosów i fajnych zbroi oraz zabawnych dialogowi. Nic nie mam to starej kreski ale nowa to naprawdę XXI wiek, jest dobrze. Fabuła kręci się wkoło Ateny, Rycerza Pegaza oraz jeszcze kogoś z dzieciństwa. Uważam ze warto zajrzeć i dać szansę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 11:34:10 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 26, 2009, 10:07:15 pm »
A potrzeba do tego znajomości starych serii?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 27, 2009, 01:00:07 am »
Villgust.Dwuodcinkowe OVA z 1993 roku na podstawie gry RPG na konsolę SNES.Anime jest BARDZO luźną adaptacją gry.Po pierwsze:w anime nie występuje w ogóle Shun(główny bohater gry).Jego imię ani razu nie pada.Nie ma Michiko(koleżanki/dziewczyny?) Shuna która została porwana i której poszukiwania były głównym wątkiem gry.Ani razu nie pada nazwa Vile-organizacji dążącej do ożywienia boga pustki,główne czarne charaktery gry.Zamiast tego mamy historie o potworach zamieszkujących przeklęty las i gnębiących okoliczne wioski.Ośmiu śmiałków zgadza się uwolnić wieśniaków od terroryzujących ich bestii.Ci śmiałkowie to towarzysze Shuna z R.A.G.E(resistense against good of Evil) czyli drużyna z gry.Poza niezgodnościami z grą to jest nieźle.Mamy masę humoru,postacie  sympatycznie wyglądają i da się je lubić ,trochę walk.Gorzej wypada fabuła która została potraktowana jako tło do kolejnych walk i gagów.Ostatnia walka jest za to naprawdę niezła jak na realia lat w których powstała.Ogólnie ode mnie 6/10.Nie zawiodłem się ale ciągle mogło być lepiej.Oglądając anime odkryłem,że choć grę ukończyłem dwa dni temu to już mam do niej sentyment.      
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 27, 2009, 06:35:11 am »
fajnie by było ale nie, to jest całkiem oddzielna historia.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 27, 2009, 10:36:24 am »
Villgust   
Anime robione w konwencji SD więc części może się niespodobać.
Średniak ale miło obejrzeć.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.