Autor Wątek: Binio Bill  (Przeczytany 43881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 20, 2013, 12:55:28 am »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Julek_

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2013, 08:53:03 am »
Tyle to i wiem... ale coś więcej? Cóż to za zwierz ten "Tom Texas" bo mnie nic to nie mówi, co to za wydanie będzie, co się w nim znajdzie etc etc

ramirez82

  • Gość
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 30, 2015, 01:27:56 pm »

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2015, 02:05:45 pm »
Piękna wieść!!
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2015, 06:37:08 pm »
Super !
Spodziewałem się że to Ongrys weźmie się za Binia ,  jeśli jednak ,,Kultura Gniewu ,, wyda Binio Billa  tak fajnie jak Szlurpa i Burpa to powinno być o.k. .
Trzymam kciuki.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Ongrys

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 01, 2015, 07:42:05 am »
Spodziewałem się że to Ongrys weźmie się za Binia

Ongrys proponował rodzinie Wróblewskiego wznowienie Binio Billa co jakiś czas począwszy od 2009 roku, ale zawsze decyzja rodziny była odmowna.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 01, 2015, 11:40:08 pm »
Tak, batalia Ongrysa o Binio Billa ze słynnymi ,, spadkobiercami praw autorskich,, ciągnie się juź od kilku dobrych lat.
No cóź , prawdopodobnie ,,wyczerpały się możliwości negocjacyjne,, lub ,,zabrakło dobrej woli ze strony partnera,,.
Trudno.
Niech Ongrys dalej robi swoje .
Czekamy na kolejne propozycje wydawnicze.

P.s. kurde , a jednak szkoda.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Holsten

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 02, 2015, 08:59:47 am »
Kolejne dobre wiesci.

Offline TePe

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:33:01 pm »
Kopiec kreta tak napisał na swej stronie:
Udało mi się dowiedzieć, że Kultura Gniewu planuje wydanie łącznie 5 tomów z udziałem dzielnego szeryfa z Rio Klawo. Komiksy będą ukazywać się mniej więcej co pół roku. Zostaną zaprezentowane wszystkie odcinki ze „Świata Młodych”. Dodatkowo wznowione zostaną także albumy Binio Bill i… skarb Pajutów oraz Binio Bill i… Szalony Heronimo. Z czego ten drugi zostanie pokolorowany.

Pozostałe 2 tomy to będą pewno Rio Klawo + Na szlaku bezprawia + Trojaczki Benneta = 41 stron, oraz 100 karabinów + Śladami Kida Walkera = 41 stron, ta sama ilość na album.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 12:56:54 pm wysłana przez TePe »

Offline graves

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 17, 2016, 10:16:10 am »
Piękne to wydanie Binio Billa. W końcu się doczekaliśmy  :biggrin:
Do tej pory jedynie tęsknie przewracałem swoje wycinanki ze Świata Młodych :smile:
Poniżej dwa zdjęcia "moich albumów" w porównaniu z profesjonalnym:

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2016, 10:31:34 am wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline koziorozec1979

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 24, 2016, 02:18:57 pm »
Piękne to wydanie Binio Billa. W końcu się doczekaliśmy  :biggrin:
Do tej pory jedynie tęsknie przewracałem swoje wycinanki ze Świata Młodych :smile:
Poniżej dwa zdjęcia "moich albumów" w porównaniu z profesjonalnym:


A ja kupilem szybciutko ( wydanie faktycznie odpowiednie) , predziutko do domku przeczytac i po nastepnym kwadransie piekne kolrowe wspomnienie z dziecinstwa sie ...ulotnilo :sad:
Prysly zmysly.
Usmiechnalem sie doslownie raz, z rzucania kamykami. A w mojej pamieci to byla arcykomedia na poziomie Lucky Luka czy Kokosza.

fragsel

  • Gość
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 24, 2016, 02:26:08 pm »
Ło, Panie...

Czyż tak nie jest ze wszystkim, że smakuje inaczej (i to zazwyczaj gorzej)?

Ja tak miałem z Valerianem, Ekspedycją, Tytusami, Tajfunem, wieloma TM Semicami, czy nawet z niektórymi Asteriksami...

Najgorsze to było rozczarowanie jak mama nadziewaną kaczkę po raz pierwszy od 15 lat w prodiżu zrobiła...


Ja czekam na paczkę z Biniem... I nastawiony jestem pozytywnie, choć w sposób odpowiednio zmodyfikowany... Bo tamtego chłopca z małej wioski co na schodach latem wycinał komiksy ze Świata Młodych już nie ma


Offline TePe

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 24, 2016, 02:58:00 pm »
Panowie, jeszcze przyjdą takie czasy, że atrakcyjna dziewczyna przejdzie obok nas a my się za nią nie odwrócimy  :lol: 

Offline koziorozec1979

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:28:49 am »
Ło, Panie...

Czyż tak nie jest ze wszystkim, że smakuje inaczej (i to zazwyczaj gorzej)?

Ja tak miałem z Valerianem, Ekspedycją, Tytusami, Tajfunem, wieloma TM Semicami, czy nawet z niektórymi Asteriksami...

Najgorsze to było rozczarowanie jak mama nadziewaną kaczkę po raz pierwszy od 15 lat w prodiżu zrobiła...


Ja czekam na paczkę z Biniem... I nastawiony jestem pozytywnie, choć w sposób odpowiednio zmodyfikowany... Bo tamtego chłopca z małej wioski co na schodach latem wycinał komiksy ze Świata Młodych już nie ma
Oczywiscie ze mialem na starcie ograniczone oczekiwania. Problem w tym ze ten Binio nawet od tych obnizonych kryteriow pozostaje wrecz dramatycznie odlegly. Wiele komiksowych humorystycznych lektur mojego dziecinstwa przerabiam teraz z synkiem. I daja rade. Ja jestem zadowolony z lektury a malolat uchachany od ucha do ucha.
A ten tom Binia rady nie daje.

fragsel

  • Gość
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 25, 2016, 09:31:08 am »
No tak. W tym kontekście to racja...

 

 

anything