trawa

Autor Wątek: Binio Bill  (Przeczytany 43884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2009, 06:28:06 am »
Chyba że Unia Ci opłaci hibernację przed śmiercią ;)

Życzę Wam tylko, żebyście nie spotkali po przebudzeniu samych kobiet  :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2009, 10:02:25 pm »
Google zeskanowal 4 miliony ksiazek i opublikowal online, to z Binio Billem tez by dalo rade pewnie...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline oligator1975

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 18, 2009, 03:46:18 pm »
Wszystko fajnie, tylko nie sądzicie że powinni go jednak pokolorować?
Jakoś mi to w czerni i bieli nie pasuje, przyzwyczaiłem się że Binio ma kolory.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2009, 03:07:42 pm »
Podobno edycja kolekcjonerska ma zawierać zestaw kredek - każdy czytelnik pokoloruje sobie wedle własnego uznania i umiejętności.
 :doubt:

Offline Ajron

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2009, 03:10:34 pm »
Podobno edycja kolekcjonerska ma zawierać zestaw kredek - każdy czytelnik pokoloruje sobie wedle własnego uznania i umiejętności. :doubt:

Przynajmniej powstanie dzięki temu mnóstwo białych (tudzież kolorowych) kruków :D

Offline B2Ka

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 20, 2009, 12:12:49 pm »
Na Incalu piszą, że w kolekcjonerskiej edycji będzie dołączony plakat - http://www.incal.com.pl/komiks/2560,Binio-Bill-Binio-Bill-i-Szalony-Heronimo.html

Offline Manis

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 20, 2009, 04:54:45 pm »
Na Incalu piszą, że w kolekcjonerskiej edycji będzie dołączony plakat - http://www.incal.com.pl/komiks/2560,Binio-Bill-Binio-Bill-i-Szalony-Heronimo.html

Nie kolekcjonerskie wydanie komiksu, tylko plakat, który może za kilka lat będzie można nazwać kolekcjonerskim.

Plakat trafi w przyszłym tygodniu na teren Bydgoszczy, żeby reklamować wystawę prac bydgoszczanina - Jerzego Wróblewskiego. Jak zawsze to bywa wyprodukowano nieco więcej egzemplarzy w mniejszym formacie, więc będą one mogły trafić do fanów, czy to przez sklep internetowy (który część ich sobie zarezerwował), czy bezpośrednio na stoisku wydawcy. Kilkudziesięciu pierwszych klientów kupujących komiks w sobotę na MFK, na pewno załapie się także na plakat gratis :)

Plakat pojawi się za kilka dni na blogu
http://binio-bill-i-inni.blogspot.com/

ramirez82

  • Gość
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 11, 2009, 09:42:09 am »
Przyznam że troche jestem rozczarowany Binio Billem. Jakoś tak połknąłem ten komiks w kilka chwil i kilka chwil później już o nim zapomniałem. To nie te wrażenia co na początku lat 90-ych, gdy czytało się Skarb Pajutów. Ostatnio powróciłem po kilkunastu latach nieczytania do Kajko i Kokoszy, i przy tych komiksach bawiłem się znakomicie, liczyłem że mój powrót do Binio Billa będzie równie owocny. Tak czy siak, cieszę się że Binio został wydany i czekam na następne wydania.

Offline TePe

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2013, 02:34:00 pm »
Fajnie jakby jakieś wydawnictwo (Egmont, Ongrys) wydało integral z historyjkami ze Świata młodych.

Offline turucorp

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2013, 05:19:02 pm »
Fajnie jakby jakieś wydawnictwo (Egmont, Ongrys) wydało integral z historyjkami ze Świata młodych.

No, a jak fajnie by bylo, gdyby najpierw udalo sie, w koncu, uzyskac na to zgode posiadaczy praw autorskich :(

ramirez82

  • Gość
Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2013, 05:41:27 pm »
No, a jak fajnie by bylo, gdyby najpierw udalo sie, w koncu, uzyskac na to zgode posiadaczy praw autorskich :(

No smutne, że na przeszkodzie w wydawaniu komiksów Wróblewskiego, stoją posiadacze praw autorskich...

Offline Manis

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 24, 2013, 05:59:33 pm »
No smutne, że na przeszkodzie w wydawaniu komiksów Wróblewskiego, stoją posiadacze praw autorskich...

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że coś może się w sprawie Binio Billa ruszyć i to jeszcze w tym roku :)

Na pewno we wrześniu ukażą się dwa tomy z historiami z Dziennika Wieczornego.

Offline TePe

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 25, 2013, 09:20:25 pm »
Dziennika Wieczornego???
Toś mnie zaskoczył!
Byłem pewien, że prócz tych historii ze Świata młodych wyszedł tylko Skarb Pajutów i Szalony Heronimo.

Offline Manis

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 25, 2013, 09:25:10 pm »
Dziennika Wieczornego???
Toś mnie zaskoczył!
Byłem pewien, że prócz tych historii ze Świata młodych wyszedł tylko Skarb Pajutów i Szalony Heronimo.

No nie, Binio Billa nie było w Dzienniku Wieczornym :) To będą inne historie, ale wśród nich dwie, które można określić jako protoplastów Binio Billa.

Offline Julek_

Odp: Binio Bill
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:59:49 pm »
Na pewno we wrześniu ukażą się dwa tomy z historiami z Dziennika Wieczornego.

Można się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć?