trawa

Autor Wątek: Rewolucje  (Przeczytany 162725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

rewolucje
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 19, 2003, 05:23:00 pm »
Murtaugh a pojawisz sie na "Wrzesniowym" tour w gdanskim Empiku 26 wrzesnia?

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 20, 2003, 07:43:18 am »
jak mnie zwolnią z pracy, (bo to o 16:30 jest) to oczywiscie ze tak. bede wrysowywal ludziki w albumy :-)
info dnia jest inne. na wraku jest nowy splasz, z rewolucjami wlasnie. moge zdradzic dodatkowo, ze jest to kadr z osttniej strony drugiego albumu.
ms

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 21, 2003, 09:28:41 am »
na wraku pojawił się trailer trzeciej części rewolucji. zapraszam.
www.wrak.pl
ms

Offline Czopek Piotrek

rewolucje
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 21, 2003, 12:02:55 pm »
Swietny pomysl. Bardzo mi sie podobalo :)

Fajnie czasem poczytac komiks, w ktorym autor inteligentnie bawi sie z formula komiksu.

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 22, 2003, 07:36:03 am »
dzięx. zaluję, ale nie mogę umiescic calosci tego komiksu na sieci. :-(
wtedy by sie oakzalo jak to dalej leci...
m

Offline Maciej

rewolucje
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 29, 2003, 12:39:45 pm »
Sporo Morfołaków czytałem (od dawien dawna) i myślałem,że Mati niczym mnie nie zaskoczy w kwestii rysunków.
 Rewolucje omijałem z daleka...bo myślałem,że to postmorfołaki.W dodatku ten epizod ze SK mi nie podszedł.
 A wczoraj na wraku obejrzałem zajawkę i... JESTEM ZACHWYCONY! :D
 Mateusz jest niesamowitym rysownikiem! Kolor też fajny.Stonowane,senne miasta,stare kamieniczki... REWOLUCJE-rewelacje. :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 29, 2003, 12:47:00 pm »
yhyhyhy.
no miło mi niezmiernie. postmorfołaki - hmmm, trochę się można dopatrzeć. głównie przy oczach tych ludzików z rewolucji.
jak omijałeś rew do tej pory, to obejrzyj sobie cały pierwszy album na esensji. linki do posczególnych odcinków są na mojej stronie
www.revolutiones.republika.pl
pozdrawiam,
ms

Offline Maciej

rewolucje
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 01, 2003, 01:10:45 pm »
Dzięki!
Byłem,zobaczyłem-jestem Twoim fanem :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 03, 2003, 10:31:35 am »

Offline yoxik

rewolucje
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 03, 2003, 12:44:25 pm »
Swietny pomysł z wpisaniem ludka w koło jak  L D podoba mi się :)
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 03, 2003, 01:15:16 pm »
Cytat: "yoxik"
Swietny pomysł z wpisaniem ludka w koło jak  L D podoba mi się :)

pomysł do dupy bo zerżnięty z LD właśnie. no co t. a poza tym się anatomia ludzika zmieniła potem. widać na kolejnych szkicach.
m

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
rewolucje
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 03, 2003, 01:23:03 pm »
A nie chodzi Wam czasem o LV? :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 03, 2003, 01:29:15 pm »
chodzi o LDV
(lord darth vader, jakby były jakieś niejasności)

Offline yoxik

rewolucje
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 03, 2003, 03:42:38 pm »
Konkretnie LdV - Leonardo DiCaprio z proVINCI
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:21:39 pm »
Cytat: "logan"
Liczę na grubaśny album o morfołakach zbierający wszystkie odcinki w twardej oprawie mam nadzieję że takowy szybko wyjdzie kupię bez względu na cenę.Apropo morfów czy powstają nowe odcinki i czy jesteś może miszczem Skutnikiem jeżeli tak to czy w najbliższym czasie jest szansa pomijając morfów na ujrzenie jakiś twoich dzieł na papierze w postaci albumów?Możę jakieś konkrety jeżeli takowe są oczywiśćie.


to dobrze liczysz, bo to będzie opasły tom. co prawda nie wszystkie odcinki, tylko połowe, i nie w twardej oprawie, ale zawsze tomiszcze. czy szybko wyjdzie to jak mówiłem nie wiem, bo to nie ode mnie zależy, a wydawca się waha czy wydać to na konwent czy na wsk w przyszlym roku, co podobno jest ostatecznym terminem. na dniach myślę uzyskam odp na to pytanie i się podziele ta wiadomością.
nowe odcinki nie powstają, chociaż muszę zdradzić, że mam jeszcze około dziesięciu scenariuszy nikodema w szufladzie do morfołaków, ostatnie dziesięć historii, bo łącznie to jest ich 52 chyba, ja narysowałem koło czterdziestu dwóch właśnie. i muszę jeszcze zdradzić, że te ostatnie historie to takie dłuższe nkodem pisał, na 20 stron powiedzmy. i muszę jeszcze dodać, że nie zanosi się na ich narysowanie. czas morfołaków się skńczył dwa lata temu.
na papierze to w antologii wrzesien egmontu, wydawnictwach stripburgera ze slowenii, trzy albumy w przyszlym roku, z czego jeden w polsce :-)
m