trawa

Autor Wątek: Rewolucje  (Przeczytany 162733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 25, 2003, 09:55:13 am »
kolejny drobiazg:
www.revolutiones.republika.pl
pojawił się kadr w dziale shorts,  z najnowszego krótkiego komiksu ze świata rewolucji ("perfekcja") , opowiadającego o wynalezieniu kinematografu, bynajmniej nie przez braci lumiere. komiks jest współautorstwa Jerzego Szyłaka, jako że razem w burzy umysłów ten scenariusz wymyśliliśmy, zapowiada się na około 10 - 13 stron, cały jest sepiowy i, hm, steampunkowy.
m

Offline graves

rewolucje
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 25, 2003, 10:04:55 am »
Hm... nic nie widać :?:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 25, 2003, 10:08:03 am »
Cytat: "graves"
Hm... nic nie widać :?:

widać widać
menu>shorts>perfection
a może pluginu brakuje?.....
m

Offline graves

rewolucje
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 25, 2003, 10:17:11 am »
Cytat: "murtaugh"
Cytat: "graves"
Hm... nic nie widać :?:

widać widać
menu>shorts>perfection
a może pluginu brakuje?.....
m

Być może. Widzę pustą białą stronę i jedynie pasek czerwony "Republiki" nic pozatym. A jeszcze niedawno widziałem całą twoją stronę bez problemu
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 25, 2003, 10:27:33 am »
hm hm hm
to dziwne.
niepokojące wręcz.
a pasek republiki to też niefajowy manewr ze strony operatora. ale nie będę psioczył na republikę, jeszcze mnie wyrzucą......
w każdym razie mi łąduje się w moment i bez problemów. :/
m

Offline yoxik

rewolucje
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 25, 2003, 10:35:16 am »
Cytat: "murtaugh"
hm hm hm
to dziwne.
niepokojące wręcz.
a pasek republiki to też niefajowy manewr ze strony operatora. ale nie będę psioczył na republikę, jeszcze mnie wyrzucą......
w każdym razie mi łąduje się w moment i bez problemów. :/
m


Tez wszystko bez problemów widze pozdrawiam yox
Kiedy zobaczymy cos na papieze? Czy już możesz zdradzić szczeguły?
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 25, 2003, 10:44:10 am »
Cytuj
Kiedy zobaczymy cos na papieze?


papieze? nie rysuję po papieżu. to profanacja by była.
co do zobaczenia na papierze, to mowa jest srebrem a milczenie złotem.
czyli nic nowego.  :wall:

twój rysunek który posiadasz stał się za to bardzo artefaktyczny, bo nie ukaże się w jakimkolwiek wydawnictwie. został wycofany z materiału drugich rewolucji. cieszysz się?
m

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 25, 2003, 11:16:41 am »
no i najnowszy nius:
z oficjalnego spisu albumów wykopsany został dotychczasowy trzeci album, czyli 24-stronicowy minialbum "the ordinry day" dla stripburgera, którego zajawka znajduje się na wraku. znalazł on swoje miejsce w spisie shortów. uważam, że na miano rewolucyjnego albumu może zasłużyć praca dopiero 46 stronicowa. tak mamy jasność, że w spisie albumów znajdują się tylko te rzeczy, które na to miano zasługują, są wystarczająco duże i interesujące.

Offline turucorp

rewolucje
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 10, 2003, 02:23:56 pm »
tak gwoli scislosci i pblicznej informacji;
Mateusz, do tego Stripburgera, ktory wlasnie wyszedl, jak rozumiem dolaczona jest "ksiazeczka" z "rewolucjami" (bo podali tylko, ze jest cos twojego)?

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 10, 2003, 02:52:46 pm »
nie.
komiks w stripburgerze jest normalny w środku czasopisma.
książeczka o której mówisz to ten album 24 stronicowy, co na wraku zalega w postaci pierwszych 9 stron, to zostanie wydane na wiosnę 2004 w pakiecie miniburger, czyli w pudełku z innymi podobnymi 24-stronicowymi historiami innych ludzi.
dzisiaj dostałem radosne info, że stripburger stara się, aby ten mały albumik wyszedł w kolorze. :)
m

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 11, 2003, 10:28:12 am »
środa, 10.12.2003
zapowiedzi
"Znakomiks" nr 9

w najnowszym grudniowym numerze znakomiksu ukaże się pięciostronicowa historia, mam nadzieję że w kolorze :) o rosyjskiej mafii.
komiks nazywa się papcio, scenariusz i rysunki mskutnik. jest to jak najbardzie historia osadzona w realiach rewolucji. zarówno rysunkowo, jak i scenariuszowo.
historia jest prosta, jednak mogą się pojawić trudności ze zrozumieniem, w razie wątpliwości zapraszam do zadawania pytań.
m

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 05, 2004, 02:05:01 pm »
dobre wiadomości.
równo ze znakomiksem, w którym papcio jest rzeczywiście w kolorze przyszedł do mnie najnowszy stripburger ze słowenii, a w nim kolorowa czterostronicówka z rewolucji, na kredowym (no, prawie) papierze. ładnie to wygląda.
m

Offline Maciej

rewolucje
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 06, 2004, 01:45:56 pm »
Mateusz  w Znakomiksie dał czadu!!! Fajny ten papcio 8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 06, 2004, 01:51:17 pm »
Cytat: "Maciej"
Fajny ten papcio

cieszy mnie to. mam nadzieję, że historia niezbyt niejasna....  :?
m

Offline Kurczaczek

rewolucje
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 06, 2004, 02:23:15 pm »
Aj, niezle to jest. Wczoraj przeczytalem i powiem jedno: dobrze jest. Przydalby sie jakis album zbierajacy wszystki prace skutnikowe
...