Autor Wątek: Rewolucje  (Przeczytany 164037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LOGAN

rewolucje
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:52:12 pm »
Dzięki za odpowiedz tylko jeden w polsce buuuuuuu,chociaż fakt dobrze żę chociaż jeden.Przyznam się szczerze że jesteś jednym z nielicznych rodzimych twórców na którego albumy czekam można rzec od lat,września nie liczę bo to antologia,mam nadzieję że na tym jednym w przyszłym roku nie skończysz że będzie to pierwszy z wielu.Napiszesz w jakim wydawnictwie zostaniesz wydany?

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 05, 2003, 07:34:51 am »
też czekam na te albumy od lat :-)
ale szczerze mówiąc dopiero teraz, jakoś od czasu rewolucji czuję, że ten materiał mógłby byc wydany z pożytkiem dla czytelnika, a nie tylko z niezaspokojonej chęci wydania czegokolwiek. wiesz - jakby tak się rozejrzeć po szufladach i strychach, to materiału zebrałoby się na 7 - 8 albumów, dobrych jakościowo. tych słabch, starych nie liczę. co do wydawnictwa to spuśćmy na to zasłonę milczenia na razie....
m

Offline LOGAN

rewolucje
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 05, 2003, 09:36:22 am »
jednym słowem pozostaje czekać aż podzielisz się informacją{mam nadzieję że tak jak napisałeś na dniach}odnośnie daty wydania pierwszego albumu oraz mieć nadzieję że jego sprzedaż będzie na tyle zadowalająca że wydawca wyda pozostałe siedem.

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 05, 2003, 09:46:11 am »
Cytat: "LOGAN"
jednym słowem pozostaje czekać aż podzielisz się informacją{mam nadzieję że tak jak napisałeś na dniach}odnośnie daty wydania pierwszego albumu oraz mieć nadzieję że jego sprzedaż będzie na tyle zadowalająca że wydawca wyda pozostałe siedem.
nie nie, ja miałem na myśli, że materiału by się tyle znalazło, nie że liczę na jego wydanie. w żadnym wypaku. tak to jest z komiksami. jeżeli się przeleżą rok, dwa, tracą na świeżości, atrakcyjności w oczach twórcy. jeżeli coś miałbym wydawać  (sic!) to tylko to co narysowałem ostatnio, albo co narysuję za niedługo. do wydania przeznaczone sa tylko morfołaki, "alicja" do scenariusza jerzego szyłaka (gruby kolorowy komiks, 60 stron), "wyznania właściciela kantoru", również szyłaka, album 46 stron, czarno biały, komiczny, no i rewolucje, wszystkie jakie tylko są. tylko o ten materiał warto walczyć wydawniczo. nic innego nie wchodzi w grę.
m

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 15, 2003, 09:05:07 am »
update na stronie www.revolutiones.republika.pl
w dziale shorts>crime& pojawił się kadr z najnowszej, jednostronicowej produkcji na potrzeby konkursu komiksowego w Chorwacji.
m

Offline yoxik

rewolucje
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 17, 2003, 03:41:17 pm »
W tym miejscu chciałem wyrazić moje wielkie podziękowanie dla Mateusza Skutnika znanego na forum jako murtaugh za przekazanie mi oryginalnej strony tytułowej z jednego z szortów w drugich rewolucjach.

Rysunek jest rewelacyjny, fragment jego widzicie na emblemacie martaugh i na stronie internetowej rysownika. Jako ciekawostkę podam ze w oryginale ludek patrzy w odwrotną stronę  

Jeszcze raz wielkie dzięki wielce wdzięczny Yoxik
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 24, 2003, 11:42:21 am »
http://murtaugh.proboards23.com/
forum rewolucji.
mati de la kru

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 28, 2003, 11:28:37 am »
na wiadomej stronie
www.revolutiones.republika.pl
w dziale "shorts" pojawił się kadr z komiksu tegorocznego konkursu MFK,
komiks "Rentagen", mówiący o promieniowaniu X.
kadr ten wyjaśnia dlaczego błędem jest drukowanie rewolucji w szarościach (konwentowy katalog)
:)
m

Offline turucorp

rewolucje
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 28, 2003, 01:18:45 pm »
W katalogu w wersji na CD "Rentagen" tez jest w szarosciach! :shock: , pytales moze Witka o co mu chodzi!? oszczedzil na druku ale na plycie?!

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 28, 2003, 01:23:29 pm »
widocznie skanował od razu pod kątem druku - to co grayscale na papierze to od razu tak zeskanowane.
ciekawostka...
m

N.N.

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 10, 2003, 06:29:01 pm »
Cytat: "murtaugh"
na wiadomej stronie
www.revolutiones.republika.pl
w dziale "shorts" pojawił się kadr z komiksu tegorocznego konkursu MFK,
komiks "Rentagen", mówiący o promieniowaniu X.
kadr ten wyjaśnia dlaczego błędem jest drukowanie rewolucji w szarościach (konwentowy katalog)
:)
m


A z których rewolucji jest ten Rentagen?

Offline yaro444

rewolucje
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 10, 2003, 07:12:26 pm »
Ostatnio na forum Shooting Star comics znalazłem po angielsku post z linkiem do strony z Rewolucjami........ :? ????

http://pub238.ezboard.com/fcomicbookdiscussionfrm12.showMessage?topicID=31.topic
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline turucorp

rewolucje
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 11, 2003, 02:25:54 am »
no i co w tym dziwnego? przeciez nie od dzis wiadomo, ze mati jest znanym miedzynarodowym tworca 8)

N.N.

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 20, 2003, 05:04:50 pm »
Cytat: "turucorp"
nie od dzis wiadomo, ze mati jest znanym miedzynarodowym tworca 8)

Znany międzynarodowy twórca zniknął nam coś z forum... Ciekawe, czy robi nowe "rewolucje", czy się obija, czy też może proza zycia go dopadła...

Anonymous

  • Gość
rewolucje
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 21, 2003, 07:42:49 am »
Cytat: "N.N."
Znany międzynarodowy twórca zniknął nam coś z forum... Ciekawe, czy robi nowe "rewolucje", czy się obija, czy też może proza zycia go dopadła...



to znany i międzynarodowy to żart był - proszę nie powtarzać, bo ktoś jeszcze uwierzy.

nigdzie nie zniknął, jest obecny cały czas zaocznie. przecież nie będę pisał jakichś nudnych informacji typu "co nowego u skutnika" - to nie blogg.
nic nowego - skutnik robi nowe rewolucje, dwie krótsze historie, tak koło 10 stron, ponadto przymierzam się do skończenia kolejnego albumu - pierwszego który ma jedną historię rozwleczoną na 46 stron. kadr z tego komiksu jest na mojej stronie pod numerkiem 4 (choc ta numeracja się zapewne zmieni, ten 24 stronicowy albumik dla stripburgera zapewne wyleci z oficjalnego spisu albumów i zostanie wciśnięty do działu shortów.

poza tym skutnik pracuje na czynsz w swojej dayjob i ma mało czasu na rysowanie po nocahc, co wpływa dekonstrukcyjnie na plan pięcioletni rysowniczy. ale za to rysunki coraz fajniejsze.
m

 

anything