trawa

Autor Wątek: Open`er Festival 2009  (Przeczytany 2975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Open`er Festival 2009
« dnia: Lipiec 06, 2009, 04:56:08 am »
Kto był? Jak wrażenia? ;)
Ja mogę opowiedzieć co nieco z perspektywy uczestnika jak też i trochę lekkich "konszachtów z organizacją" (jak odeśpię wrzucę kilka fot i coś napiszę na Gildii Muzyki).
W skrócie: impreza bardzo udana, poza drobnymi incydentami organizacja na wysokości zadania, świetna współpraca miasta Gdynia, wszystko pozytywne. Troszkę może zastrzeżeń do repertuaru, ale i tak klimat Open`era został zachowany.

Idę spać. Pozdrowienia z Gdyni ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline @

Odp: Open`er Festival 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2009, 03:07:39 pm »
Czuję się spełniony, głownie za pomocą Prodigy i Jazzanovy, ale reszta zespołów z niedzieli też na + :)

Offline Dembol_

Odp: Open`er Festival 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:17:33 am »
Było super chociaż do 15 pierwszego dnia nie miałem noclegu (ale "sam się znalazł" gdy leżeliśmy na plaży w Sopocie z kumplami popijając piwo) i te pieprzone karty do płacenia psuły się średnio za każdym razem jak coś próbowałem kupić na terenie festiwalu. W przeciwieństwie do poprzednich lat nie było koncertu, który jakoś szczególnie chciałem zobaczyć i posłuchać, wiec na większości po prostu się bawiłem, konsumowałem znacznie więcej alkoholu niż w latach poprzednich, chłonąłem atmosferę, skakałem po kostkach tych co skakali po moich i pływałem na tłumie. Najlepsze koncerty dało Prodigy, Faith No More i Crystal Castles, którzy byli dla mnie zupełnym zaskoczeniem. Zakochałem się w nich od pierwszego wejrzenia i płytka powoli wędruje na moją półkę.
Ogólnie mimo totalnej partyzantki festiwal oceniam na plus.

Offline PanCiacho

Odp: Open`er Festival 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2009, 08:45:00 pm »
Nie podobał mi się ten Open'er bo ludzie z niego robili mi tłum na TSR i w ogóle coś tam :sad:

A dla podkreślenia mojego niezadowolenia napiszę  :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: