trawa

Autor Wątek: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish  (Przeczytany 174006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #225 dnia: Grudzień 03, 2016, 11:35:36 pm »

Sklep Battle Models to jedna z kilku firm, która została sponsorem turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych!, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach, w Innym Wymiarze.


W ofercie Battle Models znajdziecie świetne figurki i bitsy zarówno w klimacie fantasy jak i sci-fi.


Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej.


A bardziej szczegółowa prezentacja nagród od Battle Models pojawi się za jakiś czas w ramach piątkowych recenzji na DansE MacabrE.






Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #226 dnia: Grudzień 27, 2016, 10:04:11 pm »

MicroArtStudio to jedna z kilku firm, która została sponsorem turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych!, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach, w Innym Wymiarze.


W ofercie MicroArtStudio znajdziecie świetne figurki oraz podstawki zarówno w klimacie fantasy jak i sci-fi.


Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku.


Polubcie MicroArtStudio!


A bardziej szczegółowa prezentacja nagród od MicroArtStudio pojawi się za jakiś czas w ramach piątkowych recenzji na DansE MacabrE.





Oprócz nagród rzeczowych MicroArtStudio przygotował także dla szanownego państwa-draństwa specjalny kod rabatowy -25%, który będzie obowiązywał w turniejowy weekend. Kod będzie dostępny dla uczestników turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych ale zakupy możecie zaplanować już dziś!




Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 23, 2017, 08:27:24 pm »

Korzystając z urlopu postanowiłem nadgonić zaległości związane z zasadami do Warheim FS. I tak oprócz zasad dotyczących obozowiska oraz dostępności bohaterów i stronników o których wspominałem wcześniej, dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad kompanii Cyrkowców z Ligii Ostermarku, w szeregach której znalazł się nowy duchowny - Kapłan Ranalda.


PDF z zasadami można pobrać ze scribd lub dropbox.


Wszelkie uwagi, pomysły, komentarze oczekiwane.


Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu oraz drużyny: Banici z Księstw Granicznych oraz Karnawał Chaosu i Kompania krasnoludzkich piwowarów.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 06, 2017, 03:51:41 pm »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad Kompanii krasnoludzkich Piwowarów, czyli krasnoludzcy zwiadowcy na kucach i powozach.


PDF z zasadami można pobrać ze scribd lub dropbox.


Wszelkie uwagi, pomysły, komentarze oczekiwane.


Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu oraz drużyny: Banici z Księstw Granicznych oraz Karnawał Chaosu.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 09, 2017, 06:14:09 pm »
Dobry![/size]


Jako, że przymierzam się do opracowania zasad dla kompanii Karnawału Chaosu do Warheim FS mam do szanownego państwa-draństwa pytanie:



Chcecie Karnawał Chaosu 'monotematyczny' czyli poświęcony tylko i wyłącznie Papciowi Nurglowi, czy wzorem Grasantów Chaosu i Zwierzoludzi Chaosu chcecie mieć wybór jednej z pięciu Potęg Chaosu, którym kompania służy?



Pzdr,

qc
[/color]

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 10, 2017, 03:16:42 pm »

Jako, że zdecydowana większość szanownego państwa-draństwa opowiedziała się za możliwością wybrania Znaku Chaosu dla kompanii Karnawału Chaosu na scribd i dropboxa wrzuciłem pdf z zarysem zasad kompanii (póki co bez fluffu).


Podoba się wam coś takiego, macie jakieś uwagi, sugestie lub pomysły?

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 20, 2017, 03:09:35 pm »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad Karnawału Chaosu z możliwością wyboru Znaku Chaosu czyli jednego z pięciu Mrocznych Patronów.


PDF z zasadami można pobrać ze scribd lub dropbox.


Wszelkie uwagi, pomysły, komentarze oczekiwane.


Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu oraz Banici z Księstw Granicznych.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 30, 2017, 05:51:50 pm »
Jak szanowne państwo-draństwo zauważyło najwyższy pora wziąć się za przygotowania do IIII turnieju Warheim FS w Katowicach.[/size]


W związku z tym na AZYLIUM zadawałem wam pytanie o to, kiedy zorganizować turniej? Do wyboru są cztery opcje: czerwiec, lipiec, sierpień lub wrzesień.



Odpowiedzi zaznaczajcie w ankiecie. Możecie to także zrobić pisząc posta. Można też zgłaszać wstępnie swoją chęć udziału.



Na chwilę obecną pewne są następujące kwestie.



Po pierwsze podczas turnieju rozegrane zostaną cztery bitwy, będzie więcej czasu pomiędzy rozgrywkami.



Po drugie będzie obowiązywać bezzwrotna przedpłata w wysokości 35 złotych, której wpłata na konto, będzie warunkiem wpisania na listę uczestników.



Po trzecie tematem przewodnim będzie chorąży, który będzie występować w rozpisce każdego z graczy, a sam model będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepiej skonwertowany/pomalowany sztandar.



Wszelkie uwagi, komentarze, sugestie i pomysły mile widziane i pożądane.


http://azylium.vot.pl/ForumsPro/viewtopic/t=6056.html
[/color]

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 10, 2017, 05:03:40 pm »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad Raubritterów z Księstw Granicznych.


PDF z zasadami można pobrać ze scribd lub dropbox.


Wszelkie uwagi, pomysły, komentarze oczekiwane.


Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 30, 2017, 08:30:45 pm »

Dobry!


Dziś na blogu DansE MacabrE dostępne jest #320 wydanie Zebranych z tygodnia...


http://quidamcorvus.blogspot.com/2017/04/zebrane-z-tygodnia-320chosen-from-week.html


...ale ja w sumie nie o tym.


Obecnie pracuję nad Postaciami Dramatu do Warheim FS, a w ostatnim czasie przygotowałem zasady dla Argery Zorngottes, Prorokini Sigmara, Truagga Trzypalce, Przeklętego Tresera, Hobgoblina, Scyli Anfingrimma, Pazura Khorna.


Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa miał pomysł na kolejnych bohaterów specjalnych, to dajcie znać w odpowiedziach lub na Azylium.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 05, 2017, 09:37:41 am »

Obecnie trwają intensywne prace nad podręcznikiem do Warheim FS, a na warsztacie znajdują się zarówno Postacie Dramatu jak i Najemne Ostrza o których więcej dzisiaj.


Na scribd.com i na dropbox znajduje się plik pdf ze wszystkimi dostępnymi obecnie Najmitami.


Nowe Najemne Ostrza to Łowca czarownic oraz Szpieg, który pojawił się w miejsce Skrytobójcy, a w kilku innych przypadkach pojawiły się drobne zmiany, stąd polecam lekturę zasad waszych ulubionych najmitów.


Natomiast na forum Azylium znajduje się wątek poświęcony Postaciom Dramatu, w którym znajdziecie najnowsze zasady.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 21, 2017, 04:21:28 pm »

Na blogu DansE MacabrE dziale Download dostępny jest już zaktualizowany plik PDF z podręcznikiem do Warheim FS w wersji Mitterherbst.


Podręcznik do Warheim FS, Mitterherbst




[align=center]
[/align]

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #237 dnia: Grudzień 12, 2017, 05:28:01 pm »

Jak zapewne szanowne państwo-draństwo raczyło zauważyć, po każdym turnieju Warheim FS zbieram wasze sugestie i wprowadzam zmiany, które mają na celu jeszcze bardziej uprzyjemnić wam rozgrywanie bitew.


Dziś będzie o jednej takiej nowości.


Plik, który możecie pobrać między innymi STĄD oraz STĄD nazwałem Dziennikiem Drużyny. To jak zobaczycie jedna karta formatu A4, która ma dwa główne zadania.


Pierwszym i niekoniecznie najważniejszym zadaniem są pewne dane statystyczne, które pozwolą mi zebrać informacje na temat tego, co dzieje się z waszymi drużynami w trakcie rozgrywek Warheim FS.


Drugim zadaniem jest uporządkowanie, spisanie i umożliwienie weryfikacji drogi, jaką wasza kompania przeszła w trakcie rozgrywania kampanii lub turnieju.


Niestety po ostatnim turnieju otrzymałem kilka zgłoszeń od uczestników, którzy mieli pewne wątpliwości co do awansów zdobytych przez drużynę przeciwnika.


Aby nie dać pretekstu do narzekań postanowiłem wprowadzić podczas rozgrywania turnieju Warheim FS Dziennik Drużyny, który będzie działał w następujący sposób.


Przed każdą z turniejowych rozgrywek gracz wręczy jedną własną kartę Dziennika Drużyny swojemu przeciwnikowi oraz odbierze jedną kartę od adwersarza. W trakcie rozgrywania bitwy gracze będą nanosili na karty Dziennika Drużyny zmiany, które będę miały miejsce w drużynach dowodzonych przez oponentów. Po zakończeniu rozgrywania sekwencji po potyczce gracze ponownie wymienią się kartami, odbierając własne stronice Dziennika Drużyny.


Myślę, że dzięki temu nikt nie będzie narzekał. Ja zdobędę informację zwrotną na temat rozwojów waszych drużyn, a Wy będziecie mieć zapisane dzieje waszej kompanii. Być może dzięki temu w sieci pojawi się też więcej relacji z turnieju?


Dajcie znać, co o tym pomyśle sądzicie.


Plik PDF można pobrać/obejrzeć na:
SCRIBD oraz DROPBOX

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 17, 2018, 10:36:49 pm »

Gadżety: Kostka specjalna do Warheim FS.


Jeśli szanowne państwo-draństwo tak jak ja nie lubi obracać i kłaść na stole, a tym samym ryzykować uszkodzenia pomalowanych modeli, które w wyniku zranienia zostały Oszołomione!, Powalone na Ziemię! lub Wyłączone z Akcji! to wraz z Michałem z Black Grom Studio mamy dla Was rozwiązanie.


Michał przygotował projekt, który po wycięciu laserem z płyty HDF o grubości 1.5 mm i samodzielnym montażu stworzyłyby sześciościenną kostkę (długość boku 12 mm), na której ściankach znalazłyby się znaczniki:
- O! (Oszołomiony!)
- PnZ! (Powalony na Ziemię!)
- WzA! (Wyłączony z Akcji!)
- H! (Ukryty)
- U! (Ucieczka)
- G! (Głupota!)


Na chwilę obecną koszt wykonania 1 szt. takiej kostki to 4 złote (będzie możliwość odbioru na Turniej Warheim FS - Przeklęty Szczurołap!.


Czy szanowne państwo-draństwo jest zainteresowane? Jeśli tak dajcie znać w komentarzach, a jeszcze lepiej napiszcie do mnie na Facebooku. Zamówienia będę zbierał do 22 stycznia 2018.





Więcej zdjęć na blogu.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 20, 2018, 05:48:09 pm »

 

anything