Autor Wątek: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish  (Przeczytany 65565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
Odp: [Warheim] Warheim - Fantasy Skirmish
« Odpowiedź #225 dnia: Grudzień 03, 2016, 11:35:36 pm »

Sklep Battle Models to jedna z kilku firm, która została sponsorem turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych!, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach, w Innym Wymiarze.

W ofercie Battle Models znajdziecie świetne figurki i bitsy zarówno w klimacie fantasy jak i sci-fi.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej.

A bardziej szczegółowa prezentacja nagród od Battle Models pojawi się za jakiś czas w ramach piątkowych recenzji na DansE MacabrE.

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #226 dnia: Grudzień 27, 2016, 10:04:11 pm »

MicroArtStudio to jedna z kilku firm, która została sponsorem turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych!, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach, w Innym Wymiarze.

W ofercie MicroArtStudio znajdziecie świetne figurki oraz podstawki zarówno w klimacie fantasy jak i sci-fi.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Polubcie MicroArtStudio!

A bardziej szczegółowa prezentacja nagród od MicroArtStudio pojawi się za jakiś czas w ramach piątkowych recenzji na DansE MacabrE.

Oprócz nagród rzeczowych MicroArtStudio przygotował także dla szanownego państwa-draństwa specjalny kod rabatowy -25%, który będzie obowiązywał w turniejowy weekend. Kod będzie dostępny dla uczestników turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych ale zakupy możecie zaplanować już dziś!

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 23, 2017, 08:27:24 pm »

Korzystając z urlopu postanowiłem nadgonić zaległości związane z zasadami do Warheim FS. I tak oprócz zasad dotyczących obozowiska oraz dostępności bohaterów i stronników o których wspominałem wcześniej, dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad kompanii Cyrkowców z Ligii Ostermarku, w szeregach której znalazł się nowy duchowny - Kapłan Ranalda.

PDF z zasadami można pobrać ze scribd lub dropbox.

Wszelkie uwagi, pomysły, komentarze oczekiwane.

Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu oraz drużyny: Banici z Księstw Granicznych oraz Karnawał Chaosu i Kompania krasnoludzkich piwowarów.

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 06, 2017, 03:51:41 pm »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad Kompanii krasnoludzkich Piwowarów, czyli krasnoludzcy zwiadowcy na kucach i powozach.

Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu oraz drużyny: Banici z Księstw Granicznych oraz Karnawał Chaosu.

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 09, 2017, 06:14:09 pm »
Dobry![/size]

Jako, że przymierzam się do opracowania zasad dla kompanii Karnawału Chaosu do Warheim FS mam do szanownego państwa-draństwa pytanie:

Chcecie Karnawał Chaosu 'monotematyczny' czyli poświęcony tylko i wyłącznie Papciowi Nurglowi, czy wzorem Grasantów Chaosu i Zwierzoludzi Chaosu chcecie mieć wybór jednej z pięciu Potęg Chaosu, którym kompania służy?

Pzdr,

qc
[/color]

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 10, 2017, 03:16:42 pm »

Jako, że zdecydowana większość szanownego państwa-draństwa opowiedziała się za możliwością wybrania Znaku Chaosu dla kompanii Karnawału Chaosu na scribd i dropboxa wrzuciłem pdf z zarysem zasad kompanii (póki co bez fluffu).

Podoba się wam coś takiego, macie jakieś uwagi, sugestie lub pomysły?

Offline quidamcorvus

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 20, 2017, 03:09:35 pm »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa pierwszą wersję zasad Karnawału Chaosu z możliwością wyboru Znaku Chaosu czyli jednego z pięciu Mrocznych Patronów.

Tym samym do zrobienia pozostały jeszcze Postacie Dramatu oraz Banici z Księstw Granicznych.