trawa

Autor Wątek: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja  (Przeczytany 7298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Ten watek służy do dyskusji na temat nowego eventu Age of Conan Piękna i Bestie. Na początek garść informacji:

Event organizowany jest przez wydawcę gry Age of Conan, firmę CD Projekt, oraz portal Gildia.pl

Event rozegra się 23 maja na serwerze PvP Two Eagles (dokładną godzinę startu podamy wkrótce). Brać w nim udział moga gracze na poziomach 10-20. Bardzo miło widziani gracze na kontach trialowych.

Gracze uczestniczący w evencie moga się łączyć w maksimum trzyosobowe drużyny.

Każda osoba ze zwycięskiej drużyny może wybrać dwie dowolne gry PC z katalogu firmy CD Projekt. Jedynym ograniczeniem jest dostępność danego tytułu, w razie jego braku skontaktujemy się ze zwycięzcą i zaproponujemy inne rozwiązanie.

Rejestracja do eventu znajduje się pod tym adresem. Nalezy tam podać imię oraz klasę postaci jaka będzie brała udział w evencie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2009, 12:02:02 pm wysłana przez Gambit »

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2009, 12:00:33 pm »
Instrukcja instalacji Triala AoC

1. Wejdź na stronę http://www.aoc2009.pl/trial/ i kliknij "Pobierz klienta".
2. Wybierz swój kraj oraz odpowiedniego klienta gry do pobrania (Polska 7-dniowa wersja próbna) i naciśnij przycisk "Submit"
3. Na następnej stronie wypełnij brakujące dane i naciśnij przycisk "Zarejestruj".
4. Potwierdź swoją rejestracje klikając w odpowiedni link w otrzymanym e-mailu od firmy FC.
5. Na stronie, która wyskoczy po kliknięciu w link, wpisz swoją nazwę użytkownika oraz hasło.
6. Zostaniesz przeniesiony na stronę swojego konta Age of Conan. Klikając w Age of Conan EU Trial (Poland), rozpoczniesz pobieranie klienta gry.
7. Po pobraniu klienta gry, odpal go w celu pobrania ewentualnych aktualizacji a następnie naciśnij przycisk "Graj" i zaloguj się do gry używając swojej nazwy użytkownika oraz hasła.

Pamiętajcie tylko, zeby nie odpalac triala zbyt wcześnie...głupio by było, gdyby w dzień eventu konto okazało się być nieaktywne.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 12:39:20 pm wysłana przez Gambit »

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2009, 07:21:59 pm »
Dla wszystkich zainteresowanych eventem Piękna i Bestie, który już w tę sobotę rozegra się na serwerze Two Eagles w grze Age of Conan, mamy bardzo ważną informację. Podajemy godzinę i miejsce startu eventu.

Cała zabawa, rozpocznie się o godzinie 17.00. W tym czasie w mieście Tortage pojawi się kupiec, szukający swojej zaginionej córki. Osoby, które zarejestrowały się w odpowiednim wątku na naszym forum, będą mogły otrzymać od niego (od kupca, a  nie od wątku) zadanie odnalezienia córki. Drużyna, której uda się to zadanie, otrzyma nagrody. Każdy z graczy należących do tej drużyny, będzie mógł wybrac dowolne dwie gry premierowe z katalogu CD Projekt.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2009, 01:02:57 am »
System PvP nadal jest do bani w AoC ;f Więc będzie "interesująco". Flames of Udun wystawi własny skład, a może nawet dwa xD

Offline Konon

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2009, 05:35:33 pm »
Świetny event  ;-) Wymykanie się tylnym wejściem namiotu w obozie piktów to było to. :lol: Sonja i porywacze spisali się wyśmienicie. Oby więcej takich wydarzeń.
//Jedyny zgrzyt to zaproszenia do rajdu jakie od kogoś dostawaliśmy. Ale to może się zawsze zdarzyć. : /

-Evitos :]
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 06:12:24 pm wysłana przez Konon »

Offline arturs68

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2009, 06:06:32 pm »
Jak zwykle kilka osób oszukiwało ( w tym 2 zwycięzców  :evil: ). "Gracze uczestniczący w evencie moga się łączyć w maksimum trzyosobowe drużyny.". Tymczasem powstał (około) 8 osobowy rajd.

Offline grohu

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2009, 06:19:15 pm »
Przepraszam ale ja Achaja bylem w party tylko z Lumpexusem co moze potwierdzic osoba odgrywajaca Sonię.

Offline kamaz26

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2009, 06:40:50 pm »
Przepraszam ale ja Achaja bylem w party tylko z Lumpexusem co moze potwierdzic osoba odgrywajaca Sonię.
A ja Azur moge z czystym sumieniem powiedzieć że jesteś kłamcą!
mniej więcej w połowie drogi którą odbyła Sonja od jej znalezienia aż do doprowadzenia do ojca odłączyłem ze swojej drużyny z Merevedem i momentalnie dostałem zaproszenie do rajdu. Z ciekawości dołączyłem do niego i zobaczyłem liste 8 osób. Byłeś w niej Achaja, był Orchidea, Bimber, Matt jakiś rusek jeszcze kilka osób niestety ich nicków nie pamiętam. Oczywiście o wszystkim powiadomiłem Sonje.

Offline Gourry

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2009, 06:49:41 pm »
Potrzebne są dowody nie, każdy by mógł tak powiedzieć
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 08:45:45 pm wysłana przez Gourry »

Offline grohu

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2009, 06:54:06 pm »
Nie bylem Achaja w rajdzie nawet sekundy więc mijasz sie z prawda. Zreszta nie zamierzam się z tobą sprzeczać Lumpexus jest wstanie potwierdzic ze od samego poczatku eventu bylem z nim party. Potwierdzi to tez osoba grajaca Sonią.

Offline Tropiciel

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2009, 08:34:11 pm »
Fajny event szkoda ze nie którzy oszukiwali  :cry:

Offline arturs68

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2009, 09:00:15 pm »
Jedno jest pewne - Orchidea oszukiwał i myślę, że większość osób się ze mną zgodzi.
btw Skwarkan coś pisał, że na forum będą oficjalne wyniki, czy chodziło mu o ten wątek?

Offline kamaz26

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 23, 2009, 09:04:14 pm »
strasznie żałuje że screenshota nie zrobiłem...

Offline Gourry

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 23, 2009, 09:07:26 pm »
Nie to chodziło o forum AoC

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2009, 09:21:07 pm »
Jedno jest pewne - Orchidea oszukiwał i myślę, że większość osób się ze mną zgodzi.
btw Skwarkan coś pisał, że na forum będą oficjalne wyniki, czy chodziło mu o ten wątek?

Zacznijmy od tego, że według rozpiski Orchidea w ogóle nie brał udziału w evencie... Chyba, że zapisy sobie, a rzeczywistość sobie ;s

 

anything