Autor Wątek: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji  (Przeczytany 112775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kat1000

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 05, 2009, 08:06:33 pm »
skąd się wzieły te dresy,
Nie powinieneś obrażać osób, których nie znasz, to prawda zarejestrowałem się dopiero kilka dni temu, ale też kilka dni temu zacząłem  interesować się Drakensangiem i co,  według Ciebie powinienem pisać 20 postów dziennie, żebym mógł wziąć udział w konkursie, nie wiedziałem też, że istnieje takie forum dopiero zacząłem je przeglądać.

Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 05, 2009, 08:12:11 pm »
Kat1000,nie bądź taki poważny.Bo Cię nie zaprosimy na kiełbaski z grilla jak zapłonie kolejny stosik ;-)

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 05, 2009, 08:28:19 pm »
Nie powinieneś obrażać osób, których nie znasz, to prawda zarejestrowałem się dopiero kilka dni temu, ale też kilka dni temu zacząłem  interesować się Drakensangiem i co,  według Ciebie powinienem pisać 20 postów dziennie, żebym mógł wziąć udział w konkursie, nie wiedziałem też, że istnieje takie forum dopiero zacząłem je przeglądać.
No tak ,straszne ,ale jestem zły,ale wredy................... Gdybym miał sumienie pewnie miałbym jego wyrzuty.........................
Napisałbym jeszcze coś wrednego,ale nie chce dostać warna za "zniechęcanie nowych użytkowników" tudzież "obrażanie innych użytkowników".
Zważ również,że mój post pchnął cię do napisania własnego,dzięki czemu pewniejsze jest,że zagościsz na tym forum na dłużej......................

No to ty sobie tam rozpaczaj w spokoju,a ja czekam na kolejne (znów spóźnione,ale co tam) pytanie.........................
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 05, 2009, 09:38:36 pm »
a ja wszystkich przepraszam za opóźnienie w pytaniach ..

wyniki pytania 3 podam jutro, pytanie nr 4 już za chwilę ..



Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 06, 2009, 07:52:37 am »
Nie powinieneś obrażać osób, których nie znasz, to prawda zarejestrowałem się dopiero kilka dni temu, ale też kilka dni temu zacząłem  interesować się Drakensangiem i co,  według Ciebie powinienem pisać 20 postów dziennie, żebym mógł wziąć udział w konkursie, nie wiedziałem też, że istnieje takie forum dopiero zacząłem je przeglądać.

kat1000
--> Nie masz co się obrażać. Ten posta Admirała, to nerwowa reakcja na to, że w konkursie biorą udział ludzie z większą wiedzą na temat Drakensanga niż on, więc traci szansę na wygraną. Poza tym specjalne rubryki w Bravo Girl nie zgadzają się już na drukowanie jego listów, więc musi uzewnętrzniać się gdzie indziej. Przyzwyczaisz się.

A tak poza tym, witamy na forum i w konkursie :)

Sorry za OffTop :)

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2009, 08:28:50 am »
Są już wyniki za pytanie nr 3. Przepraszam za opóźnienie, zakładam, że więcej się to nie powtórzy :)



Offline kat1000

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 06, 2009, 11:04:18 am »
No, no  dopiero teraz odkryłem jakie są nagrody myślałem, że to będą drobne gadżety z gry , a to proszę takie cuda  ;-)

Offline gabby

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 06, 2009, 11:48:11 am »
Ja ciagle nie wiem.Jakie sa nagrody? :oops:

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 06, 2009, 12:01:40 pm »
Nagrody to:
2 kolekcjonerki, 4 koszulek, 6 długopisów, 6 smyczy i 4 zwykłe gry Drakensang + 6 zapalniczek Drakensang Smile

.. czyli nagrodzone zostanie 6 pierwszych osób .. jeśli frekwencja dopisze to jest szansa na kolejne konkursy ...



Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2009, 01:54:54 pm »

kat1000
--> Nie masz co się obrażać. Ten posta Admirała, to nerwowa reakcja na to, że w konkursie biorą udział ludzie z większą wiedzą na temat Drakensanga niż on, więc traci szansę na wygraną. Poza tym specjalne rubryki w Bravo Girl nie zgadzają się już na drukowanie jego listów, więc musi uzewnętrzniać się gdzie indziej.
Tja jasne,tylko że jak na razie to JA prowadzę (i jeszcze parę innych niewartych wspomnienia w tym poście osób) BUAHAHAHA [demoniczny śmiech]
I tak,niestety, w BravoGirl nie wydrukowali, za to w CD-Action tak !
Przyzwyczaisz się.
Niestety musi,jeśli chce zagościć na tym forum na dłużej.BUAHAHAHAH [demoniczny śmiech]
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline gabby

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2009, 07:50:51 pm »
Dzieki za poprawke punktowa :D
Nagrody zajefajne.

Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2009, 08:59:38 pm »
Tak się zastanawiam,kiedy będą pytania,na które "szanowny" GAM nie będzie znał odpowiedzi? ;-) Są takie w planach?

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 06, 2009, 09:24:50 pm »
HEHEHEHE [demoniczny śmiech] Takich pytań nie ma.Ja się zastanawiam kiedy będą pytania,na które ty i Kreutz nie będziecie znać odpowiedzni,bo wiecie,znalazłem takie fajne pole,na którym jest miękka ziemia i fajnie się kopie..................
Nie powinieneś obrażać osób, których nie znasz,
Kacie1000 ,zważ jednak,że obrażanie osób których nie znasz* jest bezpieczniejsze i zabawniejsze niż obrażanie osób ,które znasz.......

*-chyba że to admin/moderator/koordynator/ktośtam na forum,na którym aktualnie piszesz...........................
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Kreutz67

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 06, 2009, 09:42:11 pm »
Cytuj
Ja się zastanawiam kiedy będą pytania,na które ty i Kreutz nie będziecie znać odpowiedzni,bo wiecie,znalazłem takie fajne pole,na którym jest miękka ziemia i fajnie się kopie..................

he, he ... przy obecnym poziomie tylko awaria netu może zmienić ranking  :D

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2009, 09:47:50 pm »
he, he ... przy obecnym poziomie tylko awaria netu może zmienić ranking  :D
he,he ... albo czyjś nagły,przypadkowy i kompletnie niespodziewany zgon :D
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator