Autor Wątek: Tragiczny problem z sterowaniem  (Przeczytany 8472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2009, 04:36:41 pm »
tylko , ze ja naprzyklad niewidzilem dema do tej gry ;s, kupilem ja w empiku bo mi kumpel doradzil ktory tam pracuje oraz po przegladnieciu gry na okladce, co do ceny gier to sie niezgodze z kolega powyzej, bo 89 zl to niemajatek w porównaniu z grami na kosole. Co do dema to faktycznie lipa, bo jak bedzie to w gazecie moze jakiejs tam , a ja gazet niekupuje. Niektore gry na peceta faktycznie sa drogie, ale zaleta jest taka , ze z miesiaca na miesiac te gry tanieja;D WIEC KUP SOBIE POTEM JAK CIEBIE BEDZIE STAC. Sredni miesiecznie wydaje na gry 300 zł i juz żona namnie psioczy, ale coz takie zycie nalogowego gracza ;S. Własnie koncze fallouta 3 polecam fajna gra ;d.Co do piratow faktycznie troche to smutne, lecz zanim kogos osadzicie przemyslecie cale swoje zycie od dnia pierwszego waszego peceta i niech kazdy z reka na sercu mi tu powie zen niemiala ani jednej pirackiej gry . mp3 itd. a POTEM OSADZAJCIE...


Offline Great Admiral Mati

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2009, 04:50:15 pm »
[z ręką na sercu] Nie mam ani jednego pirata. A co do dem to się nie zgodze - jak wpisałem w google "drakensang demo" to conajmniej z pięciu pierwszych stron można było ściągnąć.
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Greg199

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 16, 2009, 05:10:53 pm »
tylko , ze ja naprzyklad niewidzilem dema do tej gry ;s, kupilem ja w empiku bo mi kumpel doradzil ktory tam pracuje oraz po przegladnieciu gry na okladce, co do ceny gier to sie niezgodze z kolega powyzej, bo 89 zl to niemajatek w porównaniu z grami na kosole. Co do dema to faktycznie lipa, bo jak bedzie to w gazecie moze jakiejs tam , a ja gazet niekupuje. Niektore gry na peceta faktycznie sa drogie, ale zaleta jest taka , ze z miesiaca na miesiac te gry tanieja;D WIEC KUP SOBIE POTEM JAK CIEBIE BEDZIE STAC. Sredni miesiecznie wydaje na gry 300 zł i juz żona namnie psioczy, ale coz takie zycie nalogowego gracza ;S. Własnie koncze fallouta 3 polecam fajna gra ;d.Co do piratow faktycznie troche to smutne, lecz zanim kogos osadzicie przemyslecie cale swoje zycie od dnia pierwszego waszego peceta i niech kazdy z reka na sercu mi tu powie zen niemiala ani jednej pirackiej gry . mp3 itd. a POTEM OSADZAJCIE...

no i widze ze wreszie znalazl sie na tym forum ktos normalny z kim moznaby bylo zamienic pare slow!:)

[z ręką na sercu] Nie mam ani jednego pirata.

to tylko podziwiac, jestes naprawde cool! z twojej wypowiedzi wnioskuje ze musisz byc bardzo bogaty albo masz wielkie go... na twoim komputerze za przeproszeniem. bo nie wmowisz mi takich glupot ze uslyszysz fajna piosenke w radiu i nie sciagniesz jej np z wrz.uty tylko ze   lecisz juz do sklepu kupic cala plyte!

Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 16, 2009, 06:09:25 pm »
co do muzyki to slucham tylko to co leci w radiu od czasu do czasu zapodam sobie wiwe albo mtv , nie kupuje plyt z muza bo polska muzyka to dno a na zagraniczna mnie niestac , niesciagam bo niemam na to czasu a zreszta jakis tam fanem muzyki niejestem, niestety albo kupie sobie jakas gierke albo muze musze cos wybrac. Do bogatych nienaleze , ale nie pale i nieszwedam sie po barach to  sprawia ze stac mnie na gre za 89 zł na 2 tygonie aby ja przejsc cala spokojnie.  Mam 30 lat i pracuje, a granie to moje hooby. Co do dem to nie jest kwestia czy to sciagnac lecz ta gra malo byla rozeklamowana. A co do drugiej sprawy jestem ciekaw czy dema byly po polsku ???. No chyba zyjemy 21 wieku aby i wszystkie dema tłumaczyli. Bo poniemiecku niemam zamiaru grac...


« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 10:57:43 pm wysłana przez HEXEN »


Offline Great Admiral Mati

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2009, 08:14:39 pm »
Dla informacji-nie słycham żadnej muzyki,z wyjątkiej tej z gier (bo uważam ją za najlepszą-jeśli ktoś grał choćby w Operation Flashpoint to wie o czym mówię).A co ma ilośc pieniędzy do tego ? JEst EkstraKlasyka za 19,90 w której są naprawde dobre gry (jak ktoś napisał w CD-Action -"oryginalne gry w cenie piratów") Są również czasopisma komputerowe (ot,choćby CD-Action) w których za dosłownie parę złotych dostaniesz po parę fajnych gier i dem.

A dema były na pewno po angielsku,a chyba też jakieś po polsku.
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Lirael

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2009, 08:53:46 pm »
Wiecie ja rozumiem że różnie z kasą może być i faktycznie niektóre programy są drogie np; Corel ok 5000 tysi ,ale żeby żałować tych 90 dych raz na jakiś czas  na dobra grę to już jest masakra ,a potem jeszcze omawiać swój problem z ludźmi którzy wysłupali na tego orginała  i to na oficjalnej stronie gry to już jest mocny nietakt moim zdaniem...więc Greggu graj sobie w swojego pirata  twoja sprawa ale nie obrażaj innych forumowiczów i nie nazywaj nas nienormalnymi tylko dlatego że potępiamy piractwo...dlatego czyń swą powinność GAMie o dołóż do ognia kilka beli coby się lepiej paliło.....

Offline Great Admiral Mati

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2009, 08:59:42 pm »
[z przyjemnością dokłada i mówi] A może by tak administratorio-moderatornia dawała jakąś nagrodę za każdego wykrytego pirata ?
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 17, 2009, 10:35:44 am »
Wiecie ja rozumiem że różnie z kasą może być i faktycznie niektóre programy są drogie np; Corel ok 5000 tysi ,ale żeby żałować tych 90 dych raz na jakiś czas  na dobra grę to już jest masakra ,a potem jeszcze omawiać swój problem z ludźmi którzy wysłupali na tego orginała  i to na oficjalnej stronie gry to już jest mocny nietakt moim zdaniem...więc Greggu graj sobie w swojego pirata  twoja sprawa ale nie obrażaj innych forumowiczów i nie nazywaj nas nienormalnymi tylko dlatego że potępiamy piractwo...dlatego czyń swą powinność GAMie o dołóż do ognia kilka beli coby się lepiej paliło.....

Zgadzam się z liraelem. Jak mnie nie stać na jakąś biżuterię, to nie kradnę takiej ze sklepu po nocy, tylko albo odkładam sobie na nią, albo sobie daruję. To chyba oczywiste i nie ma co tłumaczyć kradzieży wysoką ceną oryginału. Jestem pewna, że najdalej w rok od premiery stanieje do około 60 zł, choć nie uważam, że 89 było majątkiem, wystarczy odmówić sobie kupienia czegoś innego i tyle. Masz inną filozofię greg199, w porządku, ale to co tu wyprawiasz, jest chore. Nawet w regulaminie jest napisene parę słów na temat rozmowy o grach na piratach. Dodam jeszcze, że Twój przypadek z wariowaniem sterowania jest świetnym przykładem na to, że piraty się nie opłacają.
I nie wiem, komu wciskasz kit, że jak Ci się gra spodoba, to kupisz oryginał... Jakoś mi się w to nie chce wierzyć  :roll:

Offline Greg199

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 19, 2009, 12:01:22 am »
więc Greggu graj sobie w swojego pirata  twoja sprawa ale nie obrażaj innych forumowiczów i nie nazywaj nas nienormalnymi tylko dlatego że potępiamy piractwo...

 dla sprostowania.. nie obrazilem, nie wyzwalem i bron Boze nie smialem sie na tym forum z ludzi ktorzy kupuja oryginaly (ktos tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem) :-? ja po prostu nie lubie ludzi ktorzy besztaja innych za cos a prawdopodobnie sami tak robia (oczywiscie nie mam zadnych dowodow i pewnie do gro osob sie myle - zwracam im honor..) nie koniecznie chodzi mi tu o gry jak pisalem wczesniej. Oczywiscie spodziewam sie ze znowu mnie zbesztacie itp OK! ale niech kazdy przejzy swoj dysk i pomysli zanim napisze cos "o sobie"

pozdrawiam





Offline Lirael

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 19, 2009, 06:11:00 am »
"no i widze ze wreszie znalazl sie na tym forum ktos normalny z kim moznaby bylo zamienic pare slow!:)" To Twoje słowa..a z nich jasno wynika że reszta forumowiczów jest "nienormalna" skoro nie podziela Twojego znadnia o piratach....więc reasumując u mnie czytanie ze zrozumieniem jest na bardzo wysokim poziomie natomiast widzę że Ty masz problem z przelewaniem myśli na papier...albo bardzo krótką pamięć....

Offline Greg199

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 19, 2009, 11:48:46 am »
więc reasumując u mnie czytanie ze zrozumieniem jest na bardzo wysokim poziomie

wlasnie widze


 jak widzisz HEXEN rowniez kupil gre oryginalna! i nie podziela moich pogladow
Co do piratow faktycznie troche to smutne
a jednak moglem o nim powiedziec ze jest normalny.

Offline Lirael

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 19, 2009, 12:48:18 pm »
Uwielbiam polemiki na tak wysokim poziomie intelektualnym...no po prostu jak w liceum:D

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 20, 2009, 01:13:25 pm »
a mi to raczej podstawówkę przypomina  :oops:

Offline dzin100nikiem

Odp: Tragiczny problem z sterowaniem
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 31, 2010, 08:18:36 am »
Od dłuższego czasu przymierzałem się do zagrania w Drakena i często wpadałem na to forum "incoguto". Na rejestracje zdecydowałem się jednak dopiero dziś. Tak też się składa, że dziś dopiero natknąłem się na ten temat, stąd to nieoczekiwane odgrzewanie starego topicu. Po przeczytaniu niektórych wypowiedzi, słów mi brakuje a ręce opadają w okolice kostek. Większość z Was tępi piractwo - i prawidłowo, jednak nie wierzę, że żadne z Was nie korzystało nigdy z sieci BitTorrent czy choćby nie ściągnęło z wareza jakiejś empetrójki czy czegokolwiek. Taka postawa zakrawa na hipokryzję - świadomie i z premedytacją używam tego słowa. Dla jasności grę mam oryginalną (z CDA i powiem szczerze, że gdyby nie cena 16,99 za pismo + 2 gry to nie kupiłbym tej pozycji) i osobiście nie popieram piractwa, choć zdarzają się sytuację, że nie ma innego wyjścia aby wejść w posiadanie jakiegoś tytułu jak ściągnięcie go z netu. A już największą żenadą jak dla mnie był tekst o podaniu danych personalnych i zgłoszeniu osobnika piratującego odpowiednim organom.

Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich tak zwanych "legalnych" userów.

P.S. Ten post nie ma na celu ataku na któregokolwiek z Was. Po prostu przemyślcie swoje słowa i (zwłaszcza do tych to kieruję, którzy najbardziej najeżdżają na piracenie gdyż z doświadczenia wiem, że najwięksi krzykacze i tępiciele piratów w rzeczywistości sami są ultrapiratami) przejrzyjcie swoje dyski twarde aby upewnić się, że wszystko co na nich trzymacie posiada licencję i dokument potwierdzający legalność.