Autor Wątek: Jak ograniczyć FPS?  (Przeczytany 2716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrey

Jak ograniczyć FPS?
« dnia: Marzec 08, 2009, 06:28:00 pm »
Dlaczego jest mi to potrzebne? Ponieważ durny komputer wyciąga tyle klatek, ile się da, po to żeby potem obciąć moc o połowę, aż się sprzęt schłodzi. Podczas którego to czekania gra tnie się niemiłosiernie. Z moich poszukiwań wynika, że gra nie ma żadnych rozbudowanych plików .ini czy .xml gdzie można takie rzeczy ustawiać, ale mogę się mylić.

I proszę mi nie sugerować downgrade'owania karty lub procesora albo kupowania nowego sprzętu. Wiem czego chcę  ;-)

Offline Sir Przymek

Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2009, 06:34:50 pm »
czyli ten (wyimaginowany) super komputer ma złe chłodzenie skoro sie przegrzewa . Chłodzenie powinno być takie żeby komp mógł chodzić na pełnych obrotach i sie nie przegrzać . Wymyśl sobie do tego komputera jakieś dodatkowe wentylatory albo postaw go w myślach gdzieś indziej , może stoi za blisko kaloryfera itp.
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline andrey

Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2009, 06:55:57 pm »
Pan chyba czytać nie umie. Pytam się uprzejmie, czy jest jakiś sposób, żeby ograniczyć ilość klatek na sekundy. Dobre rady typu "kup chłodzenie" mnie nie interesują. Może kupię, ale to nie jest przedmiot wątku.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2009, 06:57:00 pm »
Pan chyba czytać nie umie. Pytam się uprzejmie, czy jest jakiś sposób, żeby ograniczyć ilość klatek na sekundy. Dobre rady typu "kup chłodzenie" mnie nie interesują. Może kupię, ale to nie jest przedmiot wątku.

Sir Przymek umie czytać, tylko nie umie udzielać miłych rad  :badgrin:

Offline Sir Przymek

Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2009, 06:59:45 pm »
Pan chyba czytać nie umie. Pytam się uprzejmie, czy jest jakiś sposób, żeby ograniczyć ilość klatek na sekundy. Dobre rady typu "kup chłodzenie" mnie nie interesują. Może kupię, ale to nie jest przedmiot wątku.

nie ma , kup chłodzenie !!!!!!!

Sir Przymek umie czytać, tylko nie umie udzielać miłych rad  :badgrin:

Usagi przecież jestem miły .. a przynajmniej staram sie :doubt:
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2009, 07:01:27 pm »
gdybym była bardziej wredna od Sir Przymka odpwiedziałabym "patrz na co drugą klatkę", ale nie jestem  :badgrin:

Offline andrey

Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2009, 09:07:18 pm »
Jeśli chodzi o chłodzenie, to chyba powinienem był wspomnieć, że gram na laptopie, które z reguły lubią się przegrzewać. A z racji bycia laptopem, możliwości modyfikacji chłodzenia są ostro ograniczone. Mógłbym conajwyżej posmarować trochę pasty termoprzewodzącej ;)

Ale problem rozwiązany, poprzez wprowadzenie niesamowitej innowacji w postaci 2 klocków drewnianych podstawionych pod tylne nóżki lapka. Po 2 godzinach katowania nie było żadnych problemów, więc jest git. Wątek można zamknąć.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Jak ograniczyć FPS?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2009, 09:32:23 pm »
Ale problem rozwiązany, poprzez wprowadzenie niesamowitej innowacji w postaci 2 klocków drewnianych podstawionych pod tylne nóżki lapka. Po 2 godzinach katowania nie było żadnych problemów, więc jest git. Wątek można zamknąć.

Najprostsze rozwiązania najlepszymi.

 

anything