trawa

Autor Wątek: Rewolucja  (Przeczytany 4604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lava DelVortel

Rewolucja
« dnia: Luty 18, 2009, 04:53:28 pm »
Witam!
Mam taki problem... Nie mogę użyć grafemu Rewolucja... Mam 20 serc... myślałem, że może chodzi o to, iż mam za mało Barw... Napełniłem wszystkie serca, całe żyły serc są napełnione, wszystkie barwnice i cała wolna limfa... Ustawiłem to kodami by być pewnym, że wszystko jest ustawione już całkowicie bez żadnego braku... Oczywiście mam grafem Rewolucji... Nie mogę go użyć ani na drzewie, ani na siostrze... Jakie są te wszystkie warunki na to? Czegoś mi brakuje?

Offline Kedor

Odp: Rewolucja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2009, 06:35:40 pm »
coś mi sie zdaje że można zdobyć 24 serca, może to to? poszukaj w poradniku żeby się upewnić

Edit: Można miec 21 serc. poszukaj jeszcze 1 :P

Offline Lava DelVortel

Odp: Rewolucja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2009, 06:40:24 pm »
Hmm serca są 24 w grze ale 21 grafemów czyli 1 mi brakuje i się zorientowałem... żeby to sprawdzić wpisałem kod na wszystkie grafemy i później dałem sobie kodem jeszcze wszystkie barwy... (nawet więcej niż teoretycznie barwnica może pomieścić, ale to chyba nie to...) i dalej nic z tym głupim drzewem nie mogę zrobić... używam grafemu i nic się nie dzieje... nie mogę nawet drugi raz narysować tylko muszę wyjść z opcji barwienia (gdy włącza się tryb rysowania symboli na drzewo to po pierwszym narysowaniu gdy przyciskam ctrl to już się nawet barwnice nie pojawiają...)
Ja nie wiem czy to jakiś błąd czy o co chodzi... Trochę głupio, że męczyłem się cały czas by to przejść i teraz nigdy nie zakończę gry...

Offline lipazehej

Odp: Rewolucja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2009, 02:39:54 pm »
Nic już dzisiaj nie ma sensu, wszystko to i tak Hakol Hawel pl