Autor Wątek: Off-topic  (Przeczytany 117357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lirael

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2009, 04:28:21 pm »
Heh no ja miałem jednak mniej stresujace zajęcie niż tłuczenie pająków..;) a teraz pora znów zapoznać się z  strategicznym sponsorem piątkowych wieczorów czyli "nowym zielonym"  do picia i wekend  godnie zacząć:)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Off-topic
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 14, 2009, 02:22:34 pm »
W sumie to nie offtopic, ale nie będę nowego wątku zakładać...
Widzieliście dziś na tv4 w gram.tv recenzję Drakensanga? Nieźle polecieli po grze, ale po tym jak była skonstruowana, widać, że całej to nie przeszli... (nawet wprowadzenie do akcji pokręcili). Poza tym jak późno od premiery ta recenzja była...  :roll: coś mi to wygląda na bojkot gry powodowany innym niż cd-projekt wydawcą...  :roll:

Offline Lirael

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 14, 2009, 02:34:17 pm »
W sumie to mi się gierka bardziej podba niż NWN2...ma kilka niedociągnięć ale jakoś mnie wciągnęła...więc w sumie recenzjami się nie ma co przejmować;)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Off-topic
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2009, 03:21:12 pm »
ja tez się nie przejmuję, tylko pytam się co o niej myślicie ;)

Mi się NWN2 bardziej podobało pod względem wpływu na towarzyszy i mniej "grzecznej" relacji między postaciami. Jednak uważam, że Drakensang ma o niebo lepszy scenariusz. Strony technicznej chyba nie ma za bardzo co porównywać, bo jest parę lat różnicy w wydaniu, choć muszę przyznać, że ani jednego przystojniaka nie umieli narysować w Drak., zauważyliście, że męskie sylwetki są takie trochę "prostokątne", takie dziwne barki mają? Strona wizualna nie pozostawia nic do życzenie właśnie poza wizerunkiem postaci męskich. Chociaż kobiety też są za bardzo "rozbudowane", tzn. takie za mało wiotkie, jak na mój gust :D

Mam parę zastrzeżeń do tej gry, ale nie zdarzyła się jeszcze taka, do której bym nie miała ;) W każdym razie, nie zgadzam się z recenzją gram.tv

Offline neoviper

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 14, 2009, 10:01:40 pm »
ja sie spotkalem z taka gra ;p SAPER xD

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Off-topic
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2009, 06:05:27 pm »
do sapera też mam zastrzeżenie jedno - po co ta opcja zerowania wyników? Siostra mi kiedyś taki ładny rekord wyzerowała...  :roll:

Offline LancerPRL

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 16, 2009, 10:03:14 am »
A ja gram na kompie 2x słabszych od zalecanych wymagań, na średnich detalach  :D

Offline Great Admiral Mati

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2009, 02:55:52 pm »
ja tez się nie przejmuję, tylko pytam się co o niej myślicie ;)
że męskie sylwetki są takie trochę "prostokątne", takie dziwne barki mają? Strona wizualna nie pozostawia nic do życzenie właśnie poza wizerunkiem postaci męskich. Chociaż kobiety też są za bardzo "rozbudowane", tzn. takie za mało wiotkie, jak na mój gust :D

Moim skromnym zdanie postacie kobiecie (szczególnie główna bohaterka,jażeli gramy kobietą) są właśnie ........ahem...... jakby......za mało rozbudowane.........

A Sapera niech nikt się tu czepiać nie waży-gra świetna i wciągająca ! I ta fabuła ! Swoją drogą w CD-Action (najlepsze CZASOPISMO na świecie !) był kiedyś świetny poradnik do sapera...............
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2009, 03:10:39 pm wysłana przez Great Admiral Mati »
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Off-topic
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2009, 01:23:52 pm »
Ja sapera bez przewodnika przechodzę :P

Offline Lirael

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2009, 05:26:45 pm »
a co to jest saper?????:P

Offline neoviper

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2009, 06:52:26 pm »
ty serio? grasz w drakensang a legendarnych gier nie znasz? xD start-->wszystkie programy-->Gry--> saper xD

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Off-topic
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 19, 2009, 01:28:13 pm »
ty serio? grasz w drakensang a legendarnych gier nie znasz?

no co Ty, jaja sobie z Ciebie robi...

Offline Great Admiral Mati

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2009, 02:39:50 pm »
no co Ty, jaja sobie z Ciebie robi...
To chyba był sarkazmn............. a swoją drogą nie wszyscy są tak uzdolnieni,żeby grać w Sapera bez poradnika......
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Lirael

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 19, 2009, 03:35:07 pm »
No sarkazm...sarkazm..na pewno nie robiłem jaj z Neovipera Usagi...;) do tego trzeba być kurą albo coś...;P

Offline Great Admiral Mati

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 19, 2009, 04:10:11 pm »
na pewno nie robiłem jaj z Neovipera Usagi...;)
Wybacz,ale sens tego zdania wymyka się moim biednym ,starym i zużytym szarym komórkom........
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator