trawa

Autor Wątek: Gildia Horroru  (Przeczytany 10215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daleth

Gildia Horroru
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2003, 09:00:07 am »
Cierzy a co Cie naklonilo do tego aby zrobic na Gildii Horroru jakis prawie calkowity remont ?? Moze teraz na gildii zrobi sie bardziej przejrzyscie i bedzie wiecej informacji czego calej gildii horroru zycze :)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline cierzy

Gildia Horroru
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2003, 09:05:50 am »
Cytat: "Daleth"
Cierzy a co Cie naklonilo do tego aby zrobic na Gildii Horroru jakis prawie calkowity remont ?? Moze teraz na gildii zrobi sie bardziej przejrzyscie i bedzie wiecej informacji czego calej gildii horroru zycze :)


No, przeciez wlasnie dlatego robie ten "remont". Napisalem na samiutkim poczatku, ze chodzi mi o wieksza przejrzystosc. Gdy tylko uporam sie z reorganizacja boksow, wracam do wrzucania nowych informacji. I mam nadzieje, ze nie zostane w tym dziele osamotniony ;)

Offline Daleth

Gildia Horroru
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 21, 2003, 09:50:59 am »
Cierzy ja narazie jestem zatrudniony w Carpe Noctem ale kto wie moze i do upozadkowania gildii sie przyczynie 8)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline cierzy

Houston, mamy problem
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 08, 2003, 07:48:15 pm »
Kochani, spalil mi sie komputer. Kilka dni musi pobyc na gwarancji. W tej chwili korzystam z jakiejs sieki ojca, na ktorym nic nie mam, w zwiazku z tym nie moge np. rozstrzygnac konkursu barkerowskiego. Przez kilka dni bedziecie tez pewnie dostawac tylko informacje z Gildii Filmow.

Do przeczytania.

 

anything