trawa

Autor Wątek: Bugi, Malutkie wpadki itd :)  (Przeczytany 9393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2009, 02:58:57 pm »
Ja nie, ale nie wiem, jak inni.

Offline Lirael

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 16, 2009, 05:05:30 pm »
No u mnie też nie ma problemu.....a jaką masz windę?

Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2009, 08:15:13 am »
No u mnie też nie ma problemu.....a jaką masz windę?

Mam   xp profesional i wszystkie gierki mi smigaja bez problemu tylko ta jedna , aaa cos wam powiem w autorunie umnie na tej grze jest wirus ,pierwszy raz sie spodkalem aby na orginale takie jaja byly.   jakis trojan juz niepamietam nazwy sprawdzie sobie . Program który go wykrywa to arkavir czy arcaclen ten co tp daje do neo. Juz zglosilem sprawe do empiku gdzie kupowalem gre oni popchneli sprawe dalej wiec moze dadza jakiegos antywira free pozdro.


Offline Sir Przymek

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2009, 11:52:15 am »
To sie nazywa WYŁUDZANIE . Wirusa żadnego nie ma . Antywirus który stosujesz jest właśnie fałszywym antywirusem który pokazuje nieistniejące wirusy
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 01:02:47 pm wysłana przez Sir Przymek »
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline Girwan

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2009, 12:41:46 pm »
nie ma możliwości by jedna płytka a kilkanaście tysięcy produkowanych w jednym ciągu technologicznym miała wirusa ..

albo wszystkie byłyby zarażone, albo żadna ..

wywal swojego antyvira ...

czy inne bardziej "markowe" antywirusy też Ci znajdują wirusa na płytce?



Offline Bartus8895

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 20, 2009, 02:46:44 pm »
skoro aż tak sie mamy czepiać ... to ja przypaliłem mięso w czasie gry , zaspałem raz do pracy bo grałem do późna ... (przecież powinna być w grze przypominajka jakaś że trzeba iść spać lub coś innego , jak twórcy gry mogli o tym zapomnieć ) ... na stronie tytułowej pare pikseli było w nieodpowiednim kolorze ....



Ej ty mówisz o Simsach czy o życiu Realnym ?? :P
1Jedno Serce Jedno Bicie KKS Ponad Życie
2Od kołyski po sam grób KKS to mój klub
3 Nawet w 3 lidze lecha się nie wstydze
Kolejorz wielki jest :P

Offline Sir Przymek

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 20, 2009, 10:01:24 pm »
no o realnym !!! człowieku Simsy??!! nawet bym tego nie pokazał moim komputerom na sensory
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline kamileusz

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 17, 2009, 04:49:51 pm »
1. Skalnego goblina trudniej zabić niż Golema  :doubt:
2. jest dużo walk gdzie po 50 próbach jej przejścia i tak ci sie nie uda
3. kiedy chce otworzyć te pierwsze drzwi cyklopie, kursor nie zmienia sie na taki, ktory pokazuje, ze cos jest do uzycia
4. uzdrowiciela, ktory wyleczy nas z zatruc spotkamy tylko w Ferdok :-?
5. niby dobrzejest miec czarodzieja w druzynie, ale z nim wiekszosc walk jest skazana na porazke

Offline Girwan

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 17, 2009, 05:10:06 pm »
1. Skalnego goblina trudniej zabić niż Golema  :doubt:
2. jest dużo walk gdzie po 50 próbach jej przejścia i tak ci sie nie uda
3. kiedy chce otworzyć te pierwsze drzwi cyklopie, kursor nie zmienia sie na taki, ktory pokazuje, ze cos jest do uzycia
4. uzdrowiciela, ktory wyleczy nas z zatruc spotkamy tylko w Ferdok :-?
5. niby dobrzejest miec czarodzieja w druzynie, ale z nim wiekszosc walk jest skazana na porazke

ad.1 nie mam komentarza
ad.2 bzdura .. kwestia odpowiedniego podejścia i oczywiście na odpowiednim poziomie
ad.3 tu masz chyba pecha
ad.4 kolejna bzdura .. gra jest specjalnie przygotowana na rynek polski, czyli .. biedaku lecz się sam :) - polecam herbatkę ziołową (domyśl się jaką) i odpowiedni poziom odpowiedniej umiejętności
ad.5 kolega się nauczy grać, albo wyszkoli maga, ja gram złodziejką wyszkoloną na maga i w czasie walki ona tylko czaruje .. i jest w tym dobra.

Więcej myślenia, mniej działania "na żywioł"



Offline rajmund

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 18, 2009, 11:00:40 am »
Większość umiejętności można kupić , u mnie forgrim leczy się sam ale gdy cyklop [wodospad ognia] daje mi do wyboru broń która stanowi integralną część zbroi i wybieram sobie łuk [gram elficą],i ten wspaniały łuk ma parametry dwa razy gorsze od tego co mam , to jest moim zdaniem pomyłka sądowa.

Offline Girwan

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 18, 2009, 11:04:12 am »
Większość umiejętności można kupić , u mnie forgrim leczy się sam ale gdy cyklop [wodospad ognia] daje mi do wyboru broń która stanowi integralną część zbroi i wybieram sobie łuk [gram elficą],i ten wspaniały łuk ma parametry dwa razy gorsze od tego co mam , to jest moim zdaniem pomyłka sądowa.
zwróć tylko uwagę, że nie wszyscy z różnych przyczyn robią wszystkie questy .. tym samym nie koniecznie muszą mieć taką dobra broń jak Twoja



Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 18, 2009, 11:09:26 am »
zwróć tylko uwagę, że nie wszyscy z różnych przyczyn robią wszystkie questy .. tym samym nie koniecznie muszą mieć taką dobra broń jak Twoja
To w sumie po co grać ;s Jaki ma sens granie tylko głowna fabułe i skonczenie gier w kilka godzin a nie przejscie całej gry z wszystkimi questami. Co odnosnie dobrych broni to niekoniecznie trzeba jakies questy dodatkowe robic , aby taka bron znalezc lecz tylko rozejrzeć sie. Tu sie zgodze ze bron od cyklopa do kompletu smoczej zbroi ma male parametry w porownaniu co do niektorych innych broni. W sumie zamalo jest troche tych broni potem zostaje mnóstwo pieniędzy a niema co za nie kupic...


Offline Girwan

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 18, 2009, 11:21:56 am »
To w sumie po co grać ;s Jaki ma sens granie tylko głowna fabułe i skonczenie gier w kilka godzin a nie przejscie całej gry z wszystkimi questami. Co odnosnie dobrych broni to niekoniecznie trzeba jakies questy dodatkowe robic , aby taka bron znalezc lecz tylko rozejrzeć sie. Tu sie zgodze ze bron od cyklopa do kompletu smoczej zbroi ma male parametry w porownaniu co do niektorych innych broni. W sumie zamalo jest troche tych broni potem zostaje mnóstwo pieniędzy a niema co za nie kupic...
ze za mało broni i za dużo kasy to fakt ...



 

anything