trawa

Autor Wątek: Bugi, Malutkie wpadki itd :)  (Przeczytany 9392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deregilsson

Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« dnia: Luty 04, 2009, 05:38:35 pm »
Wiec... Na wstepie, Ta gra jest NAPRAWDE dobra, ale...
W tym temacie umieszczajcie rzeczy, ktore was zdziwily, zdenerwowaly itd:)
To zaczne moze:)
1.Pomimo reklam TO NIE JEST nowy Baldur!!!!!, Bardziej mi Fable przypomina(graficznie i wogle,hehe)
2.Dlaczego szkielety walajace sie na ziemi sa czasami czerwone, a czasami zwykle?(zn "szkieletowe")?
3. Podziemia swiatyni(a zreszta cala przygoda)- Maaaasa ksiazek, a przeczytac da sie 1 setna????
4. Brak zmian noc/dzien(w naszych czasach?????)
5. Tu sie moze czepiam, ale... Za duzo beczek z chlamem w srodku, hehe
6. Czasami nie widac, co NPC mowia(vide wiezienie), trzeba konsole wlaczac, ok, ale...
To na poczatek, macie cos jeszcze???
Zeby niedomowien nie bylo, gra jest zajefajna, daaaawno mnie juz nic tak nie wciagnelo, ma taki swoj...CZAR, ale, wklejajcie niedorobki, moze kiedys sie to wysle i w Drakensang 2 to omina? Kto wie?
Ognia nie gascie, plonie jak plonal zawsze... Zobacz jaki piekny moze byc ten swiat

Offline Wujo

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2009, 05:43:23 pm »
Moim zdaniem jest taki wątek "Co myślisz o grze" i twoja wypowiedź tam się powinna znaleźć, w tym właśnie wątku osoby podają wady i zalety tej gry, robić drugi wątek o tym samym to chyba raczej nie przejdzie


Offline Kreutz67

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2009, 05:55:53 pm »
Hmmm ... nie żebym uważał Drakensang za mistrzostwo świata, ale :
ad.1 Kto w dzisiejszych czasach wierzy reklamom ?
ad.2 Może te czerwone to takie nie do końca oczyszczone przez robactwo ?
ad.3 Rozumiem, że mówisz o książkach na półkach ? Jeśli by można było klikać na każdą to ciekawe kto znalazłby tą jedna którą należy oddać nowicjuszowi.
ad.4 Fakt na początku mnie to zdziwiło, ale później nie przeszkadzało. Już nie pamiętam czy w baldurze były zmiany noc/dzień
ad.5 A z czym maja byś beczki ? Z setkami dukatów i magicznymi artefaktami ? Toż to są tylko beczki! Skrzynia z pułapką wypełniona zardzewiałymi gwoździami może zdenerwować, ale beczki ?
ad.6 Jak sam zauważyłeś NPC mówią, więc słychać co mówią, a to, że to nie jest zdubbingowane ... cóż pewnie koszty. Zresztą w naszych czasach kto nie zna choć trochę angielskiego  :D

Pozdrawiam i nie bierz na serio wszystkiego co napisałem  :D

Offline Deregilsson

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2009, 06:10:12 pm »
Nieeee, mowilem o WIEEELKICH ksiegach na piedestalach, az sie prosi, zeby je poczytac
A a propos NPC, nie chodzi o angielski, tylko o wygode, skoro mamy gre po polsku, to chce po polsku i juz (z Angielskim np u mnie poza tym:))
Aaaa beczki, wiesz, mam dusze chciwca/odkrywcy... Po prostu licze(tak jaqk w kazdym innym RPG), ze w kazdej nastepnej bedzie cos fajnego, a ich tak DUUUUUUZO jest:)hehe
Ale ze szkieletami masz racje, respect i przyjmuje wyjasnienie:)

Ognia nie gascie, plonie jak plonal zawsze... Zobacz jaki piekny moze byc ten swiat

Offline Deregilsson

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2009, 06:50:40 pm »
Aaaaaaaa, zapomialem o jednej rzeczy...
Na samym poczatku,. jak uspokajamy spor wiesniakow o drzewo, w momencie, jak wlacza sie animacia ( niezalezne, czy demo, niemiecka wersja, Polska wersja, HiRes tekstury, cz lowRes) jablka gubia polygony ZAWSZE... Drobiazg, ale o takie bugi mi w tym topicu chodzi
Ognia nie gascie, plonie jak plonal zawsze... Zobacz jaki piekny moze byc ten swiat

Offline Sir Przymek

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2009, 07:18:32 pm »
skoro aż tak sie mamy czepiać ... to ja przypaliłem mięso w czasie gry , zaspałem raz do pracy bo grałem do późna ... (przecież powinna być w grze przypominajka jakaś że trzeba iść spać lub coś innego , jak twórcy gry mogli o tym zapomnieć ) ... na stronie tytułowej pare pikseli było w nieodpowiednim kolorze ....
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline Lirael

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2009, 09:25:11 pm »
Mi się nie podoba cukierkowatość...nie można zrobić żadnej pożądnej ropierduszki...tylko grzecznie i z uszanowaniem...;( szkoda że przed walka nasza postać nie zadaje pytanka: przepraszam wielce  pana jegomościa...czy mogę przyłożyć panu mą wspaniale wyważoną broń do pana szlachetnej twarzy...ech....mogli by w dwójce jakoś tak bardziej iść w zbalansowanie charakterów postaci...

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2009, 09:36:42 pm »
skoro aż tak sie mamy czepiać ... to ja przypaliłem mięso w czasie gry , zaspałem raz do pracy bo grałem do późna ... (przecież powinna być w grze przypominajka jakaś że trzeba iść spać lub coś innego , jak twórcy gry mogli o tym zapomnieć ) ... na stronie tytułowej pare pikseli było w nieodpowiednim kolorze ....

Hej mi też się zaspało - dzisiaj! Zawaliłam noc, zaspałam, a w pracy nie mogłam pracować bo byłam niewyspana! To naprawdę brak. (w BG2 było przynajmniej przypomnienie o tym, żeby czasem coś zjeść :D
A tak na serio to mi brakuje najbardziej interakcji z drużyną, wpływu na nią, kłótni między nimi ( :roll: na to liczyłam, gdy chwalili się, że to spadkobierca BG) i możliwości wyboru spośród kilku wypowiedzi zróżnicowanych grzecznościowo. I jednak cały czas nie mogę się przyzwyczaić, że nie ma nocy w grze (może to by przypominało o pójściu spać?)

Offline Matys90

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2009, 10:15:00 pm »
Z bugów - to parę razy zdarzyło mi się, że nie mogłem magiem otworzyc drzwi przy pomocy zaklęcia, bo zamiast je rzucać cały czas próbował w nie wbiec...
Denerwujące potrafiło być to, że nie da się czegoś przeskoczyć, tylko trzeba leźć naokoło. A co do maga jeszcze to nieraz rzucał kulę ognia w 1 s., a częściej bardzo długo. Nieraz zdarzyło mi się posłać trzy kulki jedna za drugą w 3 sekundy, ale to rzadkość :P

Offline Deregilsson

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2009, 11:29:35 pm »
Sir przemek, wlasnie o to chodzi, gra jest... co powiedziec... nie czepiam sie
ale chodzi o to, co komus nie pasuje, zeby potem to wykorzystac w ds2:)

Ognia nie gascie, plonie jak plonal zawsze... Zobacz jaki piekny moze byc ten swiat

Offline Deregilsson

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2009, 11:53:12 pm »
Hej, ludzie, poza tym, zadsnych klutni, ja czekam na PRAWDZIWE  recenzjoopinie, i naprawde chce je wyslac do tworcow:)))))))))
Ognia nie gascie, plonie jak plonal zawsze... Zobacz jaki piekny moze byc ten swiat

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2009, 02:10:43 pm »
Już gdzieś o tym pisali ludzie - powinna być jeszcze co najmniej jedna kamera do wyboru, bo ta (przynajmniej mnie) denerwuje.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 05, 2009, 10:05:04 pm »
Jeszcze to mi przyszło do głowy... Czasami postacie nachodzą na siebie i stoją dwie w jednym miejscu, a czasami tylko broń im w głowy włazi...



Offline Kreutz67

Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 05, 2009, 10:12:49 pm »
Sorki za offtop, ale czemu te krasnalki tak westernowo ubierasz ?
Krasnal lubi zbroje, krasnalowi dać zbroję  :D

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Bugi, Malutkie wpadki itd :)
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 05, 2009, 10:17:34 pm »
To nie mój krasnal, ja gram elfką, ale ten to "poszukiwacz", ma dodatki na zielarstwo, i takie tam, a u źródła dowiedziałam się, że to jest "oldschoolowa zbroja wystylizowana na Indianę Jonsa" :D