trawa

Autor Wątek: Dawn of War II  (Przeczytany 9280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absynt

Dawn of War II
« dnia: Luty 01, 2009, 10:44:00 pm »
Premiera bodajże 20.02. Jak oczekiwania?
U mnie ogromne, ale... Większość źródeł potwierdza, że kampania solo jest tragiczna.
W multi za to duże zmiany, jeden budynek zamiast całej bazy...
Ciekaw jestem jaki będzie tego wszystkiego efekt.

Offline fin

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2009, 07:12:02 am »
Sciagnij sobie bete ze steama to sie dowiesz.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2009, 09:27:26 am »
Gierka mniam...

Beta ma co prawda pewne problemy ze stabilnością (prawda Fin?) ale daje radę. Jeśli ja w nią pogrywam, to znak, że coś w niej jest, bo zwykle trzymam się od RTS z daleka.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2009, 09:47:35 am »
Eeeee tam - marudzicie. Tylko raz złapałem errora xD Gorzej, że gra jednocześnie korzysta ze Steam i M$ LIVE, który oficjalnie w Polsce jest niedostępny.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2009, 10:14:14 am »
Mnie w niedziele trzy razy wywaliło. Do przeżycia.
Sama zabawa rewelacyjna. Tylko ten damski głos u `nidów jakiś taki z d...


    

Offline Idaan

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2009, 05:53:25 pm »
Ja nie miałem ani razu błędu ani spowolnionego fps, ale chyba mogę mówić o szczęściu.
Za to lagi rzędu 20-30 sekund podczas gry przez sieć są na porządku dziennym, szczególnie na początku gry.
System wyszukiwania przeciwników przez sieć ssie, trzeba czekać po kilka minut tylko po to, żeby znaleźć się w jednej grze z ludźmi z rangą 1 i 20.

Offline Nehan

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2009, 07:11:38 pm »
jaki trza mieć sprzęt?

Offline fin

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2009, 07:15:34 pm »
Jak ci fallout tri poszedl  to i to pojdzie.
Zassaj beciore to zaoramy.

Offline Jaskier

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2009, 07:44:16 pm »
ja grałem od pierwszego dnia bety (mam soulstorma) i w ciagu tygodnia z okładem rozgrałem jakąś setkę pojedynków (w pierwszej 200 rankingu jakoś jestem). Gra ma potencjał. Wymaga więcej myślenia a mniej szybkiego kikania w porównaniu z tradycyjnymi rts'ami. Jako że to beta ciągle są pewne problemy zarwno ze stabilnością jak i balansem (aptekarz jest prze***y...) ale da się grać. System wyszukiwania nie jest chyba zły - problemem jest to, że brakuje osób o odpowiednim ranku (a w zasadzie "trueskillu" bo to chyba na podstawie tego przydziela) wśród oczekujących na grę. Stasznie to wyglądało w dniu w którym beta stała się dostępna dla wszystkich, nie tylko właścicieli soulstorma - jedna na 10 gier wymagała jakiegokolwiek wysiłku :/

Offline Hang Man

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2009, 04:22:16 pm »
Jaskier słoneczko, dawaj nicka! My tutaj mamy juz 6-7 osobowy squadzik, bedzie można posmigać. :)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Idaan

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2009, 11:14:30 pm »
Hang ja chcę mieć fun z gry, a nie żeby mnie pierwsza dwusetka rankingu klepała do zera. :-X


Cytuj
Tylko ten damski głos u `nidów jakiś taki z d...
Chcieli się pewnie radykalnie odciąć od "Spawn more Overlords" i posądzeń o inspiracje wiadomo którą grą. Ja tam mam już dość wyjaśniania że 1987>1997.

W ogóle, przez tę grę będę chyba w najbliższym czasie częstym gościem dziekanatu, bo ni cholery nie mam jak się uczyć.

Offline Jaskier

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2009, 10:47:35 am »
Jaskier słoneczko, dawaj nicka! My tutaj mamy juz 6-7 osobowy squadzik, bedzie można posmigać. :)
nick: Publius Varus
z tym, że przez najbliższy tydzień/dwa nie będzie mnie w Warszawie a na tych maszynach które tu mam DoWII nie pójdzie.
Cytuj
Hang ja chcę mieć fun z gry, a nie żeby mnie pierwsza dwusetka rankingu klepała do zera. :-X
no bez przesady - jakoś pewnie umiecie grać :D  resztą zawsze mogę grać najsłabszymi herosami i testować dziwne jednostki :P

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2009, 12:47:44 pm »
Hang ja chcę mieć fun z gry, a nie żeby mnie pierwsza dwusetka rankingu klepała do zera. :-X

Hang i Coen zwykle leją mnie jak małego pieska (a na 100% nie mieszczą się w pierwszej 200 rankingu - za ciency w uszach są), a ja i tak mam fun z gry...wszystko zalezy od podejścia.

Offline Ermidius_

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 04, 2009, 01:17:22 pm »
w wara bys pogral a nie jakies glupie gry ;P


Offline Jaskier

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 04, 2009, 01:37:35 pm »
sam bym z Wami w wara pograł jakbyście na jakimś sensownym serwerze grali :P