Autor Wątek: Czy są już patche do Tension w wersji PL?  (Przeczytany 22757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jcop

Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« dnia: Styczeń 26, 2009, 07:08:57 pm »
Jak w temacie.

Po prostu czytałem sobie poradnik dołączony do pudełka z grą i tam są chyba z 3 wątki gdzie autor pisze, że po wykonaniu danej czynności
Spoiler: pokaż
Odrodzenia siostry, zabicia dużych drapieżników
gra się zawiesza. Wszędzie dodaje że "w wersji bez patcha".
Na oficjalnej stronie (polskiej) nie znalazłem patcha.

Offline Kedor

Odp: Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2009, 03:17:05 pm »
z tego co mi wiadomo wersja PL posiada już patcha :)

Offline predi

Odp: Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2009, 10:53:08 am »
Aczkolwiek nie moge ożywić Bezimiennej Siostry.  :sad: Nie można w ogóle zaznaczyć drzewa, więc błąd cały czas jest.

Offline p53

Odp: Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2009, 07:57:40 pm »
Dołączam sie do pytania - czy polska wersja ma już patcha, o którym wspomina się w poradniku?
Wg. poradnika (dobrego, ale nieco chaotycznego) w wersji bez patcha niektóre serca nie pojawiają się losowo. A ja je tak znalazłem. Tymczasem podobnie jak przedmówca nie mogę ożywić bezimiennej siostry, bo drzewa nie da się nabarwić w stanie wypełnienia.
A więc - patch jest czy go nie ma? A może z tym drzewem robimy coś nie tak?

Offline daemonic_myst

Odp: Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2009, 06:04:50 pm »
ja również się dołączam - Kedor wspomniał, że jest już patch do wersji PL, ale skąd można go pobrać?


Offline Kedor

Odp: Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2009, 08:39:02 am »
hmm sporo czasu mnie tu nie bylo, ale jeśli macie zakupioną polską wersję, to ona POSIADA JUZ PATCHa :p
i nie ma nic nowszego, bynajmniej taki jest moj stan wiedzy na ten temat :)
Potwierdzeniem może być to że jak pisze w poradniku grafem "objawienie" można znaleźć losowo jeśli ma się patcha, no a ja go znalazlem w pierwszej kopalni ;) tak wiec mam patch :P

PS. Przepraszam jeśli to już nieaktualne.

Offline Lava DelVortel

Odp: Czy są już patche do Tension w wersji PL?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2009, 03:05:21 pm »
Spoiler co do Szklarnianej Siostry.
Spoiler: pokaż

Sprawdziłem i wskrzeszanie siostry działa, ale jest praktycznie niemożliwe do wykonania... chyba, że ktoś nieźle planuje :P Żeby wskrzesić siostrę, nie wolno nabarwiać drzewa na samym początku gry. Jak się ma 21 serc należy użyć Rewolucji na drzewie w Szklarni (jeżeli nabarwiliśmy drzewo w przeszłości to będzie niemożliwe wskrzeszenie). Nie pojawi się grafem tak jak przy Drzewie w Sztolni. Teoretycznie można użyć jedynie grafemu Jałmużny, ale gdy narysujemy Rewolucję to wszystko zadziała. Zostaniemy pozbawieni wszystkich barw. Zostanie nam jedynie trochę srebra. Po czym należy magicznie uzbierać wszystko tak by zdążyć wejść w stan Nabrzmienia, po czym użyć Rewolucji już na samej siostrze...
Ogólnie trochę mało czasu jak na sytuację gdzie 2 razy pozbawieni jesteśmy wszystkich kolorów...