Autor Wątek: Breta 2250  (Przeczytany 10495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkwizytor83

Breta 2250
« dnia: Styczeń 25, 2009, 01:37:17 pm »
W czasach wszechobecności BP i R wykminiłem coś takiego:
LORD-Virtue of Audacity; Enchanted Shield; Birth-sword of Carcassone; Mantle of Damsel Elena; Hippogryf[405]

BSB-Braid of Bordeleaux; Morning Star of Fracasse; koń, Graal[145]

PALADYN-Questing; dwurak, Virtue of Empathy; tarcz; Gauntlet of the Duel[104]

DAMSELKA-Silver Mirror; koń[120]

DAMSELKA-2x Dispel Scroll; koń[130]

5 KotR[120]

5 KotR[120]

10 Knights Errant-FCG; Errantry Banner[241]

19M@A-fcg; glewie[122]

10 Peasant Archers[60]

10 Peasant Archers[60]

8 Questing Knights-FCG; War Banner[276]

3 Pegasus Knights[165]

Field Trebuchet[90]

Field Trebuchet[90]

Razem coś koło 2250. Generalnie plan jest taki że BSBek i Damselka z lustrem jeżdżą z Errantami, druga Damselka z Questami a pieszy Paladyn z M@A. Lord ma polować na co wredniejszych bohaterów/Steam Tanki itp a Pegazy mają kosić załogi wrażych maszyn. KotRzy będą jeździć albo jako małe kliny, albo jako piątki-generalni mają złużyć jako lekka kawaleria. M@A wspierają zaszarżowane trebuszety i łuczników. Jakkolwiek zastanawiam się nad przeciwpiechotnym Lordem z Cuirass of Fortune, Virtue of Knightly Temper, warkoczem, zwykłą lancą i ślubem Graala (to na wypadek różnych eteycznych paskudztw). Tylko że tracę wtedy sejwa (a na samym wardzie raczej wolę nie polegać). Tylko że brakuje mi na to punktów
Ubiegnę jeszcze pytania z gatunku "Dlaczego nie masz Graali, są przecież lepsi od Questów" i im podobnych. Otóż:
Primo:Dwa trebuszety mają większe szanse na ubicie czegoś niż jeden (no i strata jednego nie zaboli mnie aż tak bardzo bo zostaje mi drugi)
Secundo:Wolę mieć zawsze 5 siły niż 6 tyko w szarży (a co, jeżeli dostanę czopsa z flanki czy coś?)
Tertio:Figurki Questów podobają mi sią bardziej niż Graali
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714