Autor Wątek: Jakie głośniki?  (Przeczytany 3736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dawid N

Jakie głośniki?
« dnia: Styczeń 25, 2009, 07:42:03 am »
Phantom poleca Wam Creative GIGAWORKS T40 Series II (http://www.techno.gildia.pl/news/2009/01/creative-gigaworks) ja zaś jestem bardzo zadowolony z  Manta 5.1 MM2850 Bronze ( http://www.techno.gildia.pl/sprzet/glosniki/manta-mm2850-bronze/test). a Wy jakich głośników używacie? Co Wam się w nich podoba, a co nie ?:0 Zapraszam do dyskusji :).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Jakie głośniki?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2009, 06:02:22 am »
Te T40 Series II mi się marzą, ale nie szybko oj nie szybko. Drogie jednak są.
Btw. czy standardowa karat muzyczna montowana na MB nie będzie "dławić" możliwości tych głośników?

Na co dzień używam starego zestawu 2+1 Logitecha - służy mi już 5 lat i nie mogę zbytnio na niego narzekać (tani, możliwości na swoją cenę). Do porządnego słuchania muzyki używam jednak amplitunera z dobrymi kolumnami i odtwarzaczem DVD.

Offline Phantom

Odp: Jakie głośniki?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2009, 03:07:09 pm »
Zależy od tego jak bardzo "standardowa" jest a karta ale wydaje mi się że jakaś niewielka różnica będzie. Wkrótce test Creative T20 więc na pewno będzie małe porównanie z T40.
z-ca koordynatora działu Techno Gildia.pl

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Jakie głośniki?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2009, 03:40:16 pm »
Ostatnio, przed zakupem, przetestowałem głośniki do laptopa. Podstawą wyboru było:
- mobilność
- wielkość
- jakość dźwięku
- podłączenie jedynie za pomocą USB, przez które idzie dźwięk i zasilanie.
Do finału mojego osobistego testu trafiły Logitech V20 i Creative N400 (oba zestawy z półki cenowej 180-210 zł). By się nie rozpisywać napiszę tylko, że Creative wygrał i polecam bardzo te głośniczki. Sa nieco droższe, ale różnica w jakości dźwięku jest zauważalna na pierwszy rzut ucha. Mają też bardziej elegancki wygląd co jest miłym bonusem :-)

Głośniki były testowane na podstawowych parametrach, bez doinstalowywania załączonych sterowników, jednak gdy juz udałem się do domku z Creativami i doinstalowałem załączony soft to poczułem magię X-Fi (Xtreme Fidelity). Podwójnie polecam :-)

Pozdrawialski
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything