trawa

Autor Wątek: Co z tą Konfrontacją?  (Przeczytany 21629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Co z tą Konfrontacją?
« dnia: Styczeń 08, 2009, 01:43:53 pm »
Konfrontacja to bardzo ciekawy system, nie wiem czy wszyscy wiecie, zrobili go Francuzi, ale co ja tam będę wnikał w takie szczegóły jak geneza i takie tam. Moim zdaniem podziały na narody czy inne takie to pieśń przeszłości, co w konsekwencji prowadzi tylko do waśni między graczami, bo jedni wolą elfy, inni krasnoludy i plwają na siebie, a chodzi przecież o to, że wspaniała rozrywka, jaką są gry figurkowe, takie jak Konfrontacja, powinny łączyć wszystkich w walce o wspólne dobro i miłe spędzenie czasu na konwentach i turniejach, gdzie jest MNÓSTWO innych fanów i w końcu można  z kimś normalnie pogadać o życiu, szczególnie z metalowcami, bo ich jest najwięcej.

I otóz właśnie, zwracam się z pytaniem - co z tą Konfrontacją? Nikt nic nie pisze, nawet wilkołaków nikt nie wystawia na sprzedaż, a to jak własnego wilka sprzedać. Btw. gram w WoW i poluję na wilki w lesie i łowię ryby.

Pozdro dla wszystkich graczy, odezwijcie się, hej!

Offline Dabi

Odp: Co z tą Konfrontacją?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2009, 11:32:56 pm »
To forum jest martwe od dawna

Konfrontacja jest w stanie uśpienia tudzież cieżkiego do wybudzenia letargu w jaki wprowadził ten system producent

Nie gram w WoWa. Kiedyś miałem demo  :)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Nastor

Odp: Co z tą Konfrontacją?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:32:39 am »
Witam.

Moim zdaniem, Konfrontacja jest już od dawna martwa. Ta gra została zabita przez producenta. :evil:

Pozdrawiam,

Nastor

Offline MiRage*

Odp: Co z tą Konfrontacją?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2009, 06:41:48 pm »
niestety ale koledzy maja racje
ta gra juz nie wroci
od pol roku nie ma zadnych nowosci, pozostalo nam grac w stare dobre 3,5 :(
* - a ja wygrałem z Vladim :>

Offline Jaskier

Odp: Co z tą Konfrontacją?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2009, 03:41:10 am »
Jest w ogóle jakieś aktualne forum? Szukałem Was jakiś czas temu ale po 4tym martwym forum dałem sobie spokój :P

Offline vanswirr

Odp: Co z tą Konfrontacją?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2009, 02:38:13 pm »
www.mgla.pl - żyje i działa
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.