trawa

Autor Wątek: Ero gry, przewodnik Freya. :]  (Przeczytany 23022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Ero gry, przewodnik Freya. :]
« dnia: Styczeń 07, 2009, 09:18:36 pm »
Wyodrębniłem ten rodzaj gier z poprzedniego działu bo tak w sumie tamten temat to na takie raczej nie H gry, tak jakoś mam skojarzenia gdy na niego patrze. Tutaj same H gry w które grałem więc na moich błędach będzie można wybrać coś dla siebie, ale ostrzegam nie będzie obiektywnie...

Wprowadzam oceny, ocena ogólna to średnia pozostałych, nie ma oceny 0 skala 1-10.
Decyzja działa wstecz ale to zrobie jak się wyspie.



Tytuł: Artificial Girl 2
Typ: 3D
Fabuła: brak

Oceny:
Ogólna- 5,75

Visulana- 8
Audio- 5
Fabuła- 2
Fun- 8


AG jest pomimo braku fabuły dość dobrą grą nastawioną na czysty fun, Odkrywanie nowych poz i wszystkiego co z tym związane jest naprawdę fajne, tutaj relaks jest najważniejszy żadnego drama itp. a z dziewczyną masz więź bo... SAM JĄ STWORZYSZ w edytorze w grze! Jest on bardzo rozbudowany i funkcjonalny samo tworzenie jest zabawą samą w sobie a do tego jeszcze dochodzą kolekcje ciuszków do zmieniania w grze. Dostępnych jest wiele modów do tej gry w tym pack z lepszymi teksturami dla postaci, gotowe postacie i ubrania i powiadam wam jest tego sporo. Osobiście uważam ze jest to dobra pozycja, daj umysłowi odpocząć...

Tytuł: Artificial Girl 3
Typ: 3D
Fabuła: brak

Oceny:
Ogólna- 6,5

Visulana- 9
Audio- 6
Fabuła- 2
Fun- 9


To samo co w dwójce ale wszystkiego jest więcej, lepszy model sexu można wiele dziewczyn umieścić w grze no i jeszcze lepsza oprawa graficzna. Tutaj edytor jest oddzielony od gry i najpierw tworzysz dziewczyny i kreacje dla nich a potem uruchamiasz grę i umieszczasz je w niej. Dlaczego tak? Bo ten edytor jest gigantem! Przy jego pomocy można chyba stworzyć każdą postać od sąsiadki/koleżanki z klasy po ulubioną bohaterkę z anime!! Doprawdy powiadam wam wielka moc jest w tym edytorze na zrobienie jednej postaci i to tak z nie najlepiej dopracowanymi ciuchami straciłem 30 minut, wygląd, ubrania, imię i cechy osobowości(np lewd, brother camplex, friend) to wszystko wybierasz sam. I od cech mocno zależy początek, gdyż tutaj nie ma tak ze bierzesz dziewczynę i jest twoja musisz się postarać by zechciała. Jedna z najlepszych gier tego typu.

Tytuł: Sexy Beach 3
Typ: 3D
Fabuła: jesteś fotografem i robisz zdjęcia a potem jak da los...

Oceny:
Ogólna- 7

Visulana- 9
Audio- 7
Fabuła- 3
Fun- 9


Banalnie prosta fabuła i rewelacyjna grafika najbardziej dopracowane modele dziewczyn jakie widziałem na swoje oczy i to nie wszystko bo i otoczenie potrafi zachwycić, przyznam ze zdarzało się ze robiłem oczy na widok plenerów, były świetne... Wraz z postępami w grze odblokowujesz nowe stroje kąpielowe a tych jest tak wiele i są tam tak śliczne kroje że aż serce się raduje na ten widok. Jest 5 dziewczyn i nie rożni je tylko wygląd ale tez „typ”, dla każdego coś miłego. Same scenki są niczego sobie, czyli OK. Muzyka jest typowo tropikalna, wart zajrzeć chociażby z względu na oprawę graficzna.

Reszta z następnym postem a jest tego sporo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2009, 01:21:25 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Shirosama

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:28:50 pm »
Sexy Beach 3 fajne było to że z suchych się stawały mokre. Czyli zaczynały się błyszczeć. Ładnie więc grafika wyglądała.
I jak się wszystkie patche likwidujące cenzurę wgra to prawie jak film wygląda.

Offline Hunter Killer

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:35:01 pm »
O pomysłowa inicjatywa z tym opisem, a i opisy zacne.  :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2009, 09:46:57 am »
Tak. Świetny pomysł. Jak Freyowi skończą się gry to może ktoś inny przejmie pałeczkę.

Offline Hunter Killer

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:49:07 pm »
Jak Freyowi skończą się gry
To jemu się skończą?  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2009, 01:33:54 pm »
Kiedyś muszą.

Offline Qraq

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:53:08 pm »
watpie, co piatek wydaja nastepne...

Offline Frey Ikari

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2009, 05:32:00 pm »
Cytuj
Tak. Świetny pomysł. Jak Freyowi skończą się gry to może ktoś inny przejmie pałeczkę.
Końca na razie nie planuje, potem zwyczajnie tak na bierzaco bo jednak przejście takiej gry troszkę bierze szczegolnie gdy nie znasz jap a na ang wersji nie ma.

Za bycie fanem się płaci czasmi więcej niż możesz dac... :-?
Zresztą czyatjcie jakie to czasami meki i poswiecenie dla dobra innych...

Tytuł: Eternity Rape
Typ: Visual novel ale to tak na wyrost...
Fabuła: …, jest..., sobie...

Oceny:
Ogólna- 4,75

Visulana- 8
Audio- 6
Fabuła- 3
Fun- 2


Chciałem nawet napisać tylko żeby omijać szeroko bo to istny koszmar ale to by nie wystarczyło bo kośby mógł stwierdzić ze bredzę. No dobra większe słowo o story linie na początek. Pierwsza scena to zaczątek gwałtu na dziewczynie ale dzięki pomocy innej unika losy na nieszczęście jeden z chłopaków (nie wiem czy napastnik ale raczej przypadkowa osoba) ucierpiał w wyniku wypadku . Chłopak po roku budzi się z śpiączki w szpitalu i tak nie za bardzo się może ruszać jednakie zyskał umiejętność wnikania w ciała innych i przejmowania nad nimi kontroli. Więc po pewnym czasie dowiaduje się przez kogo taki los go spotkał i żądzą zemsty zapałał mocno. Nie wnikałem zbytni w dalsze części bo z początku jechałem bez tłumaczenia na opcji skip dzięki czemu wiem co i jak... Zemsta była prosta dziewczyny przez które miał wypadek będzie męczył by poczuły jego ból, oczywiście najlepszy będzie gwałt. No to biedne dziewczę zgwałcił raz, drugi, trzeci, czwarty, piaty... Boże całe szczęście że miałem skipa, bo do ***** nędzy ile razy można gwałcić?! Żeby to chociaż jakiś tam czas przeminął ale nie!! Przejął kontrolę nad jakimś studentem i zgwałcił, poszła na policje to i wszedł w ciało policjanta i zgwałcił zaraz po pierwszym razem, by zaraz potem kontrolować dwóch innych i też ją zgwałcić, zostało przewieziona do szpitala no to zgwałcił ją doktorem potem pacjentami a potem jeszcze innymi osobami!! No ja nie mogę bez jaj ile można przecież to cholernie chore, nie mam pojęcia ile razy ją wydy**ł i iloma gościami bo było tego zbyt wiele!! Ja jechałem na skipie a i tak mina wydłużała mi się z każdą minutą no już nawet myślałem że to tak bez końca aż nie padnie!  Ale byłem twardy i chciałem zobaczyć jak to wytłumaczyli te gwałty dlatego macie ten opis i powiem tak przegryzłem pierwszy opis gwałtu a drugi tak w ¾ i się poddałem te opisy mnie dobijały wręcz czułem jak mój umysł się smaży żywcem i krzyczy „no more, i beg you no more”. I poddałem się nie tłumaczyłem dalszych rzesz scen gwałtu (dopiero pierwszy scenariusz). Może i nie dacie wiary ale było mi tej dziewczyny tak cholernie żal(polubiłem ją, czułem sympatie) ze aż nie mogłem na to patrzeć, no bez jaj... Tłumaczyłem tylko potem zakończenie gdzie okazało się że ta dziewczyna przez ten cały czas czekała aż się obudzi i przychodziła go odwiedzać bo coś do niego czuła... I wiecie co chłopak powiedział jej „I'm sorry” (nie wytłumaczył za co), no nie no czy to jakiś ***** żart?! W dupę może sobie to „sorry” wsadzic tyle razy ją zgwałcił rekami innych a teraz sorry to ***** nie wystarczy! Jak pomyślę że gdyby wywali tak z 80% scen gwałtu i dać porządną fabułę to mógłby być to extra wyciskacz łez. A tak to jest to dno. Ta gra zgwałciła mnie tyle razy ze już chyba nigdy nie uda mi się zapomnieć tego horroru, na zawsze w mojej pamięci..., niestety...  Trzeba być dość twardy żeby nawet na skipie przez to przejść a żeby czytać to już nie wiem jak bardzo twardym weteranem trzeba być albo jak wielkim ********. Oprawa muzyczna nie jest zła. Diamentem w gównie jest oprawa graficzna, jest rewelacyjnie dobra(dla niej po tą grę sięgnąłem).W mojej opinii taka gra jak ta nigdy nie powinna powstać, zostaliście ostrzeżeni.
Spoiler: pokaż







Tytuł: Virgin Rape
Typ: Visual novel ale to tak na wyrost...
Fabuła: chyba jest

Oceny:
Ogólna- 3,25

Visulana- 6
Audio- 4
Fabuła- 2
Fun- 1


Dość krótka pozycja a dzięki błogosławionemu skipowi jeszcze krótsza.... Nie chciała mi się tego gniota tłumaczyć bo dzięki pobieżnemu przejechaniu gry doszedłem do wniosku ze nic tam nie ma. Ładnie wygląda ale nawet cg dzięki temu ze to czysty rape i krwi tam od groma są raczej obrzydliwe. Cała ta gra jest obrzydliwa nie ruszać o ile się cenicie, nawet wrogom bym tego nie podesłał. Ta gra jest okropna, i to tylko lekkie określenie.
Spoiler: pokaż







Tytuł: School Mate
Typ: 3D
Fabuła: jest

Oceny:
Ogólna- 8

Visulana- 8
Audio- 7
Fabuła- 7
Fun- 10


Jedna z lepszych gier 3D ze względu na fabułę, nic super niesamowitego ale jest i to inna dla każdej z dziewczyn.  Mamy 5 dziewczyn i każda to inny typ, mamy tez masę ubrań w które możemy je ubierać. Odblokowuje sieje wraz z postępami w fabule każdej dziewczyny, każda dziewczyna ma tez coś wyjątkowego w garderobie. Poszczególne rzeczy kupujemy za punkty a te zdobywamy poprzez oceny s sexu z nimi. I tu dochodzimy do menu głównego bo z dziewczyną można naprawdę sporo zrobić, pod tym względem jest to dopracowane tak ze nie za wiele można dodać. Oprawa graficzna stoi na dobrym poziomie a i modów do tej gry troszkę jest. Ta gra naprawdę przypadła mi do gusty i gorąco polecam, jedna z moich ulubionych.


EDIT:Miranda mi jęczała ze łamie regulamin więc wulgaryzmy wymieniłem a kolory delatem potraktowałem. Groziła ze mi posta wywali a tyle pracy wsadziłem..., to jak może byc?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2009, 01:38:02 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Ganossa

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2009, 05:37:03 pm »
Może masz coś na temat Princess Waltz. Bo zamierzam w to pograć?
Może miał ktoś przyjemność z tym tytułem  ;-)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Qraq

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2009, 06:44:19 pm »
ej no schoolmate ma też genialna grafike. Cell shading wyszedł im zawodowo.

Offline Shirosama

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:01:38 pm »
Ale ogólnie te japońskie 3D mają bardzo słabą grafikę. Nie wiem dlaczego w tych czasach nie wykorzystają do takiej gry najnowszych osiągnięć kart graficznych. Wtedy by wyglądały tak realistycznie jak prawdziwe.
A tak to tworzą jakieś prostackie tekstury dla pentium 1Ghz i 128 mb karty, które na 5 letnim komputerze płynnie pójdzie.
Zapewne nie stać ich na lepszą grafikę w tych grach.

Offline Qraq

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:05:48 pm »
bo to gry dla relatywnie małej grupki napaleńców, przeznaczone tylko na rynek japoński i ogólnie to KOSZTUJE?

Offline Frey Ikari

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:38:22 pm »
Cytuj
ej no schoolmate ma też genialna grafike. Cell shading wyszedł im zawodowo.
No nie przecze.
Cytuj
Ale ogólnie te japońskie 3D mają bardzo słabą grafikę. Nie wiem dlaczego w tych czasach nie wykorzystają do takiej gry najnowszych osiągnięć kart graficznych. Wtedy by wyglądały tak realistycznie jak prawdziwe.
To jakiś ten ogoł w mniejszości jest..., fak faktem Gears of War to nie jest ale ja uwazam ze niczego sobie grafike mają.

Jutro kolejne gry. :idea:

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:05:12 pm »
E... tak ogólnie to wtf?

Opisywać gry hentajowe? Jak zarywać jakąś laskę i opisywać jakie pozycje w jakiej grze są dostępne?  :-?

Ja rozumiem, że nasze forum jest otwarte na wszelakie tematy itp. i rozumiem zaangażowanie Frey'a, ale bardziej zadawalałoby mnie jeżeli dodatkowo pojawiłyby się opisy normalnych visual novel, wklejanie screenów czy odnośników do nich itp., Do tematu wchodzą tylko prawdę powiedziawszy faceci. Dziwnym by było jakby na ten temat wypowiadały się dziewczyny prawdę powiedziawszy.

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 10:10:48 pm wysłana przez Silent Angel »

Offline Shirosama

Odp: Ero gry, przewodnik Freya. :]
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:14:26 pm »
Frey Ikari właśnie brakuje zdjęć. Dodawaj do każdej gry kilka najlepszych zdjęć. Jeśli gra 3D to zdjęcia bezpośrednio z gry a jak 2D to wiadomo że zwykłe zdjęcia.
Mogą być ubrane.
Silent Angel jakie visual novels. Tu większość to 3d bez fabuły. A te lekkie ero gry na podstawie których powstały anime to ich tu nie ma. I są bardziej normalne niż te gry bez scenek ero.

 

anything