Autor Wątek: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru  (Przeczytany 4770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aegnor

Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« dnia: Grudzień 30, 2008, 10:22:43 am »
Mam oficjalny poradnik z gry-online i według niego w Kryjówce Mrocznych Oczu pod numerem 2 powinna być drabina, której u mnie w grze nie ma. Szukałem już ukrytych przełączników i nic nie mogę znaleść:/ Bez tej drabiny nie da się dostać do skrzynki z młotem niezauważonym:/ Pomocy:P

Offline Tuomas

Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:42:25 am »
Musisz dobrze poobracać kamerą, też z poczatku nie mogłem jednej z drabin dostrzec ale napewno sa dwie, Po jednej wchodzisz do czegos w stylu poddaszu, atakujesz dechy aby rozproszyć złodziejaszków, główny pilnujący wtedy odchodzi od skrzyni aby pokłocić się z pozostałymi. Ustaw kamere 'z lotu ptaka', może łatwiej ci bedzie dostrzec, dałbym ci screena ale jestem juz troche za daleko od tego fragmentu :/

Offline JacoXP

Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:49:22 am »
drabina właściwa pojawia się po prawej stronie dopiero po podsłuchaniu rozmowy złodziei, kiedy jeden idzie odcedzić kartofelki. wtedy trzeba schować się w cieniu po prawej, a następnie po drabinie - siuu do góry. potem musisz rozwalić deski między galeriami, a kiedy złodzieje pobiegną sprawdzić - drugą drabiną za barem - fruuu na dół i do skrzyni. trzeba to zrobić wszystko w trybie skradania.

Offline Aegnor

Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2008, 01:03:31 pm »
Jeśli mam być szczery to dalej nic. 2 śpi jeden stoi za kontuarem, a 3 koło takiej okrągłej beczki. Żaden się nie rusza z miejsca i tylko mówią w kółko to samo, a drabiny jak nie było tak nie ma:/

Offline Tuomas

Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2008, 01:59:34 pm »
Poopróżniaj skrzynki i pookradaj spiacych :D Caly czas sie skradaj i podejdz troche blizej goscia za ladą, bedziesz swiadkiem rozmowy na temat drabiny a pijany zlodziej opusci lokacje (nawet pomyli ciebie z kims). Wtedy powinna sie chyba pojawic drabina.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 03:28:20 pm wysłana przez Tuomas »

Offline Aegnor

Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:23:39 pm »
zadziałało w końcu po zastosowaniu się do ostatniej odpowiedzi:)

Offline sainan

Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:17:04 pm »
Poopróżniaj skrzynki i pookradaj spiacych :D Caly czas sie skradaj i podejdz troche blizej goscia za ladą, bedziesz swiadkiem rozmowy na temat drabiny a pijany zlodziej opusci lokacje (nawet pomyli ciebie z kims). Wtedy powinna sie chyba pojawic drabina.
podszedłem tak blisko jak się da do tego gościa za ladą, a i tak cały czas gadają to samo. co zrobić?

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Problem z zadaniem - Sprawa Honoru
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2009, 01:35:20 pm »
mi się uaktywniła rozmowa dopiero wtedy, gdy którąś ze skrzyń otworzyłam, wcale blisko tamtych nie podchodziłam. Ale fakt faktem, że w tej lokacji czułam się zagubiona, a skrzynie zaczęłam opróżniać w rezygnacji. (na początku myślałam, że otwieranie skrzyń może mnie zdemaskować)

 

anything