Autor Wątek: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach  (Przeczytany 18921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gungrave

Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« dnia: Grudzień 14, 2008, 09:21:29 pm »
witam mam prosbe moze ktos juz odnalazł skarb z mapy otrzymanej na torfowisku Są zagadki ale ich nie potrawie rozgryźć pozatym brakuje kawałka mapy i nie wiem z kim zagadać zeby go zdobyć Pomóżcie ukończyłem wszystkie questy i chciałbym wrócić do Ferdok a powrot na torfowiska bedzie niemożliwy

Offline Sliwa

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tiger of the Rear Guard
Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2008, 11:15:22 pm »
Spoiler.

Nie wykonałem całego tego zadania ale mogę ci podać pierwszą część (chociaż niepełną afair).

Przy jednej z krypt leża 3 groby najemników są to "trzy najemne miecze".
Idziesz na północ obchodząc górę przy samej ścianie gdzie znalazłeś jaja harpii będzie kolejna krypta (nie można do niej wejść ale jest tam skrzynia - nie istotna dla zadania) i obok tejże krypty jest 4 najemnik o którym jest mowa w drugiej części. Dalej nie robiłem tego zadania bo nie chciało mi się już latać w kółko.
Mam nadzieje ,że to Ci pomoże chociaż trochę.

Offline Gungrave

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2008, 01:02:56 pm »
no to miejsce z pierwszej zagadki mam a moze ktos wie co dalej czekam na podpowiedzi

Offline Gungrave

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2008, 05:08:09 pm »
ludzie czy naprawde nikt nie zrobił tego questa ???

Offline ghoku

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2008, 05:44:01 pm »
Witam dopiero co zaóważyłem tą prośbę i podaje rozwiązanie tego questa od podstaw.

A więc qesta możemy dostać dopiero po uwolnieniu Morlinde z krypty.Najpierw wypytujemy pijaka Wigura w gospodzie o skarb, potem podchodzimy do Krobera i mówimy mu o skarbie on zleci nam znalezienia go i poda nam miejsce ulokowania mapy skarbów.podaje linka do mapy okolicy i opisuję rozkład poszczegulnych kroków do zdobycia skarbu.


A oto legenda do mapki.
1.Miejsce gdzie znajduje się gospoda a w niej zleceniodawca questa Krober
2.Jaskinia z mapą skarbów ukrytą w butelce obok zamkniętej skrzyni.
3.Nagrobek z ukrytą drugą częścią mapy skarbów i kluczem do sarkofagu (należy kliknąć na przycisk znajdujący się na nim aby go otworzyć-załączam obrazek niżej z dokładnym wskazaniem przycisku.


4.Krypta w której znajduje się skarb.(Należy użyć klucza na ustach postaci na sarkofagu jak na obrazku poniżej ,ale dokładnie na ustach a nie na sarkofagu.)


Po wykonaniou powyższych czynności quest się zakończy a nagrodą jest projekt elfickich strzał naprawdę niezłych.

Offline Gungrave

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:05:55 pm »
dzieki wielkie za pomoc juz zaczynałem drzeć włosy z głowy bo niemogłem tego rozgryźć . Jeszcze raz wielkie dzieki

Offline Jazmatos

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2009, 08:02:37 pm »
Mi się ten przycisk na grobie nie da wcisnąć.

Offline kxcobra

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2009, 07:16:00 pm »
bo trzeba skończyć wszystkie zadania i to zostawić na koniec :p

Offline warmuza

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2009, 06:33:09 am »
A ja w tym zadaniu zrobiłem dokładnie to o czym pisze "ghoku" ale w krypcie dostałem ogniste nagolenniki które może nosić mag (moja główna postać to mag bitewny) no quest się nie kończy tylko dostaje 4 zagadkę (trzy zaliczone) żeby wrócić do tych mieczy i nie zatrzymywać się ale iść dalej do jakiegoś stojącego rycerza czy coś takiego nie pamiętam dokładnie ale w każdym bądź razie zadanie nie kończy się i mam nadal otwarte. Miał ktoś coś takiego czy wszyscy dostali te strzały i był koniec ?? Czy jestem sam?? :)

Offline Lirael

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2009, 07:21:27 am »
No bo trzeba iść do krypty za 3 grobami i wcisnać jej "usta" i się dostaję wtedy przepis na  harpie strzały:)

Offline warmuza

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2009, 08:41:10 am »
No bo trzeba iść do krypty za 3 grobami i wcisnać jej "usta" i się dostaję wtedy przepis na  harpie strzały:)


Poczekaj tam są dwie krypty (pod gniazdem harpii), w tej koło tych trzech grobów nic nie ma dopiero w tej dalszej (gdzie już dalej iść nie można) naciska się na usta tego rycerza i tam właśnie dostałem te nagolenniki i pergamin z 4 częścią zadania. No i właśnie co dalej. Byłem jeszcze w kryptach po tej części (na północ) ale tam też nic nie ma).

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2009, 10:30:03 am »
Za każdym razem gdy patrzę na ten wątek myślę sobie - jak mogłam go ominąć?!?!
Serio nie zauważyłam nic z tym wątkiem, a gadałam z tyloma osobami za każdym razem w karczmie...  :doubt:

Offline warmuza

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2009, 11:44:09 am »
Za każdym razem gdy patrzę na ten wątek myślę sobie - jak mogłam go ominąć?!?!
Serio nie zauważyłam nic z tym wątkiem, a gadałam z tyloma osobami za każdym razem w karczmie...  :doubt:

Może to była karczma w realu  :D

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2009, 11:45:44 am »
Może to była karczma w realu  :D

hmmm.... pomyślę jeszcze o tym, ale RACZEJ nie...

Offline Lirael

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2009, 01:18:20 pm »
no i ok po wcisnięciu ust lecisz do grobu z "wężem" wciskasz guzik  i dostajesz klucz...mykasz zpowrotem do tej krypty i jeszcze raz usta..i taramtaram....:)

 

anything