Autor Wątek: Pytania techniczne  (Przeczytany 4400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline !Shakal!

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Po prostu BlackShakal ;-)
Pytania techniczne
« dnia: Listopad 19, 2008, 04:03:47 pm »
Widzę, że nie ma tu takiego tematu, a przydałby się.
Zatem rozpocznę nowy temat z takim pytaniem..

Po uruchomieniu i graniu po 5 minutach góra gra wywala mnie całkowicie. Czarny ekran, migająca kontrolka na monitorze, jedynie reset.
Config proponuje mi ustawienia średnie, co mi nie przeszkadza, ale nawet na najniższych tak jest.

Parametry kompa złe nie są, spełniają wymagania podane na pudełku. Konkretniej dwurdzeniówka 1.8, gigówka ramu, radek 1950 z 512 mb pamięcią wewnętrzną, sterowniki do karty nówki, zaktualizowany dx, aktualna ageia physix (czy jakoś tak).

Fallout na średnich przy tym śmiga aż miło, a tu taki zonk. :D

Helpi!

Offline michal9o90

Odp: Pytania techniczne
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2008, 06:17:47 pm »
jaki windows masz servis pack 2 do xp, albo sp3, najlepiej meić sp3, czy masz włączone jakies inne programy podczas gry?, może masz włączone jakieś wygładzanie obrazu?, może błąd w windowsie jakiś, przeinstaluj go, bo jedyny powód dla którego, gra moze ci się wyłączać, to przeciązenie komputera, lub jakiś błąd w windowsie.

oooo albo może masz mało paięci wirtualnej, zwiększ do 1GB.

Offline Ravandil_

Odp: Pytania techniczne
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2008, 12:47:36 am »
Założyłem konto żeby odpowiedzieć na to pytanie, chociaż widzę że nikt od miesiąca się nie odzywa;).
Może to być spodowodowane sterownikami (zainstaluj starszą wersję, tą z płyty z pudełka od karty graficznej), może być też tak, że któraś część komputera się przegrzewa, lub zasilacz nie daje rady.
Jeszcze spróbuj coś takiego:
kliknij na mój komputer prawym, wejdź w zakładkę zaawansowane, kliknij w "ustawienia" w uruchamianie i odzyskiwanie i tam pokombinuj. Weź też start/panel sterowania/opcje zasilania/hibernacja i odznacz hibernacje.
Może coś pomoże;)