Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 310406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #810 dnia: Lipiec 24, 2017, 02:47:08 pm »

No właśnie Kijanek ...




A gdzie czytałem (bo nie ma tego na MU) to nie powiem, bo forumowi świetoszkowie mi zaraz stworzą 20 stron umoralniajacych postów, które są mi potrzebne jak dziewicy test ciążowy...




Co ty na to ? Gdzie twój honor ?  :biggrin:

Kijanek

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #811 dnia: Lipiec 24, 2017, 03:03:03 pm »
No właśnie Kijanek ...







Co ty na to ? Gdzie twój honor ?  :biggrin:
Powiedziałem, że do czasu jak fragsel będzie moderatorem nie wrócę na forum.
Po 30 dniach nie da się odzyskać usuniętego konta, chyba że coś się zmieniło.

Offline kas1

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #812 dnia: Lipiec 24, 2017, 06:58:15 pm »
Jeżeli sytuacja z Tobą się nie zmieni, to nie ważne,że nie złamiesz regulaminu - wywalę Cię z tego forum. Dla mnie ważniejszy jest ogół, a nie jednostka. Nie będę na siłę unieszczęśliwiał innych, abyś Ty miał dobrze.

Mocne słowa ale od dawna chyba wyczekiwane. Jeżeli mogę podsunąć pewien pomysł (nie wiem czy możliwy technicznie), to poddaję pod rozwagę wyłączenie albo ukrycie licznika postów. Bardzo byłbym ciekaw wyników takiego eksperymentu.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #813 dnia: Lipiec 24, 2017, 10:28:53 pm »
Po 30 dniach nie da się odzyskać usuniętego konta, chyba że coś się zmieniło.

 :shock:  Skąd te 30 dni?
Jak coś jest usunięte na forum to na zawsze. W bazie danych aby coś odzyskać musisz przywrócić z backupu, ale wtedy cofasz do momentu backupu całą bazę, anie pojedyncze wpisy. Na tym forum backupy są na tyle rzadkie, że cofnęlibyśmy się o tygodnie i wszystkie napisane nowe posty przestałyby istnieć.
Tutaj jak coś się wytnie, to nie ma już odwrotu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Kijanek

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #814 dnia: Lipiec 24, 2017, 10:35:27 pm »
:shock:  Skąd te 30 dni?
Jak coś jest usunięte na forum to na zawsze. W bazie danych aby coś odzyskać musisz przywrócić z backupu, ale wtedy cofasz do momentu backupu całą bazę, anie pojedyncze wpisy. Na tym forum backupy są na tyle rzadkie, że cofnęlibyśmy się o tygodnie i wszystkie napisane nowe posty przestałyby istnieć.
Tutaj jak coś się wytnie, to nie ma już odwrotu.
Wiesz nie ma znaczenia, chyba z czymś innym się mi pomyliło.
Nie ważne, było minęło ważne jest teraz.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #815 dnia: Lipiec 24, 2017, 11:41:03 pm »
A teraz jest problem z głupim nabijaniem postów. Może faktycznie dałoby się wyzerować licznik 8azyliszka. Jak straciłby ten impuls do pisania byleczego byledużo, może by się opamiętał?

mkolek81

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #816 dnia: Lipiec 25, 2017, 07:21:45 am »
Np. mkolek wziął urlop specjalnie żeby więcej na forum pisać. :biggrin: :smile:
Mój urlop to moja prywatna sprawa wiec nie powinno cię obchodzić co z nim robię.
P.S. mkolek i Janek dalej piszą o mnie w temacie WKKM. Nie obwiniajcie mnie tylko potem, że to ja puszczam spam na forum. Nie mam wpływu na to co oni piszą.
Sam wczoraj naprodukowałeś więcej spamu w tej sekcji niż ja. Jeśli uważam te moje 3 posty w temacie WKKM za spam to zgłoś to do skasowania. Jeśli admin uzna że to spam i wodolejstwo nie na temat to skasuje. Ale najpierw przeczytaj dokładnie czego dotyczą i sprawdź czy na pewno nie dotyczą kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2017, 09:24:51 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #817 dnia: Lipiec 25, 2017, 07:32:10 am »
Może faktycznie dałoby się wyzerować licznik
Jak się da to też poproszę o usunięcie mi licznika i rangi  :smile:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #818 dnia: Sierpień 03, 2017, 08:39:32 pm »
Czy tylko u mnie wersja mobilna działa dziwnie, tzn gdy piszę posta to jest opóźnienie pomiędzy tym co wystukuję na klawiaturze a tym co się pojawia na ekranie? :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

mkolek81

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #819 dnia: Sierpień 10, 2017, 06:30:32 am »
mam pytanie, nie wiem co się dzieje, ale wczoraj i dziś (z rana po południu tego nie miałem) widzę posty 8elebryty pomimo że mam go dodanego do ignorowanych, jaka tego może być przyczyna?

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #820 dnia: Sierpień 10, 2017, 06:50:22 am »
mam pytanie, nie wiem co się dzieje, ale wczoraj i dziś (z rana po południu tego nie miałem) widzę posty 8elebryty pomimo że mam go dodanego do ignorowanych, jaka tego może być przyczyna?


Ja nie widzę. Może go jakimś przypadkiem "odignorowałeś"?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

mkolek81

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #821 dnia: Sierpień 10, 2017, 06:54:15 am »
Ja nie widzę. Może go jakimś przypadkiem "odignorowałeś"?
ty patrz, rzeczywiście, ale nie wiem jakim cudem, ale nie zmieniałem tego, więc nie wiem jak to samo mogło się stać

Offline wasilmw

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #822 dnia: Sierpień 10, 2017, 01:25:46 pm »
W kilku tematach przewija się ban dla kolegi z 8 w nicku zamiast B :) Nie wiem, czy regulamin dopuszcza, ale może uruchomić starą dobrą ankietę na tydzień i niech użytkownicy zdecydują, skoro admini nie chcą go zbanować :) Tak tylko gdybam, ale czytam forum od kilku lat i też mam serdecznie dosyć postów tego "pana" oraz zamieszania, jakie powoduje niesprawdzonymi informacjami (do tego arogancja i brak jakiejkolwiek refleksji nad sobą). Coraz bardziej wolę czytać newsy i tematy na fb w zamkniętych grupach komiksowych, niż forum, które dostarcza mi wiedzy i poszerza horyzonty komiksowe od wielu lat... A kolega 8 ma już doświadczenie z banami na forach (coś wspominał o banie na forum gier komputerowych czy cuś...). Jak tak dalej pójdzie na forum zostanie bazyl i admini ;)

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #823 dnia: Sierpień 10, 2017, 01:29:14 pm »
Ja po prostu chciałbym, żeby treść postów 8elebryty nie były ukrywana w moim widoku przy zaznaczeniu ignorowanych a zwyczajnie ukrywany cały post, tak jakby w ogóle go nie było.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #824 dnia: Sierpień 28, 2017, 01:30:27 pm »
Z ciekawości.


Za co Bazyliszek został usunięty z forum ?