trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 310357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #765 dnia: Lipiec 22, 2017, 10:04:04 pm »
To graves zrezygnował?
Nie zrezygnował .
Niestety niedawno pisał, że chyba już niedługo zrezygnuje bo mu się znudziło i ma to gdzieś.
 :sad:

"Jesteś podwójnym sobą."

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #766 dnia: Lipiec 22, 2017, 10:06:36 pm »
Przepraszam za post pod postem, to przez ten debilny zwyczaj odpowiadania w poprzednim poście.
 O, ktoś cos napisał, wiec nie jest post po poście, ale zwyczaj nadal debilny...
Więc...

8azyliszku
Nie chcę narażać Cię na śmieszność, ale jako nowy użytkownik przeglądałem niedawno archiwalne wpisy trochę,  i jestem pewien że to graves czyścił wątki

Bo to chyba wchodzi w uprawnienia Administratora, a nie moderatora (o ile rozróżniasz takie pojęcia)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #767 dnia: Lipiec 22, 2017, 10:16:09 pm »
@UP
fragsel nam o tym u pisał i stad mój bład. Przepraszam za niego.

Nie zrezygnował .
Niestety niedawno pisał, że chyba już niedługo zrezygnuje bo mu się znudziło i ma to gdzieś.
 :sad:

Bezkrólewie będzie. :)

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #768 dnia: Lipiec 22, 2017, 10:20:00 pm »
O, nic nie szkodzi.

Ja przepraszam za Ciebie, że masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego długości powyżej dwóch znaków.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #769 dnia: Lipiec 22, 2017, 10:48:38 pm »
Bo to chyba wchodzi w uprawnienia Administratora, a nie moderatora (o ile rozróżniasz takie pojęcia)
Zależy od nadanych uprawnień. Moderator może usunąć temat, ale akurat "gadki" to ja usunąłem.

I tylko 1200 postów do graves'a. Ta symboliczna chwila powinna zostać połączona z przekazaniem pałeczki i rangą Administrator pod Bazyliszkowym loginem.
Bo na moderatora już dawno zasłużył.
Przepraszam, ale twierdzenie, że ktoś się nadaje na moderatora, tylko dlatego, że nawalił masę często bzdurnych postów, jest tak głupie, że aż mnie zatkało. Bazyliszek zasłużył na bana, ale jak wszystko co pisze to, to również nadaje się do tego tylko w połowie. Wiele osób tutaj zaczynało od walenia głupot od których tynk leciał z sufitu. Z czasem jednak mądrzeli. Jeśli chodzi o B ja niestety mimo mijających miesięcy nie widzę poprawy, tylko coraz większą megalomanię.

EDIT:
Asesor nie jest najwyższym stopniem.
Jest jeszcze wyższy. A jak ktoś go osiągnie - dołoży się kolejne. W sumie zawsze to miało jakiekolwiek znaczenie tylko dla nowych członków forum. Starzy wyjadacze mieli to zawsze gdzieś. Po pewnym czasie nie pisze się po to, aby pisać, tylko aby przekazać coś sensownego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2017, 11:07:09 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #770 dnia: Lipiec 22, 2017, 11:04:36 pm »
Megalomanię i rozdwojenie jaźni.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #771 dnia: Lipiec 22, 2017, 11:14:15 pm »
mijających miesięcy nie widzę poprawy, tylko coraz większą megalomanię.

...która się przejawia tym, że niektórzy użytkownicy w swoich postach ciągle nawiązują do mnie, choć często w ogóle się na dany temat nie wypowiadam? A potem robią do mnie wycieczki osobiste jak dziś Janek czy mkolek w temacie o WKKM, choć nic tam przez cały dzień, do wieczora nie pisałem.

Ja rozumiem że niektórym forumowiczom nie podobają się moje poglądy. Ale wiecie co? Mnie też się nie podobają niektóre opinie jakie tu czytam. Ale ja nikogo nie uciszam. Nie zarzucam mu że go nie lubię bo mi nie przytakuje, albo nie mówię że jest taki i owaki. To jest publiczne forum do ścierania się i przedstawiania swoich poglądów. jakby wszyscy mówili to samo, to by było nudno i przestało to być dyskusją.

Piszę ani lepiej, ani nie gorzej niż inni użytkownicy ale teraz graves czepia się głównie mnie i mówi że zasługuje na bana. To jest przecież niesprawiedliwe. Tak nie powinna wyglądać moderacja forumowa, gdy ktoś się kieruje swoimi sympatiami a nie regulaminem.

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #772 dnia: Lipiec 23, 2017, 06:27:28 am »
Moim zdaniem Twoje poglądy nie są problemem, przynajmniej dla mnie.

Żeby pokazać co jest Twoim problemem użyję zrozumiałej dla Ciebie (mam nadzieję) analogii:

Wyobraź sobie forum o jedzeniu. Wątki o kuchniach europejskich, azjatyckich, ale również polskiej i amerykańskiej.

I ty wchodzisz na to forum codziennie po kilkanaście razy by pisać, jak bardzo lubisz nuggetsy. I to tylko te z jednej jedynej sieci fast food, bo dają je w pudełkach, które jak postawisz na półce, to razem dają fajny obrazek. I są tanie, bo chociaz czasem dostajesz tylko cztery czy pięć za cenę sześciu, no to jednak od czasu do czasu wrzucą Ci siedem, tak przypadkowo, bez związku z Twoim apetytem.
I tak cały Boży dzień ludzie szukający informacji o amerykańskich szarlotkach, burgerach, stekach, ale również o belgijskich tartach, włoskich makaronach, japońskim sushi czy nawet bigosie rzygają już tym Twoimi wpisami o nuggetsach.

I próbują Ci powiedziec, że w zalewie Twoich identycznie monotonnych wpisów o nuggetsach giną informacje o najnowszych zastosowaniach pęczaku czy świetnym przepisie na sos kurkowy, a wszyscy specjaliści od sous-vide się znudzilli i przenieśli na facebooka, ale ty wolisz się zasłaniać literą regulaminu, bo nie rozumiesz czegoś tak prostego jak normy zachowania społecznego i różnicy miedzy forum a blogiem.

Ja np bardzo lubię żurek w chlebie. I pewnie z raz bym o tym napisał. Może chwile podyskutował, jakbym trafił na innego wielbiciela. Ale żeby spędzić na tym cztery lata?
Może jakbym był kucharzem specjalistą, a nie przypadkowym klientem mającym problemy z wymienieniem poprawnie składników....


A co do megalomanii to pewnie chodzi o to, że osoba wcinająca całe życie nuggetsy ma się za czołowego specjalistę żywieniowego z zakusami na serię programów kulinarnych w Kuchnia TV...


I to w sumie wszystko co mam na ten temat do powiedzenia, bo i tak nic to nie przyniesie efektu, ale czułem potrzebę raz się wypowiedzieć. I starczy...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2017, 06:45:45 am wysłana przez LucasCorso »
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #773 dnia: Lipiec 23, 2017, 08:04:06 am »
@UP
Nie tylko.
Zresztą jestem w mniejszości, bo inni piszą ciągle jakie to eklerki są dobre, jakie wspaniałe i o wiele lepsze od nuggetsów. Ktoś ciągle atakuje moje żarcie (post z rana że nikt nuggestsów już nie kupuje - enty taki), to ja ciągle będę go bronić.

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #774 dnia: Lipiec 23, 2017, 08:16:51 am »
I to jest, proszę Państwa, Polska właśnie...

"Ja piszę pierdoły, ale inni piszą więcej"
"Ja jeżdżę po dwóch piwach, ale Stasiek to jechał po wypiciu litra"
"Ja wydrukowałem na firmowej drukarce 400 CV, ale Radek to wynosi co miesiąc ryzę papieru"
"My latamy za wasze pieniądze co weekend do domu, ale poprzedni rząd to jadł ośmiorniczki"

Nic mnie tak nie wk... wokół mnie jak ten rodzaj myślenia...

I to taka ogólna uwaga, bo na tym forum to nie tylko 8azyliszek ma taki problem...


Natomiast osobiście do 8azyliszka taka uwaga: wielokrotnie w mojej obecności atakowano kaszankę. I wiesz co? Nic. Bo to kwestia gustu.
Gdy jest okazja wspominam raz na ruski rok jak bardzo ja lubię. Ale żeby reagować za każdym razem?
Toż przecież nie tylko kaszanki zjeść ale i piwa wypić nikt z napastliwym świrem ochoty by nie miał...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2017, 09:29:13 am wysłana przez LucasCorso »
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #775 dnia: Lipiec 23, 2017, 10:01:11 am »
Lucas tylko zwróć uwagę, że o ile Bazyl z obłąkańczą regularnością wkleja tutaj wiadomości tej samej treści to znajdują się osoby, które w ten sam sposób identycznie odpowiadają.

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #776 dnia: Lipiec 23, 2017, 10:06:37 am »
I do nich rownież skierowana była pierwsza część posta poprzedzającego Twój post...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #777 dnia: Lipiec 23, 2017, 10:55:07 am »
@UP
No to leć konkretnie po ksywkach wszystkich marud. A nie tylko 8azyl to, 8azyl tamto i to nawet jak miałem moderację. Ja tu nie jestem czarnym ludem.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #778 dnia: Lipiec 23, 2017, 11:39:05 am »
Te "inne marudy" naklepały znacznie mniejszą ilość postów (patrząc na twój kochany licznik) i te "inne marudy" coś tam czytały, na czymś się znają i potrafią napisać ciekawe posty. A przynajmniej ja jako czytelnik forum ich posty chcę czytać, a twoje chcę spuścić w kiblu. Bo od Ciebie mogę się dowiedzieć co tam panie w kolekcji (ale też bez żadnych rozbudowanych opinii, co to to nie, Ty mi napiszesz "dobre" i "złe") jakieś twoje przytyki do tłumacza (podczas gdy sam nie posługujesz się poprawnie żadnym językiem, a nawet ukochany google translator sprawia Ci problemy), setki opinii o komiksach których nie czytałeś (99%) lub nie zrozumiałeś (czyli o wszystkich, LOL) i te urocze kretynizmy o tym, że ktoś powinien wydać w PL omnibusa (ale komiksu powyżej 8 dych to nie kupisz, o nie nie nie).

Ty jesteś folklor a nie spec od komiksów i byłbyś zabawny jakbyś napisał na forum góra 10 postów. Teraz jesteś tylko pasożyt, który nie potrafi współżyć w społeczeństwie/grupie fanowskiej.

Offline perek82

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #779 dnia: Lipiec 23, 2017, 11:47:47 am »
Bazyl, czy jak zsumujesz swoje posty (istniejące i kiedyś nieopatrznie usunięte) z postami swojego alter ego to się przypadkiem nie okaże, że jesteś absolutnym rekordzistą wszechświata 616 i wszystkich innych? Wtedy poproś o nadanie nowej nazwy (proponuję debeściak) i będziesz mógł poszukać sobie może bardziej wartościowego zajęcia niż nabijanie liczby postów (np. wciągniesz wszystkie odcinki Mody na sukces w tureckiej wersji dubbingowej).
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

 

anything