trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 311818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #750 dnia: Lipiec 02, 2017, 12:45:36 pm »
Chwilowe jest przesunięte tam do czasu jak wpadnie mi do głowy lepszy temat, bo ten jest trochę... dziwny.
To forum komiksowe, więc rozmawiajmy o komiksach w takim wypadku "inne" to offtop. Biorąc to pod uwagę, to połowę tego co napisane jest z góry offtopem jak nie dotyczy komiksów.
Dlatego jest przesunięte tam, bo na razie nie wiem co z tym "fantem" zrobić.


"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Bartek Gawron

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #751 dnia: Lipiec 02, 2017, 01:19:40 pm »
ok, dziekuje za odpowiedz. jednak moim zdaniem te "wyciete" posty, ktore byc moze jawia sie jako offtop, gdy sa rozwazane w oderwaniu od pozostalej czesci dyskusji, offtopem jednak nie sa, poniewaz tematem przewodnim przedmiotowej dyskusji jest pokazanie/zaprzeczenie, ze uniwersa marvela i dc nie sa/sa czyms szczegolnym w tworczosci narracyjnej, i wlasnie w tym szerokim kontekscie te z pozoru "offtopowe" posty powinny byc ogladane.

temat wydaje mi sie interesujacy i wart osobnego watku. byc moze sie jednak myle, bo, z drugiej strony, jak dotychczas malo osob sie w tej dyskusji sie udzielalo i moze rzeczywiscie forum niniejsze nie jest dobrym miejscem na takie teoretyczne rozwazania, w ktorych oglada sie komiksy z szerszej perspektywy - tutaj: z perspektywy tworczosci narracyjnej - niz ta ograniczona definicja komiksu (ktorej to definicji na dodatek nikt nie zna, bo jak sie o niej zaczyna dyskutowac, to dyskutantom zaczyna doskwierac bol fizyczny i zaczyna ich mdlic #smile).   
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 01:28:39 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline parsom

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #752 dnia: Lipiec 18, 2017, 09:36:04 am »
Co to za nagła akcja wysyłania powiadomień na maila o nowych postach? Otwieram dzisiaj skrzynkę, a tam maili aż po brzegi. Naprawiliście coś, co wcześniej nie działało, czy jak?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline LordDisneyland

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #753 dnia: Lipiec 18, 2017, 11:44:56 am »
U mnie to samo, mimo że nigdy nie prosiłem o powiadamianie mnie o nowych odpowiedziach. Błagam, zróbcie cuś z tym. Powiadomienia - kilkaset sztuk co najmniej- pojawiają się z datami sięgającymi całe tygodnie wstecz, zapełniły skrzynkę.


Edycja- usunąłem 326 mejli, niestety pojawiają się kolejne...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2017, 12:02:49 pm wysłana przez LordDisneyland »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #754 dnia: Lipiec 18, 2017, 03:29:50 pm »
U mnie nic, nawet w spamie nic z gildii nie siedzi.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #755 dnia: Lipiec 19, 2017, 07:54:18 am »
Jest jakaś ranga na forum powyżej Stewarda? Bo Gabriel chyba ma 6.5 tyś postów i też ma Stewarda. Może jest coś jeszcze powyżej np. 10 tyś postów?? I czy można tą rangę samemu sobie zmienić. Bo brzmi moim zdaniem o wiele gorzej niż np. Radca Bracki. Np. na Forum Actionum po tysiącu postów można samemu sobie wpisywać wymyśloną rangę zamiast domyślnego Skalnego Trola.

Wczoraj Gildia też mi zaspamowała skrzynkę powiadomieniami.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #756 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:26:12 pm »
Odżyła skrzynka gildii i wysłała wszystkie maile, które przedtem były zblokowane.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #757 dnia: Lipiec 22, 2017, 07:52:34 am »
Nikt mi nie odpowiedział, ale pojawił się uż. Hollow z 7,7 tyś postami i on ma rangę Asesora. Czyli są dalsze stopnie hierarchii. Dobrze wiedzieć.

JanT

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #758 dnia: Lipiec 22, 2017, 07:58:52 am »
Czyli będziesz gonił?  :doubt:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #759 dnia: Lipiec 22, 2017, 07:50:15 pm »
Jeszcze 2.2 tysiąca bzdurnych i głupich i dyletanckich postów? I administracja nic nie zamierza z tym nabijaniem licznika zrobić?

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #760 dnia: Lipiec 22, 2017, 08:08:07 pm »
Czyli będziesz gonił?  :doubt:

Sam masz 4 400 czyli tylko tysiaka mniej ode mnie. Ale to oczywiście moja wina. :) O innych mających większa liczbę postów nie wspominając.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #761 dnia: Lipiec 22, 2017, 08:36:51 pm »
Inni mają coś do powiedzenia.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #762 dnia: Lipiec 22, 2017, 08:49:42 pm »
I tylko 1200 postów do graves'a. Ta symboliczna chwila powinna zostać połączona z przekazaniem pałeczki i rangą Administrator pod Bazyliszkowym loginem.


Bo na moderatora już dawno zasłużył.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #763 dnia: Lipiec 22, 2017, 09:25:48 pm »
Inni mają coś do powiedzenia.

Np w takich postach. :) Każdy z nas czasem wysyła krótkie posty, albo mało znaczące. A licznik nie rozróżnia i cyferki lecą jak na liczniku w passacie. Zresztą wystarczy zamknąć temat o Egmoncie, o Kolekcjach i Marvel Now, utworzyć nowe części, stare wywalić z forum i poleci mi połowa postów albo i więcej. Poprzedni moderator tak zrobił z różnymi gadkami i straciłem z 500 na liczniku.

@DOWN
Wcześniej moderował tu @fragsel ale pojechał do pracy na Zachód.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2017, 09:46:58 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #764 dnia: Lipiec 22, 2017, 09:29:06 pm »
Poprzedni moderator? To graves zrezygnował? Kiedy?
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

 

anything