trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 18, 2010, 09:33:45 pm »
Z czystej ciekawości - jeszcze niedawno miałem liczbę postów 700-kilkanaście, a ostatnio wchodzę i patrzę, a tu 498 i do tej ilosci dodawany jest w liczniku każdy nowy...

 Czyżby ktoś coś kasował?
Ja nic nie kasowałem. W liczniku, też mi chyba dużo nie ubyło, jakoś zresztą nie zwracam na niego uwagi.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 18, 2010, 09:38:00 pm »
Dziwna sprawa, bo i ja nic nie usuwałem. Może coś się w forum "mieli", bywały takie przypadki i temat wracał. Poczekamy, zobaczymy. A jak nie to się nowy wątek założy i Mefisto nadrobisz utracone posty.

Klick me up, klick me down.

Offline Mefisto76

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 19, 2010, 05:11:15 am »
A jak nie to się nowy wątek założy i Mefisto nadrobisz utracone posty.

A po co?  :)
Nie ma takiej potrzeby - pytałem z czystej ciekawości  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 30, 2010, 08:34:36 am »
Jestem mega laikiem, więc będę pisał jak debil.
Strasznie nie podoba mi się, że od czasu jak zmieniono forum to w momencie wstawiania obrazka w pisany akurat post wstawia się on faktycznie jako obrazek i deko przeszkadza w pisaniu.
Dzisiaj też w jednym poście chciałem wstawić linka (URL'owego) do fragmentu filmiku na jutubie (nie ważne po co), ale jak zatwierdziłem to nie pokazął mi tego linka, a wkleił sam filmik. dla mnie to ZŁO!
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline JAPONfan

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 01, 2010, 01:06:27 pm »
Na operze 10.52, Kompilacja 3370, Platforma Win32, System Windows XP. Deczko sie forum "psuje". Wyswietla sie (chyba) jakas reklama. To znaczy nie wyświetla. Forum dostaje żałobny tren Ktorego nie moge w zaden sposob wylaczyc a blokuje on wszystko. Moge tylko przewijac forum gora/dół. 

Stawiam ze to reklama bo jesli odpowiednio duzo razy klikam odśwież to za ktoryms razem się to nie pojawia. 
Tak mam wylączone pokazywanie na forum. 

Offline Jarek Obważanek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 05, 2010, 12:11:12 pm »
Coś się ostatnio chrzani z cytatami. Jak otwieram sobie kilka zakładek i z jednej z nich wklejam cytat do innej, to wtedy ten cytat nie wyświetla się prawidłowo: zamiast linku w nagłówku pojawia się kod (sprawdźcie mój ostatni post w wątku o egmoncie).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 05, 2010, 05:50:18 pm »
Coś się ostatnio chrzani z cytatami. Jak otwieram sobie kilka zakładek i z jednej z nich wklejam cytat do innej, to wtedy ten cytat nie wyświetla się prawidłowo: zamiast linku w nagłówku pojawia się kod (sprawdźcie mój ostatni post w wątku o egmoncie).
Ciekawe.
Miałeś w drugim cytacie w opisie jakieś 2 dodatkowe spacje przed "date"
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jarek Obważanek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 05, 2010, 05:59:15 pm »
Istotnie. Ciekawe tylko skąd się biorą – jakaś nowa opcja schowka w FF?
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 20, 2010, 07:42:01 pm »
Hej! :)

Od kilku tygodni trwa próba reaktywacji Konkursu na Pasek Komiksowy. W ostatniej edycji pojawiło się nawet dwóch nowych uczestników. Może byście - przynajmniej raz na pewien czas - przyjrzeli się paskom w danej edycji i zagłosowali? Tak niezobowiązująco i bez spinania, po prostu żeby sprawić trochę frajdy autorom.


Offline Gashu

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 25, 2010, 12:51:25 pm »
Czy tylko ja nie jestem w stanie odpisywać na posty na forum za pomocą przeglądarki Opera (numer wersji - 10.62)?

Po naciśnięciu buttona "Odpowiedz" jestem przekierowany na stronę, gdzie na pierwszy rzut oka wszystko działa ok, poza tym, że pole "Odpowiedzi" (textbox) jest nieedytowalne (!).

W IE wszystko działa poprawnie.  :neutral:
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 25, 2010, 04:03:29 pm »
Czy tylko ja nie jestem w stanie odpisywać na posty na forum za pomocą przeglądarki Opera (numer wersji - 10.62)?
Ja mogę, ale nie jestem dobrym testerem ze swoimi uprawnieniami. Tą wiadomości odpisałem właśnie z O10.62
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 25, 2010, 05:36:37 pm »
Też mam Operę 10.62. Gashu, spróbuj kliknąć w okienko (ale nie gdziekolwiek, a na samej górze). Ew. użyj przycisku Tab, żeby znaleźć "edytowalne" pola/przyciski. Pole, w którym obecnie piszę, powinno być jednym z nich.

Klick me up, klick me down.

Offline Gashu

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:38:59 pm »
Zastosowanie klawisza "Tab" rozwiązuje problem. 
Jednak bezpośrednio za pomocą myszki tekstowego pola wybrać nie mogę... :???:
Dzięki za pomoc  :smile: .
Pozdrawiam,
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:54:41 pm »
Jednak bezpośrednio za pomocą myszki tekstowego pola wybrać nie mogę... :???: ??:
Powinieneś móc wybrać. Tylko musisz kliknąć tam, gdzie byłaby pierwsza linijka tekstu. Ja mam tak samo - jak klikam gdziekolwiek w okienko to wydaje się nieaktywne, ale jak kliknę na samej górze, w pierwszą linijkę tekstu, pojawia się znajomy migający znaczek wpisywania tekstu :smile: .


edit: a tak w ogóle to najlepiej korzystać z pola "Szybka odpowiedź". Już nie pamiętam, kiedy korzystałem z tego normalnego pola "Odpowiedz" poza edytowaniem posta.

Klick me up, klick me down.

Offline Gashu

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 26, 2010, 01:18:15 pm »
Powinieneś móc wybrać. Tylko musisz kliknąć tam, gdzie byłaby pierwsza linijka tekstu. Ja mam tak samo - jak klikam gdziekolwiek w okienko to wydaje się nieaktywne, ale jak kliknę na samej górze, w pierwszą linijkę tekstu, pojawia się znajomy migający znaczek wpisywania tekstu :smile: .

Dżizas... faktycznie.
Trochę technologii i człowiek już się gubi... :oops:
Jeszcze raz - dzięki!

Btw, chciałem dać bąbielkowi +1 do reputacji, ale forum rzygnęło mi wyjątkiem i kazało kontaktowac się z administratorem (heh :evil: ).
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

 

anything