Autor Wątek: Polecamy filmowe horrory!  (Przeczytany 22292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SebaZSRR

Polecamy filmowe horrory!
« dnia: Listopad 04, 2008, 07:02:07 pm »
Cześć. Lubię oglądać horrory typu zombie, mutanty, żywe trupy, potwory itd. Chciałbym żebyście mi podali takie filmy tego typu co wymieniłem. Podajcie listę swoich ulubionych horrorów tego typu. Horrory rodzaju duchy, diabły, omeny albo coś że samo coś spada lub lata lub zegar sam się zbija odpadają. Ja takich nie lubię.

Offline yaro2004

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2008, 12:38:01 pm »
Heh, to ja lubie dokładnie to czego ty nie lubisz wiec nie pomoge, Nie kręcom mnie zomibie :]

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2008, 09:28:13 am »
Joł Men! Ja tyż lubie takie horory w rodzaju co je wymnieniłes.
Takie o zombich to na ten przykład: Noc Rzywch trupow i jejich Świt, Dwadzieścia osiem dni puźniej, Martwica muzgu - (ta jes czaderska i czepie miche )i inne - taki nowszy to REC jes. I one są o zywych trupach też. I tam te trupy są zywe i mordują.
O mutantach jest Host - taki co jego żółty koreańczyk nakręcił Ten mutant to też potwór jest.
Opotworach sensu stricto ( znaczy się w ścisłym znaczeniu) jest taki film Krwawa Uczta co go trzy częsci nakręcili i tam są niedobre potwory co jedzą ludzi a oprócz nich i małe dzieci.
Takich o duchach to ja nie lubie też bo zycie duchowe mnie jest obce.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2008, 09:40:02 am wysłana przez achillemarozzo »
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline SebaZSRR

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2008, 11:56:05 am »
Joł Men! Ja tyż lubie takie horory w rodzaju co je wymnieniłes.
Takie o zombich to na ten przykład: Noc Rzywch trupow i jejich Świt, Dwadzieścia osiem dni puźniej, Martwica muzgu - (ta jes czaderska i czepie miche )i inne - taki nowszy to REC jes. I one są o zywych trupach też. I tam te trupy są zywe i mordują.
O mutantach jest Host - taki co jego żółty koreańczyk nakręcił Ten mutant to też potwór jest.
Opotworach sensu stricto ( znaczy się w ścisłym znaczeniu) jest taki film Krwawa Uczta co go trzy częsci nakręcili i tam są niedobre potwory co jedzą ludzi a oprócz nich i małe dzieci.
Takich o duchach to ja nie lubie też bo zycie duchowe mnie jest obce.
Ta Rec jest zarąbiście niezłe. Oglądnij Resident Evil 1 i 2. Thx, za filmy ;)

Offline wasyl17

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2009, 01:36:36 pm »
Zombie z Berkeley :) Może dla fana gatunku będzioe OK, mnie raczej rozśmieszył.


Offline wichura

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2009, 08:03:22 pm »
Wiem wiem takich tematow na forach jest pelno , ale ja chce obejrzec prawdziwy horror po ktorym bede sie bal !!!! Ogladalem wiele filmow ktore polecano na forach i wszystko jest dla mnie denne .
Nie chce abyscie mi podawali przyklady typu klatwa , pila , teksanska masakra , ptk 13 , zejscie , egzorcyzmy , the ring , ruiny ,omen itd. Mnie to smieszy a ja chce sie bac. Nie chce filmow , w ktorych jest tylko krew . Chce pozadny horror ktory ostro dziala na psyche !!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 07:59:30 pm wysłana przez CD Jack »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2009, 09:53:00 pm »
Pierwszy "Hellraiser". A, i taka stara rzecz: "Kręte schody" Siodmaka. Ale to raczej thriller.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 17, 2009, 10:28:31 am »
aczkolwiek to nie horrory, ale trochę przestraszyć mogą: "Drabina Jakubowa" Lyne'a i "Pies andaluzyjski" Dali'ego.

Offline wichura

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 17, 2009, 06:34:08 pm »
Pierwszy "Hellraiser". A, i taka stara rzecz: "Kręte schody" Siodmaka. Ale to raczej thriller.
Ogladalem Hellraiser'a ... gorszy od klatw ringow i wogole , totalna klapa

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 18, 2009, 01:50:03 pm »
Obydwa "Nosferaty" są znakomite - Max Schreck i Klaus Kinsky pewnie nadal nocami błądzą po cmentarzach :D Mnie przychodzą do głowy dwa filmy z dosyć oklepanym ale świetnie zrealizowanym motywem "nawiedzonego domu" - a mianowicie hamerykańskie "Dead Birds" i koreański "R-Point". Niby wiadomo, o co chodzi i jak się skończy, ale i tak ciarki pełzną człekowi po przeróżnych miejscach. Przychodzą także do kociego łba klasyczny "Harry Angel" Alana Parkera (po obejrzeniu trza unikać wind i jajek na twardo), "W paszczy szaleństwa" Johna Carpentera i, niestety nie wydany u nas, niskobudżetowy ale autentycznie apokaliptyczny i zaskakujący filmik pt "End of the Line" (po nim z kolei koso i paranoicznie patrzy się na przeróżnych ulicznych misjonarzy).
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 18, 2009, 09:26:36 pm »
Ogladalem Hellraiser'a ... gorszy od klatw ringow i wogole , totalna klapa
Eeee... no to proponuję jeszcze "Wakacje z duchami" Stanisława Jędryki. :-?

Offline Myers

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2009, 06:40:45 am »
A ja może zaproponuję "Stygmaty", "Przepowiednia" i "Głosy"... Filmy bazujące raczej na klimacie niż krwawych efektach (szczególnie ten drugi, choć może znudzić... zależy czego szukasz ;) ).

Offline Ryceros

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2009, 08:07:16 pm »
A może warto by się czegoś mocnego naćpać, obejrzeć jakiś mocniejszy film, a potem naćpać się jeszcze raz i pójść do lasu/na cmentarz o północy?

Skoro filmy nie "działają", a kolega bardzo chce się czegoś przestraszyć, to może doświadczenia na własnej skórze wywołają oczekiwane efekty?

Offline wichura

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2009, 06:49:32 pm »
Dead Birds ogladalem i musze powiedziec ze bardzo fajna byla muzyka . No i byly z 2 straszne momenty

Offline Ryceros

Odp: Polecamy filmowe horrory!
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2009, 07:29:58 pm »
Mnie przeraził "Obcy".
Pierwszy, stary "Obcy" (1979) to był prawdziwie dobry horror.

 

anything