Autor Wątek: Tension - zawartość pudełka z grą  (Przeczytany 15118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciek_Techland

Tension - zawartość pudełka z grą
« dnia: Październik 28, 2008, 03:11:23 pm »
Psychodeliczny, nasycony erotyzmem thriller Tension ma swoją premierę w Halloween - czyli już w tym tygodniu. Znamy już cenę oraz zawartość pudełka.

Gra. Muzyka. Poezja.

W pudełku, oprócz gry i instrukcji, odnajdziemy też płytę audio z niezwykle klimatyczną ścieżką dźwiękową, a także poradnik oraz tomik poezji z gry. To chyba najbogatsze wydanie "standard" gry na rynku, a w dodatku w niezwykle atrakcyjnej cenie: cały pakiet Tension, obejmujący grę, muzykę oraz poezję, będzie można kupić za jedyne 59,90 zł!

Wrota świata Niebytu otworzą się już w ten piątek... Uwagi, co do zawartości pudełka i jakości wydania mile widziane.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2008, 03:22:41 pm wysłana przez Maciek_Techland »

Offline hacket

Odp: Tension - zawartość pudełka z grą
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2008, 04:14:30 pm »
Tak jak pisałem w temacie wcześniejszym podoba mi się zawartość za tak małą cenę całkiem dużo. Mam tylko pytanie odnośnie płyty z muzyką ile utworów będzie na niej?

Offline Maciek_Techland

Odp: Tension - zawartość pudełka z grą
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2008, 11:09:16 am »
Na płycie jest 11 utworów, które wypełniają płytę niemalże po brzegi - niektóre z nich są naprawdę długie (najdłuższy trwa ponad 14 minut).

Offline Ktoso

Odp: Tension - zawartość pudełka z grą
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2008, 05:52:37 pm »
Bardzo wyczekiwałem tej gry. Obawiałem się swego czasu że będzie problem z zdobyciem jej w polsce, a tutaj nagle polskie wydanie, nice. Muzyki z trailera i umiejszczonej na stronie sobie w kółko słuchałem w pewnym momencie więc płytka z OSTem tymbardziej cieszy :-) Mam nadzieję że gra nie zawiedzie, pozdrawiam

Offline AlexDavids

Davids
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2010, 11:40:52 am »
Jestem bardzo wdzięczny za te informacje.
Davids

 

anything