trawa

Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 221407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LitrW10min

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2010, 01:46:05 pm »
Poszukujemy grafika/rysownika do projektu (w założeniu multimedialnego), którego podstawę stanowi wielowątkowa i wielogatunkowa powieść graficzna.

Fundamentalnym elementem koncepcji jest rozwijanie alternatywnej wizji  miasta Szczecina, stanowiącej architektoniczną syntezę rzeczywistości przed i powojennej (upraszczając miasto ma być pełnoprawnym bohaterem).

Co do samej formy, chodzi nam o konwencję realistyczną opartą na kresce, aczkolwiek w niektórych sytuacjach scenariuszowych mogą być konieczne modyfikacje stylu.

Mamy nadzieje na odzew ze strony osób zainteresowanych udziałem w tym projekcie, a nie oczekujących „zwykłego zlecenia usługi”  :). Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić w jakim tempie, ani na jaką skalę, będzie się rozwijało to przedsięwzięcie.

Mile widziane byłyby osoby związane z miastem Szczecinem, ale oczywiście nie jest to warunek konieczny, bowiem bardziej cenimy otwartość oraz chęć współpracy.

Kontakt: litrw10min@gmail.com

Offline jakubg

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2010, 05:44:24 pm »
Witam,witam !

Jakby ktoś ( a najlepiej scenarzysta :) ) miał ochotę na wzięcie w konkursie na komiks o bitwie pod Grunwaldem ( chodzi mi o ten konkurs - http://www.komiks.gildia.pl/news/2009/10/komiksowe-600-lecie-bitwy-pod-grunwaldem ) to bardzo prosiłbym o kontakt na e-mail ( podany niżej ). Swoje rysunki mogę przesłać na e-mail, jakaś część też jest dostępna na Digarcie.

e-mail : jakub.grochola@gmail.com
digart : www.kubbk.digart.pl

W razie czego proszę o wiadomość !
Pozdrawiam serdecznie,
Jakub

Offline Memling

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2010, 11:11:27 pm »
@jakubg - oj szczęśliwcy młodociani głodni sukcesów na konkursy o Grunwaldzie. Nam "staruszkom" pozostaje maznąć jedną planszę na trzeci z kolei konkurs o tej tematyce :D

Poszukuję scenarzysty na ten jednoplanszowy konkurs (organizowany przez Galerię Płocką). Najlepiej niech to będzie Grzegorz Janusz ;) Dla zainteresowanych - będę w tę sobotę na Ligaturze na Pitchingu, więc obgadać temat będzie można.

Hasło: "Daj, ać ja pobruszę..."

Odzew: "...a ty pocziwaj."
http://polskikomiks.info/ - informacje o polskim komiksie

Offline Laurel

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2010, 04:26:18 pm »
Witam serdecznie :) Jeśli ktoś poszukuje rysownika - to jestem do dyspozycji.
Komiksy (najlepiej black & white), portety, storyboardy, projekty różnorodne jak np:
kolorowanki, ilustracje itp. Więcej informacji chętnie udzielę
na mail'a: komixiara@interia.pl

Moje prace:
http://www.artserwis.pl/portfoliobrowser.php?portfolio_nmb=A4811X23525

www.komixiara.digart.pl

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 10:48:49 am wysłana przez Laurel »

Offline piotrboogie

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 11, 2010, 07:55:37 am »
witam
Fundacja Prom szuka scenarzysty do komiksu o treści związanej z mniejszościami narodowymi.
Mamy pomysł, rysownika i fundusze na projekt. Brakuje tylko porządnego scenariusza.
Zainteresowanych proszę o kontakt : piotr@fundacjaprom.pl

Offline Twardyrpg

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 22, 2010, 10:47:19 pm »
Szukam rysownika do stworzenia czegoś razem. Mam już kilka pomysłów w głowie, niestety nie jestem utalentowany w rysowaniu. twardyrpg@poczta.fm pisz jeśli chcesz wiedzieć czegoś wiecej.

Offline busa92Warcraft666

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2010, 05:20:42 pm »
szukam scenarzysty/gotowego scenariusza
mocna fabuła, obeznanie i głowa pełna pomysłów
kontakt:9308001 , busa92@o2.pl

Offline darabuka

Szukam grafika/graficzki :)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 27, 2010, 12:08:29 pm »
  •     Witaj!
    Nazywam  się Agata, a moja głowa i szuflada pełne są pomysłów i scenariuszy…
    Niestety  brak takich przymiotów jak cierpliwość i pewna ręka grafika uniemożliwiają  mi zostanie gwiazdą światowego formatu. ;)
    Dręczy  Cię odwrotny problem? Odezwij się!

    gg 19634476, agatamary@o2.pl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 12:19:17 pm wysłana przez darabuka »

Offline kart

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 29, 2010, 04:27:31 am »
Drogi rysowniku! 
 
Chcę robić internetowy strip o tematyce nerdowsko-geekowskiej, ze   szczególnym uwzględnieniem gier wideo. W moim zamierzeniu strip ów nie   będzie służył do zarabiania pieniędzy. Nie szukam współpracownika, tylko   kumpla, z którym mógłbym w wolnym czasie robić coś fajnego. Niech to   będzie coś w rodzaju twórczego hobby. 
 
Mogę zaoferować: 
* scenariusze (a raczej pomysły na stripy) 
* hosting, obsługę www i tym podobne trele morele (ja płacę) 
* dużo entuzjazmu 

Jeżeli umiesz narysować pojedynek Sayida (Lost) z Kratosem (God of War) wyślij mi maila - trelemorele(małpa)centrum.art.pl.

Serdecz.!

Offline iimi

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 06, 2010, 11:24:14 pm »
hej
jakoś mnie tak naszło nagle i pomyślałem że mógłbym coś narysować
ogólnie na początek coś w czerni i bieli max 4 strony
realistycznie (nie do końca)
historyjki typu Gaston też mile widziane
kontakt grzesiek@kasai1.com
kilka moich prac
http://naleczow.net/index.php?option=com_content&view=article&id=273:komiks-

http://www.naleczow.nazwa.pl/naleczownet5/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=12&Itemid=94

Offline Limbo+

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 12, 2010, 04:56:25 pm »
A ja szukam i scenarzysty i rysownika, gdyż sama jestem scenarzystą i rysownikiem.

Raz, że znudziła mi się rysowanie własnych historii.
Dwa, zaczynam mieć wątpliwość czy daję radę na obu frontach.

Rysunki i inne tałatajstwa:
mniej http://limbox.digart.pl/digarty/
więcej http://limboplus.deviantart.com/gallery/

Scenariusze przykładowe dwa:
lżejszy http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=1194
poważniejszy http://forum.erynie.pl/viewtopic.php?t=4258

W kwestii rysunkowej, bezproblemowo dostosuje styl do treści i pomysłu współautora. Najprzyjemniej jednak tworzy mi się w mieszance lub formie destylowanej realizmu, mangi i surrealizmu. Lubię też bardzo eksperymentować, ale mogę się ograniczyć z tym.

Z strony tekściarza lubię bawić się słowami i miewam głupie pomysły oraz staram się aby każda z moich opowieści miała jakieś przesłanie, niekoniecznie mądre. Na chwilę obecną mam 1 niewykorzystany scenariusz dokomiksowy (10 stron) dwa niedokończone opowiadania i kilkanaście pomysłów niezmaterializowanych do tej pory.

Jakby co e-mailować proszę: limbox(małpa)vp.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 04:22:36 pm wysłana przez Limbo+ »

Offline bociany

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 12, 2010, 11:44:33 pm »
Witam,

Poszukuję rysownika, który podjąłby się narysowania komiksowej ulotki o tematyce przyrodniczej (3-3,5 strony).
Rysunkowa   opowieść ma przedstawiać problemy z jakimi borykają się bociany   począwszy od wędrówki przez Afrykę  po problemy lokalne w Polsce.  Historia ma byc poruszająca, kreska   raczej realistyczna ale bez przesady bo odbiorcami mają być młodzież i   dzieci (chodzi o to, żeby to nie były takie "zabawne stworki" tylko w   miare "normalne" bociany). Raczej wolałabym kolor.

Mam pomysł, ogólną koncepcję i wytyczne merytoryczne ale nie mam dokładnego scenariusza, co po jakim kadrze ma się dokładnie dziać (moja wizja to tylko ogólny zarys). Od rysownika oczekuję współpracy w tym zakresie (na zasadzie - ja opowiem od strony merytorycznej co musi się znaleźć w historii a rysownik ubierze to w odpowiednie kadry).

To jest płatne zlecenie (bardziej pozarządowe niż stricte komercyjne ale zawsze;) ).
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: anna[at]salamandra.org.pl

Oprócz tego szukam osoby która zaprojektowałby w powyższym temacie (ochrona bociana białego) fajny rysunek (w stylu komiksowym) na koszulkę. Również za $.

pozdrawiam,
Anna

Offline olobolo

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2010, 08:28:18 pm »
Witam, mam na imię Olek, mam 31 lat, jestem z Krakusowa  i szukam rysownika. Może, jakby  coś z tego wyszło, można by na tym coś zarobić? :]
Wydaje mi się, że mam lekki dryg do humoru,  (także opowieści sensacyjnych, ale wolałbym zrobić coś komediowego). 
Wychowałem się po części na komiksach lat 80-tych, nie tylko ze Świata Młodych. Nie lubię brutalnych komisów, typu Frank Miller.

Obecnie widzę wiele prac z lepszą lub gorszą grafą, ale z dobrą fabuła jest ich tylko parę. Ze współczesnych  polskich najwyżej cenię Człowieka Paroovkę oraz Gwidona.  Dobry jest także Jeż Jerzy. Są jeszcze Czak Norys, Wilq, Śledziu. Najlepsze jednak są moim zdaniem te pierwsze dwa.

Tematyka obojętna, od SciFi, przez początek XX wieku po średniowiecze,

W minionych czasach najlepsze były według  mnie: Gaston oraz Kajko i Kokosz/Kajtek i Koko.
Cenię również Asteriksa, Kleksa, Spirou (choć wiele tego w Polsce nie było), TinTina, prace Turka i de Groota, Skrzydlewskiego. Tytus był mniej śmieszny, ale też zajmujący.

Dobry komiks sensacyjny Wróblewskiego, czy typu Alpha to też nielicha sprawa.
Najlepiej z przymrużeniem oka, jak np. seria Pulp Sci Fi ze Świata Komiksu.

Pozdrawiam :]

Offline surfaceofthesun

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 22, 2010, 03:20:36 pm »
Cześc :).
Poszukuję rysownika do współpracy przy HORRORZE.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv, najlepiej z linkiem do próbki prac lub na @: surfaceofthesun@interia.pl

godai

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2010, 05:30:24 pm »
Ja jestem chętny, koledzy mówią, że moje rysunki to prawdziwy horror ;)