Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 221411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline W.ART

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 03, 2016, 04:50:35 pm »
Witam

Poszukuję rysownika do zilustrowania scenariusza komiksu.
Komiks pod tytułem "Exuinox - Uszy do góry" w wersji PL ; "Rabbits vs Aliens - Exuinox" w wersji ENG

Komiks będzie serią 7 zeszytów po 160 stron każdy i będzie wydawany w kraju (ograniczony nakład) oraz poza granicami.
Klimat czysto science-fiction, brak dokładnych wymagań co do stylu, lecz wymagam w większym stopniu umiejętności przedstawienia świata ukazanego w tle.

Rysownik zajmowałby się tylko i wyłącznie pierwszym zeszytem serii. Scenariusz jest gotowy, ale chętnie podejmę polemikę nad jego rozwojem czy też ukazaniem go w innym świetle.
Towarzyszyłbym rysownikowi jako kolorysta i pomocnik.

Jestem dostępny na fb: www.facebook.com/exuinoxcomics
Jestem na blogu: exuinox.wordpress.com

O kontakt proszę na mój mail: wujo.art@protonmail.ch  /lub/ na priv.

Dziękuję i zapraszam - nawet, jeżeli chcesz pomóc w inny sposób.

https://www.wattpad.com/user/WujoArt
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2016, 02:56:13 pm wysłana przez W.ART »

Offline lukast1983

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 07, 2016, 09:37:53 pm »
Poszukuje scenarzysty (mile widziane doswiadczenie) do skadrowania/ rozpisania kadrow i zrobienia dialogów, do juz gotowej historii.
Rysunkiem zajme sie sam. 
Zainteresowanych prosze o kontakt na lukast1983o2.pl
A to moja stronka i próbki mojego stylu:
https://www.facebook.com/pages/Artwork-of-Lukasz-Trojak/235811659924522?ref=aymt_homepage_panel
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2016, 06:27:33 pm wysłana przez lukast1983 »

Offline radosiewka

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 21, 2016, 02:32:13 pm »
Cześć,
Znajoma poszukuje ilustratora/rysownika sci-fi/fantasy, poniżej szczegóły ;)
 
 Kto: Agencja PR dla klienta
Co: wielkoformatowa Panorama Racławicka, w formie grafiki fantasty. Będzie promować nadchodzący event fantastyczno-komiksowy, więcej szczegółów przy bezpośrednim kontakcie
Technika i „sznyt autorski: dowolne
Praca oczywiście płatna, stawka do ustalenia.
 
 
Więcej informacji i kontakt: Marietta Łata mlata@solskibm.pl tel 681 352 531

Offline Wyrak

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 15, 2016, 08:48:23 pm »
Witam,
to ja krótko. Jeżeli potrzebujeta scenariusza, to oferuję pomoc.
Aktualnie pisuję jedynie do szuflady.
Adres: Wyrak.w@gmail.com

Offline BarrySwing

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:45:59 pm »
Poszukuję rysownika do nawiązania dłuższej współpracy niezamykającej się w jednym krótkim projekcie.
Aktualnie pracuje nad scenariuszami do dwóch projektów z pogranicza tematyki superbohaterskiej i fantastyki.
Jeżeli ktoś nie jest pewny poniżej autoreklama  :cool:

https://www.facebook.com/sztobrynbartlomiej/
https://www.wattpad.com/story/74554864-minerva-2099
Enjoy yourself out there... in the asylum. Just don't forget -- if it ever gets too tough... there's always a place for you here.

Offline kolumpescu

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:53:44 pm »
Szukam rysownika do komiksu.
Historia jest z gatunku trochę absurdalnej baśni o detektywach realizujących pewne zlecenie.
Jeśli ktokolwiek z rysujących będzie zainteresowany scenariuszem to prześlę część tej historii.
Próbowałem poszukać rysowników wśród znajomych, podejmowali sie chętnie tego tematu,
ale rysowanie komiksów niestety albo stety nie jest łatwe :smile:
Dlatego próbuje tutaj.
Jakby był potrzebny, to pozostawię adres mailowy: kolumbinho@gmail.com
Przedstawiam również mały wycinek scenariusza aby było wiadomo o co chodzi:
 Wędkarze znajdujący się na polanie w sporej grupie wpatrzeni w przemawiającego na podwyższeniu ( może to być obalony pieniek)
Detektywi stoją opodal wędkarzy

Sitek: „Tu się ukryliście pseudowędkarze od siedmiu boleści”
Pseudowędkarz: „Musimy wam cos wyjaśnić. W tajemnicy przed naszymi żonami urządzamy sobie wieczory poetyckie. Po wszystkim płuczemy sobie usta alkoholem, żeby nim śmierdzieć i wtedy możemy spokojnie wracać do domu.”
Sitek: „Ale po co?”
Pseudowędkarz: „To bardzo proste. W mniemaniu kobiet mężczyźni to prostacy i pijacy. Ujawniając nasze bogate wnętrze oraz wrażliwość na piękno moglibyśmy nieco naruszyć panujący ład i porządek. A my po prostu chcemy się w spokoju zajmować poezją”
Gombek: „Nie mamy zamiaru wam w niczym przeszkadzać”
Sitek: „Dziwne zwyczaje”
Komentarz: Detektywi spokojnie przy gorącej herbacie wyjaśnili wędkarzom cel swojej wizyty.
Na rysunku przedstawieni detektywi siedzą z niewielką grupą pseudowędkarzy na składanych krzesełkach nalewając sobie herbaty z termosu.
Przedstawiona twarz pseudowędkarza:
Pseudowędkarz: „Nie wiem czy mogę wam pomóc w jakiś sposób. A jeśli chodzi o tego
Wielkiego Chama …”

 Pseudowędkarz wskazuje palcem Pseudowędkarz: „To wypytywali już o niego tamci panowie”

 Dwaj mięśniacy w bejsbolówkach z napisem „CBS”. Mają wyeksponowaną broń, nałożone  okulary słoneczne  i wyglądają jak większe cwaniaki.
Mięśniak 1: „Witamy szanownych detektywów. Mam dla was dobrą radę. Odpuście sobie tę sprawę. Wielki Cham jest zbyt niebezpieczny, pozostawcie to profesjonalistom. W każdym razie tracicie czas. Będziemy zawsze krok przed wami bo jesteśmy najlepsi”
Uśmiechnięta twarz Sitka, obok stojący Mięsniak
Sitek: „Tak jak ostatnim razem”
Mięśniak: „Trochę was wtedy zlekceważyliśmy, ale tym razem honory i nagrody będą nasze”

 
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2016, 12:29:39 pm wysłana przez kolumpescu »

Offline Twardyrpg

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #291 dnia: Grudzień 22, 2016, 09:17:02 pm »
Szukam rysownika ktory podejmi sie wyzwania. Scenariusz napisany przelezal 6 lat. A gdy jutro nie nadejdzie. Jest to apokalipsa zombie. Podobne do walking dead tylko dzieje sie w polsce i w polskich warunkach etc. Po wiwcej info na maila Twardyrpg@poczta.fm lub Twardyrp@gmail.com

Offline Piskorsky

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 28, 2017, 01:55:07 pm »
Witam, pisałem już jakiś czas temu na tym forum, chwaląc się zaczętym komiksem i poszukując porady odnośnie profesjonalnego wydania, formatu jak i oceny jakości rysunków.


Pomysł nieco okrzepł, i o ile nie nabrał rozpędu czy rozmachu (poprzez kiepską ocenę rysunków nieco się zniechęciłem do projektu), to planuję wrócić do tematu.


Mianowicie chodzi o pomoc scenarzysty czy współpracę, nie interesuje mnie czy jesteś amatorem czy pro jeśli wiesz co w trawie piszczy i umiesz pisać ciekawe, chwytliwe dialogi to witam na pokładzie.
Generalnie zależy mi na luźnej współpracy, która pomoże wyłapać dobre pomysły, a to co nie chwyta wyrzucić od razu do kosza. Ja sam zajmuję się rysunkami, i oczywiście dzielę się wszystkim co wyprodukuję. Docelowo planuję wydać komiks, jeśli oczywiście spełni wszystkie wymagania jakościowe (własnym sumptem bądź pod szyldem wybranego wydawnictwa.)
Jeśli chodzi o ocenę moich prac to odsyłam pod stronę: mateuszpiskorski.tumblr.com

Edit.
Jest i pierwsza plansza, po poprawce (przerzucilem się na większy format niczym Rosiński):

http://s2.ifotos.pl/img/Komikspla_aeqrrpr.jpg
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2017, 07:55:42 pm wysłana przez Piskorsky »

Offline Hubert Ronek

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #293 dnia: Maj 15, 2017, 03:14:47 pm »
RYSOWNIK POSZUKIWANY!!!
Jestem twórcą komiksu fantasy "World of Aghart" - obecnie ukazuje się w odcinkach w dwutygodniku "Victor".
Chciałbym kontynuować serię, świat jest już dość dobrze opracowany, napisane scenariusze 4 zeszytów (czyli ponad stu stron), pomysły na kolejne i przede wszystkim realna szansa na dalszą publikację.
Nie dam jednak rady ogarnąć czasowo tworzenia tego komiksu samemu. Jest już zainteresowany scenarzysta, ale szukam dziś przede wszystkim RYSOWNIKÓW, którzy przyłożą swoją rękę do kolejnych odcinków polskiej serii fantasy.

Więcej materiałów o komiksie znajdziecie na moim blogu - http://mundialman.blogspot.com/se…/label/WORLD%20OF%20AGHART.
Jeśli są chętni rysownicy, którzy czują podobne klimaty i mają chęć tworzyć wspólnie serię, skierowaną głównie do nastolatków, proszę o kontakt: hubertronek@interia.pl.

Offline komiksNaukowy01

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 24, 2017, 12:07:30 pm »
Dwóch matematyków poszukuje rysownika do komiksu naukowego. Fabuła, dialogi, część merytoryczna oraz szkice będą już przygotowane.

Projekt jest inicjatywą prywatną, dlatego wynagrodzenie będzie związane ze sprzedażą komiksu w Polsce i zagranicą.


Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:  komiksNaukowy@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2017, 12:12:00 pm wysłana przez komiksNaukowy01 »

Offline Maddman

Looking for an artist to work with on a project for Markosia
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 07, 2017, 01:58:45 pm »
hi,


i am a writer who has been asked to write a historical fantasy graphic novel for the publisher Markosia. Also looking for an artist to work on a western project for the Dutch comic EPPO. email me at pmadd15@aol.co.uk for more details if you are interested.

Offline Ongrys

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 28, 2018, 01:08:48 pm »
Wydawnictwo Ongrys poszukuje osoby na stanowisko redaktora. Praca zdalna - we własnym miejscu, na własnym sprzęcie, komunikacja przez internet i telefon. Wynagrodzenie na podstawie umowy o dzieło.

Wymagania:
- odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie
- znajomość komiksów publikowanych w magazynie 2000AD
- mile widziane doświadczenie w przygotowaniu inicjatyw komiksowych
- mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: ongrys@ongrys.pl. W temacie maila proszę wpisać "redaktor".


Offline modli

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 01, 2018, 04:16:54 pm »
Podejmę współpracę z rysownikiem/rysowniczką przy tworzeniu nowej historii, która odpowiadałaby zarówno gustom moim jak i upodobaniom oraz stylowi rysownika/rysowniczki. Jestem doświadczonym pisarzem z publikacją na koncie; biegle władam także językiem angielskim, a więc w grę wchodziłoby również tworzenie komiksu na rynek zagraniczny (anglojęzyczne wydawnictwa przyjmują zazwyczaj jako próbkę gotowy, około dwudziestostronicowy zeszyt i streszczenie dla całej serii bądź story arcu [o ile zaprezentowana historia nie jest w zamierzeniu twórców one-shotem]. Jeśli są zainteresowani, dają zielone światło na kontynuowanie zaproponowanej przez debiutantów serii bądź zatrudniają ich do tworzenia innych projektów). Współpraca online wchodzi w grę, jednak w razie czego mieszkam w okolicach Łodzi.

Offline Mruk

Szukam rysownika
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 17, 2018, 07:37:54 am »
Cześć,

Szukam osoby, która narysuje komiks o objętości ok. 2 - 4 stron formatu A4. Komiks będzie wykorzystany w szkoleniu dotyczącym udzielania informacji zwrotnej w firmie, będzie częścią pakietu uczestnika (wraz z materiałami dydaktycznymi i gadżetami).

Jeśli chodzi o treść komiksu - będą to rozmowy dwóch pracowników. Ma przedstawiać historie z której można wyciągnąć wnioski dotyczące odpowiedniej komunikacji.

Odbiorcy komiksu: pracownicy firmy produkcyjnej, pracownicy produkcyjni i biurowi.

Komiks może być na wesoło, ale głównym celem ma być prezentacja sytuacji, które mogą się wydarzyć w firmie.

Mogłoby to być na przykład coś podobnego:
https://www.google.pl/search?q=komiks&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiM8r7i04veAhXI_aQKHagPB4UQ_AUIDigB&biw=1242&bih=597#imgrc=23PMwHSqWCA6OM:

Kwota: do ustalenia.
Czas realizacji: tydzień - dwa, licząc od teraz.
Scenariusz prześlę, podobnie jak i zdjęcia maszyn i linii produkcyjnej, na podstawie których można narysować tła.

Kontakt: marcin.pawlina (at) gmail.com

Offline Willard82

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 27, 2019, 12:06:10 pm »
Cześć,
jak każdy tutaj poszukuję rysownika:) a najlepiej partnera do zrealizowania nowego komiksu.Na końcie mam jedno wydawnictwo pt. "Wybrani", o którym możecie poczytać w tym wątku:https://forum.gildia.pl/index.php/topic,35579.msg1288688.html#msg1288688
Scenariusz jest gotowy, a całość oceniam na około 180 stron. Komiks kryminalny, dziejący się w latach 60 ubiegłego wieku. Całośc w otoczce autentycznych wydarzeń historycznych (nie polskich). Nie chcę za dużo tutaj pisać, jesli ktoś jest zaiteresowany proszę o kontakt - gontarz82@gmail.com.

Chętnie zapłacę pewne pieniądze za wykonanie rysunków.

 

anything