trawa

Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 221388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TesL

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 05, 2014, 05:38:33 pm »
Szukam rysownika - uniwersum sci-fi, szczypta fantasy, gangi, walki uliczne, villains. Takie klimaty.

Czasem miewam szalone albo bezsensowne pomysły, ale cóż, taka moja natura. Tak więc i tym razem na taki wpadłem, i postanowiłem przelać w formie scenariusza komiksowego zaczątek pewnego "story", jakie wyewoluowało z dawnej dziecięcej zabawy. I kto wie - może wyjdzie na to, że mimo wszystko znajdzie się ktoś zainteresowany? Jakiś rysownik? Chociaż trzeba przyznać, że na pewno nie byłoby to najprostsze do wyrysowania.

Całość ma formę wstępną, zarysowującą uniwersum, aczkolwiek stanowiącą - na pewien sposób - jakąś zamkniętą całość. Jest to 50 stron. Przynajmniej według założeń, ale wiadomo, że poprawki są jak najbardziej na miejscu. No i zapewne wiele dialogów wypadałoby jeszcze skrócić. W każdym razie - akcja tocząca się na planecie o wyższym poziomie zaawansowania, niż nasza własna, jednak trawionej konfliktami i bezprawiem, stąd w dużej mierze nie korzystającej w pełni z całego potencjału technologicznego i w dużej mierze (szczególnie grupy buntownicze) uciekająca się do łatwiej dostępnej broni starej generacji (nasz własny poziom zaawansowania). Tak więc - sci-fi, lekko fantasy, elementy drastyczne, realistyczne, humorystyczne, początkowo "gangi VS władza", aczkolwiek ostatecznie miałoby to przechodzić w kierunku formuły "powerful villains VS hero" (choć na pewno nie w ten typowy sposób, bo nie lubię podziałów nazbyt czarno-białych...). Ikonicznym bohaterem miałby być bohater pojawiający się pod sam koniec.

W ramach małego zarysowania klimatu załączam losowe fragmenty. Potrzebne byłyby chęci do wdrożenia własnych pomysłów technologicznych sci-fi: na przykład na architekturę, wystrój, ubiory, czy jakąś broń. O ile ktokolwiek chciałby zrobić coś w takim kierunku, to kto wie. Może pomysł się nadaje? Sam nie wiem. Akurat nie siedzę w komiksach. Wiem jednak, że gdyby tak było, to zawsze można pomyśleć o jakichś zagranicznych stronach. Komiksy przechodzące w serie online, coś w ten deseń? W każdym razie nie ma co wielce gadać, póki co. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany większymi szczegółami, zapraszam do kontaktu: tesalionlortus@gmail.com


Offline giera

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 08, 2014, 07:52:43 pm »
dostałem takiego maila:

Poszukujemy rysowników komiksów do stałej współpracy przy cyklicznie ukazującym się  magazynie ( początkowo wersja elektroniczna, docelowo również papierowa), którego część składać się ma z komiksów. Scenariusze dostarczamy. Branża nie poetycka, wbrew adresowi mailowemu :)

Będę wdzięczna na przekazanie informacji zainteresowanym artystom.

pozdrawiam serdecznie

--
Daria K. Kompf (daria.kompf@poecipolscy.pl)
Gdzie teraz jesteś, Batmanie? Teraz, gdy Ciotka Heriot doniosła o zniknięciu Robina(…). Gdzie teraz jesteś, gdy SHAZAM! Kapitana Marvella odbija się echem o ściany widowni?
[Brian Patten]
http://dybuk.wordpress.com

Offline gehenna

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 09, 2014, 09:40:26 am »
Chętnie narysuję czyjś pomysł, najlepiej już istniejący - nie chcę marnować czyjegoś czasu na projekt 'testowy' z uwagi na to, że nie mam doświadczenia w komiksach. Im krótszy tym lepiej - jak coś z tego wyjdzie można iść dalej. Preferowany klimat to fantasy/dark.

https://www.behance.net/dedera
proszę o priv lub mail marlenadedera at gmail.com

Offline Teenn

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 15, 2014, 07:11:42 am »
 Witam,

 
 
Poszukujemy osób, które zajmują się tworzeniem powieści graficznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących twórców, hobbistów, oraz profesjonalistów. W zakresie naszego zainteresowania jest zarówno krótka forma jak i całe albumy. Czyniąc długą historię krótką: Jesteśmy w trakcie tworzenia portalu społecznościowego skierowanego do emigrantów. Jego integralną częścią będzie sklep z komiksami w formie cyfrowej. Nie zależy nam na wielkich tytułach. Liczymy na projekty niszowe, schowane w szufladzie, albo wydane niewielkim nakładem. W aktualnej fazie naszego projektu zależy nam przede wszystkim na materiale komiksowym, który jest już gotowy i może zostać nam udostępniony od zaraz.

 
 Nasza oferta wygląda następująco:
 
  • Zapewniamy platformę do sprzedaży online
  • Zapewniamy tłumaczenie na język Angielski, w przyszłości na Francuski.
  • Oferujemy również możliwość druku tytułów, które sami wybierzemy albo tych które zjednały sobie serca czytelników.
  • Nie rościmy sobie praw autorskich do nadesłanych i wykorzystanych komiksów.
  • Nie ingerujemy w tematykę, oraz styl
  • Nie narzucamy ceny komiksu, jakkolwiek pobieramy 20% z jego sprzedaży. Samą cenę ustala twórca.

 
Wszelkie pytania i zgłoszenia proszę wysyłać na mail: piotrprzemyslawkaminski@gmail.com

Offline Długi6

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 17, 2014, 09:15:56 pm »
Artysta kompletny (ołówek, tusz, kolor) i otwarty na współpracę poszukuje interesujących projektów w które mógłby się zaangażować. Portfolio pod linkiem


https://www.behance.net/marekdubienski


Kontakt: marekdubienski@yahoo.co.uk

Offline lukast1983

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 18, 2014, 09:05:28 pm »
Witam  :smile:


Poszukuje scenarzysty/ "kadrowicza" do zkadrownia kilku moich historii. Jestem w stanie sam je narysowac. Link pokazuje moja kreske i styl rysowania.
Bylo by naprawde super gdyby poszukiwana osoba miala duuuuze poczucie humoru i nie wymagala ode mnie rysowania w innym stylu :shock:
Historii, mniej lub bardziej dopracowanych, jest kilkadziesiat, wiec do wyboru do koloru!
Zainteresowanych prosze o pisanie na
lukast1983@o2.pl


Moje wypociny (skromnie jak narazie ale na priv moge podeslac wiecej, wedle zyczenia)
https://www.facebook.com/pages/Artwork-of-Lukasz-Trojak/235811659924522?ref=aymt_homepage_panel


Offline mikrostyk

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 23, 2014, 07:14:39 am »
Witam

 
Szukam rysownika do zabawnych nietuzinkowych historyjek (wstępnie kilka małych rysunków), różnorodna tematyka  -    kung fu,erotyki, horror, i s-f.

 
kontakt:
mik.styk@onet.pl
 

 

 

Offline pumsmajer

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 24, 2014, 04:54:45 pm »
Chętnie podejmę współpracę z osobą, która koloruje, w szczególności komiksy (tylko i wyłącznie cyfrowo). Więcej szczegółów na priv - pumsmajer@wp.pl. Pisząc maila prosiłbym o jakieś próbki. Z góry dzięki!  :smile:

Offline dawidos

SMO: Poszukiwani redaktorzy/współpracownicy
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 13, 2014, 07:07:45 pm »
 Serwis Spider-Man Online (www.spider-man.org.pl), dedykowany jednemu z najbardziej popularnych amerykańskich superbohaterów, który w naszym kraju znany jest jako Człowiek-Pająk, poszukuje redaktorów do różnych zadań powiększających zasoby informacyjne naszej strony internetowej. Jesteśmy serwisem typu fan-page, niezależnym od amerykańskiego wydawnictwa Marvel Comics i zrzeszającym ludzi piszących z pasji. Żaden z redaktorów nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę, a więc nie jest to serwis, w którym trzon redakcji pobiera pensje, natomiast inni użytkownicy bezpłatnie uczestniczą w edycji serwisu w ramach tzw. dziennikarstwa obywatelskiego. Naszym celem jest stworzenie polskiej bazy o Spider-Manie, która śmiało będzie mogła konkurować nawet z zagranicznymi stronami fanowskimi o tej samej tematyce.
 
Poszukujemy ludzi, którzy:
• mają motywację, by pomóc rozbudowywać tę stronę dla polskich fanów Spider-Mana.
• są odpowiedzialni, pracowici i energiczni
• potrafią i lubią pisać streszczenia, recenzje i inne teksty
• są chętni, by pomóc w jakikolwiek inny sposób.
 
Obecnie priorytetem wśród materiałów do przygotowania są:
 
Dział Komiksy:
• streszczenia i recenzje serii z uniwersum Ultimate (Ultimate Fallout, Ultimate Enemy, Ultimate Mystery, Ultimate Doom, Ultimate Comics Spider-Man, Cataclysm: Spider-Man, All-New Ultimates, Miles Morales: The Ultimate Spider-Man itp.)
• streszczenia i recenzje serii z gościnnym udziałem Spider-Mana (FF, Fantastic Four, Fear Itself, Fear Itself: Spider-Man i wiele innych)
• streszczenia i recenzje serii crossoverów dotyczących bezpośrednio Spider-Mana (Spider-Island, Spider-Verse)
• aktualizacje opublikowanych biosów postaci.
 
Dział Filmy/TV:
• streszczenia i recenzje odcinków seriali animowanych (Spider-Man 1967-1970, Spider-Man 1981-1982, Spider-Man and his Amazing Friends, Spider-Man: The Animated Series, Spider-Man Unlimited, Ultimate Spider-Man).
• streszczenia i recenzje serialu z aktorami (The Amazing Spider-Man 1977-1979).
 
Dział Informacje:
• recenzje gier komputerowych i konsolowych na różne platformy
• artykuły na różne tematy związane ze Spider-Manem (własna inicjatywa)
Istnieje możliwość wsparcia działań serwisu w roli tzw. „jednorazowego” redaktora, który po opracowaniu konkretnego, wybranego przez siebie zlecenia, nie jest zobowiązany do dalszego uczestnictwa w redagowaniu strony internetowej. Można też udzielać się jako dorywczy współpracownik, który zgłasza chęć pomocy, gdy wypatrzy godny uwagi materiał do opracowania.
Jeśli ktoś ma inny pomysł na to, w jaki sposób mógłby pomóc w rozwoju serwisu Spider-Man Online, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Żadnej propozycji nie pozostawimy bez odpowiedzi.
Każdy z redaktorów w ramach symbolicznego podziękowania za wykonywaną pracę otrzymuje dostęp do konta e-mailowego z domeną spider-man.org.pl.
Z góry dziękujmy za zainteresowanie i deklarację współpracy.
 
Formy kontaktu z naszą redakcją:
Online – http://www.spider-man.org.pl/kontakt/
Online – http://www.spider-man.org.pl/o-stronie/wspolpraca/
E-mail: redakcja@spider-man.org.pl
 
Redakcja Spider-Man Online
www.spider-man.org.pl
www.facebook.com/SpiderManPOLSKA
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2023, 08:46:06 pm wysłana przez dawidos »
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 13, 2014, 07:26:20 pm »
Nie to, że chce Wam robić kołu kupra ale... czy nie jest tak, że spojnie całą tą planowaną przez Was zawartość można już teraz spokojnie w Polsce znaleźć na marvelcomics.pl ?  :cool:
perły przed wieprze

Offline bolimienoga

Szukam ciekawego wydawnictwa komiksowego
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 15, 2014, 02:43:31 pm »
cześć!


Jestem autorem krótkich rysunków, które pojawiają się w internecie. Ostatnio zacząłem poważnie myśleć o wydaniu dłuższej historii w formie papierowej. Nie ukrywam, że sprawy związane z wydawaniem komiksów są mi trochę obce, dlatego zależy mi na kontakcie z kimś kto pomoże mi od początku do końca. Zależy mi również na tym, aby wydawnictwo nie odbiegało zbytnio klimatem od mojego stylu tworzenia.


Do jakich wydawnictw warto się zgłosić?


Tutaj jest mój fp:


https://www.facebook.com/bolimienoga








Offline Koalar

Odp: Szukam ciekawego wydawnictwa komiksowego
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 15, 2014, 03:42:53 pm »
Może któreś z tych wydawnictw będzie zainteresowane: Centrala, Kultura Gniewu, Timof, Wydawnictwo Komiksowe.
Ale tego typu pytanie umieszczamy w bardziej ogólnych wątkach, np. tu:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,1112.0.html
(gdzieś tam nasze posty powinny zostać przerzucone)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: Szukam ciekawego wydawnictwa komiksowego
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 15, 2014, 04:33:14 pm »
Uderz do Szymona Holcmana z Kultury Gniewu. Widzę, że ma polubiony ten profil na Fejsie.  :wink:
I jeszcze...taka jedna koleżanka se studiów, którą bym nigdy nie posądzał o czytanie komiksów. Czyli wyszedłeś już poza hermetyczne środowisko komiksiarzy.  :smile:

Offline Joker941995

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 29, 2014, 12:43:56 am »
Cześć wszystkim! Zakładam ten temat ponieważ, no cóż... skłoniła mnie do tego kolej rzeczy. Zacznę może od tego kim jestem, otóż jestem młodym studentem, który już od dobrych kilku lat tworzy scenariusze wszelakiego rodzaju. Ostatnio zabrałem się za komiksy i rodzą mi się w głowie nawet całkiem niezłe pomysły (tak wiem nie jestem skromny). Czas zabrać się do pracy! No właśnie tutaj rozpoczynają się schody. Dlaczego? Otóż w ogóle nie potrafię rysować, Bóg obdarzył mnie tylko talentem do wymyślania historyjek... Nie moja wina. Dlaczego w ogóle zakładam ten temat? Mam nadzieję, że na tym forum istnieją młode zdolne osoby (najlepiej z okolic Wrocławia), które nie boją się nowych wyzwań, mają trochę wolnego czasu i bardzo ładnie rysują (preferowałbym styl noir). Powiem szczerze, że przed tym wszystkim miałem już dwie osoby, ale przy tworzeniu pierwszych stron wycofywały się z projektów. Jeśli jest tutaj osoba, która nie boi pokazać się swoich prac, to zapraszam na PW lub gg (prosiłbym o wysłaniu jednej czy dwóch prac) 

Pozdrawiam
Jedyny w swoim rodzaju Joker.

GG: 39959891