Autor Wątek: Star Wars: The Old Republic.  (Przeczytany 21980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 23, 2009, 12:02:23 pm »
Raczej tak. Co to byłby MMORPG bez potyczek między graczami.

Ale zastanawiam się, czy walka między klasami będzie jakoś zrównoważona. Bo na przykład wątpię czy przemytnik strzelający zza krzaka jest w stanie pokonać wojownika sithów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 12:26:52 pm wysłana przez Hollow »

Offline Girwan

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:13:09 pm »
Raczej tak. Co to byłby MMORPG bez potyczek między graczami.

Ale zastanawiam się, czy walka między klasami będzie jakoś zrównoważona. Bo na przykład wątpię czy przemytnik strzelający zza krzaka jest w stanie pokonać wojownika sithów.

W SWG devsi próbowali na równe sposoby równoważyć grę i były momenty, że Jedi padał zabity przez BH, Officera czy szpiega. Odpowiednio "dopakowana" postać będzie w stanie położyć trupem Jedi czy Sitha.



Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:26:07 pm »
Początkowo TOR miał być bez PvP. Zdanie zmienili jakiś czas przed E3 i pokazali to w trailerze. Jako, że teraz Mythic podlega pod BioWare, to prawdopodobnie będzie PvP całkiem rozbudowane. Ale z balansem, to bym nie liczył na cud xD

BTW: do sieci wyciekł gameplay 20 min z PAX. Na chwilę obecną linkiem nie dysponuję.

Pozdrawiam
C.

Offline Hollow

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 11, 2010, 03:38:07 pm »
Fajnie wygląda komiks Blood of Empire. Nawet lepiej niż Threat of Peace. Kampania reklamowa gry idzie pełną parą.

Offline x-Ray

  • Redaktor GGK
  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 247
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • there's only the Dark Side!
Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 11, 2010, 06:06:32 pm »
A ja tam się ciesze, że nie będzie takiego balansu. W świecie Star Wars nie do pomyślenia by było, gdyby byle trooper czy przemytnik miał szansę pokonać Sitha czy Jedi. W uniwersum naturalne jest, że osoba władająca Mocą ma znaczną przewagę już na starcie nad zwykłym śmiertelnikiem. Jeśli podobnej zasady nie byłoby w SWTOR to mielibyśmy MMORPG pseudo- star warsowy. Nie tylko wygląd postaci i historia ale tez realizm. Poza nielicznymi wyjątkami typu Mando (patrz Jango czy Boba) reszta postaci nie ma szans z władającymi Mocą. (po super lvlowaniu czy zebraniu ekwipunku dopuszczalne by było jako takie zrównanie ale wyjściowo Sith/Jedi > others. Oczywiście naturalna byłaby wtedy sytuacja, że większosc graczy wybierze Sitha czy Jedi ale IMO rozwiązaniem tego problemu byłoby np ustalenie wyższych lvli dopuszczalnych u reszty w pojedynkach z Jedi/Sithem lub możliwosc walki kilku np trooperów z jednym Sithem (Sith musiałby się wiecej napocić ale tez miałby większe szanse we wprawionych rękach...
P.S. Oczywiście to wszystko jest IMO :)

     

Offline Hollow

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 11, 2010, 06:39:13 pm »
Myślę, że zołnierz przy pomocy jakich szybkostrzelnych broni, granatów ogłuszających albo ciężkich wyrzutni pocisków dałby radę pokonać Jedi/Sitha. Największy problem miałby może przemytnik, albo imperialny szpieg, ale ten ostatni może zamawiać ostrzał z orbity to może i on miałby szansę.

Offline Girwan

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 11, 2010, 06:57:26 pm »
A ja tam się ciesze, że nie będzie takiego balansu. W świecie Star Wars nie do pomyślenia by było, gdyby byle trooper czy przemytnik miał szansę pokonać Sitha czy Jedi. W uniwersum naturalne jest, że osoba władająca Mocą ma znaczną przewagę już na starcie nad zwykłym śmiertelnikiem. Jeśli podobnej zasady nie byłoby w SWTOR to mielibyśmy MMORPG pseudo- star warsowy. Nie tylko wygląd postaci i historia ale tez realizm. Poza nielicznymi wyjątkami typu Mando (patrz Jango czy Boba) reszta postaci nie ma szans z władającymi Mocą. (po super lvlowaniu czy zebraniu ekwipunku dopuszczalne by było jako takie zrównanie ale wyjściowo Sith/Jedi > others. Oczywiście naturalna byłaby wtedy sytuacja, że większosc graczy wybierze Sitha czy Jedi ale IMO rozwiązaniem tego problemu byłoby np ustalenie wyższych lvli dopuszczalnych u reszty w pojedynkach z Jedi/Sithem lub możliwosc walki kilku np trooperów z jednym Sithem (Sith musiałby się wiecej napocić ale tez miałby większe szanse we wprawionych rękach...
P.S. Oczywiście to wszystko jest IMO :)

nie zgodzę się z Tobą, jedną z zalet MMO są starcia PvP, a w przypadku gdy Jedi i SIth będą "wypakowane" to kto będzie chciał grać innymi klasami? Ponadto, niektóre questy mogą wymagać obecności innych klas - jeśli będą słabe nikt nie będzie chciał ich używać. Balans pomiędzy klasami musi być zachowany. Hough!



Offline Lord Kupa

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 28, 2010, 08:40:07 am »
GameSpot Video: Star Wars: The Old Republic Sith Warrior Video
Epickość i klimat filmiku miażdży. No i w końcu wiadomo, że speeder bike i inne "mounty" zostaną oddane do naszej dyspozycji.

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 28, 2010, 09:33:49 pm »
Mam tylko nadzieję, że ta epickość nie będzie się ograniczała do zamiatania podłogi trooperem 20 poziomów wyższym :razz:  
Ale fakt... trailer robi wrażenie. Nawet zdaje mi się, że warstwe graficzną kapke poprawili. Tylko nie wiem czemu wszystkie nowośći, trailery itp. z TORa skupiają się wokół Jedi i Sithów, te klasy przecież nie potrzebóją reklamy bo i tak wiadomo, że będzie ich więcej niż palków w WOWie, więc powinni się chyba skupić na wypromowaniu tych innych klas, nie?
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2010, 08:31:27 am wysłana przez N11 Ordo »



Offline Lord Kupa

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 29, 2010, 02:49:12 pm »
Jedi i Sith to ikony Gwiezdnych Wojen. Poza tym o wiele łatwiej u nich (a zwłaszcza u Sithów) o ciekawy i różnorodny diznajn i efektowne skille do prezentacji. Smuggler i Imperial Agent to na pewno dużo bardziej wymagajace klasy i możliwe, że proces ich dopieszczania jest przez to dłuży, a to skutkuje przesuwaniem terminu ich szerszej prezentacji. Mam nadzieję, że na E3 nie szmocowe klasy dostaną swoje 5 minut.

Offline Girwan

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2010, 06:28:55 pm »
Jedi i Sith to ikony Gwiezdnych Wojen. Poza tym o wiele łatwiej u nich (a zwłaszcza u Sithów) o ciekawy i różnorodny diznajn i efektowne skille do prezentacji. Smuggler i Imperial Agent to na pewno dużo bardziej wymagajace klasy i możliwe, że proces ich dopieszczania jest przez to dłuży, a to skutkuje przesuwaniem terminu ich szerszej prezentacji. Mam nadzieję, że na E3 nie szmocowe klasy dostaną swoje 5 minut.

no nie wiem, mi się wydaje, że Jedi i Sith są na świecnziku więc tym bardziej będa dopieszczane,



Offline Lord Kupa

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2010, 07:28:59 pm »
Jak to stwierdził Sean Dalhberg na oficialnym forum:
"I can't get into the exact reasons as to why some   things are released before others (and there is a variety of reasons for   different assets)". Więc możemy tylko spekulować. Imo głównym kryterium jest stopień zaawansowania prac nad daną klasą, choć oczywiście mogę się mylić.

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2010, 08:44:54 pm »
Więc możemy tylko spekulować. Imo głównym kryterium jest stopień zaawansowania prac nad daną klasą, choć oczywiście mogę się mylić.

Oby, oby...może Lucasi szykują coś grubego, czym nas zwalą z nóg w późniejszym czasie, a póki co rozpływają się nad boskością panów co to im Moc sprzyja?



Offline Hollow

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2010, 11:03:04 pm »
W tym trailerze chyba po raz pierwszy widać jakiś pojazd którym można się poruszać (ten speeder). Ciekawe jakie inne będą pojazdy.

Offline Lord Kupa

Odp: Star Wars: The Old Republic.
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2010, 03:34:42 pm »
Zapewne wariacje na temat speederów, w tym pewnie jakiś wzorowany na FC-20 speeder bike jakim poruszał się Darth Maul. Mnie zastanawia czy będą żywe maunty. Z chęcią bym się przejechał na tauntainie :biggrin: .