trawa

Autor Wątek: The Walking Dead/Żywe Trupy  (Przeczytany 148810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 26, 2016, 11:27:40 am »
Kilkanaście milionów widzów zasiadających do nowych odcinków, kilkadziesiąt tysięcy osób kupujących zeszyty, kilkanaście tysięcy kupujących regularnie nowe wydania zbiorcze oraz niezliczona ilość osób wydających pieniądze na gadżety powiązane z TWD najwyraźniej nie zgadza się z Twoją opinią.

Masz racje jest to dobry biznes.
Ale np serial nie trzyma już poziomu. Przeplata słabe z kiepskimi odcinkami i czasami zdarza się że coś się dzieje  ale to z 3 odcinki na sezon.

Ludzie czytają,  oglądają teraz to bo nie ma dobrego zamiennika
the time is near

Offline amsterdream

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 26, 2016, 12:54:46 pm »
Serial ostatnio zrobił się koszmarny, ale komiks od tomu 22 (Nowy początek) wrócił na właściwe tory i czyta go mi się tak samo dobrze jak pierwsze tomy.

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 26, 2016, 12:59:00 pm »
Serial ostatnio zrobił się koszmarny, ale komiks od tomu 22 (Nowy początek) wrócił na właściwe tory i czyta go mi się tak samo dobrze jak pierwsze tomy.

Dobrze wiedzieć , że wraca do korzeni.
the time is near

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 26, 2016, 08:06:11 pm »
Dobrze wiedzieć , że wraca do korzeni.

No właśnie nie wraca, początek TWD był surowy, interesujący do momentu opuszczenia więzienia. Po ósmym tomie odczuwam spadek napięcia i mniejszą przyjemność z lektury komiksu. Dalej nieźle się to czyta, ale to już nie to samo.

Jednak amsterdream ma poniekąd rację, ostatnie tomy zaczynają przełamywać konwencję i dają nadzieję na lepsze rozgrywanie akcji, a także przeniesienie ciężaru obowiązków
Spoiler: pokaż
z ojca na syna
.

Offline czarson661

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 07, 2016, 10:58:07 pm »
Witam czy ktoś z was wie gdzie/ od kogo/ czy jak moge kupić 9 tom serii? wszedzie braki z 5 tomem mialem to samo ale udalo mi sie kupic za 60zl ! uzywany na allegro. gdzie mozna dostać ten nieszczesny 9 tom? ktoś wie? Anyone?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 07, 2016, 11:43:27 pm »
Witam czy ktoś z was wie gdzie/ od kogo/ czy jak moge kupić 9 tom serii? wszedzie braki z 5 tomem mialem to samo ale udalo mi sie kupic za 60zl ! uzywany na allegro. gdzie mozna dostać ten nieszczesny 9 tom? ktoś wie? Anyone?


http://sklepwaneko.pl/Zywe-Trupy/4232-Zywe-trupy-9-Tu-pozostaniemy.html


Zadzwoń i zapytaj czy jeszcze jest.
Taurus sukcesywnie wznawia starsze tomy. Wystarczy być cierpliwym.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline mibartek

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:54:26 am »
szybkie pytanie - nie udało mi się wygooglować nigdzie
są jakieś różnice pomiędzy wydaniem 1szym a 2gim?
na allegro jest np taka aukcja:
http://allegro.pl/zywe-trupy-tom-09-tu-pozostaniemy-taurus-1-wyd-i6307554186.html
a nowe wydanie da się kupić bez problemu w sklepach internetowych. Skąd więc ta cena?

Offline czarson661

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 08, 2016, 11:03:52 am »
Ok dzięki za linka udało sie zamówic bo juz myślalem że będe przepłacał na allegro

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 09, 2016, 11:27:57 am »
9 Tom jest teraz ciężko dostać dlatego taka cena.
Trzeba czekać na dodruk.
the time is near

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 08, 2016, 02:47:55 pm »
Taurus wyjaśnia na facebooku opóźnienie z wydaniem kolejnych tomów:


"Cóż jeżeli Państwo chcecie możemy podawać informacje szczątkowe :( Otóż po 8 miesiącach Image się w końcu odezwał w tym temacie. Otrzymaliśmy nareszcie kontrakt i faktury żeby było śmieszniej od razu na tomy 24 i 25. Faktury są już opłacone i czekamy na przesłanie materiałów do opracowania DTP. Jeżeli wszystko pójdzie ok to tom 24 wydamy na MFKiG (początek października) a tom 25 na koniec tego samego miesiąca."

Offline raf82

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 17, 2016, 11:11:45 am »
Skompletowałem wszystko tylko brak mi tomu 5 i 9 mam nadzieję że niedługo dodruk bo ceny powyżej 70 zł odstraszają przed kupnem serii.

Offline Damballa

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 17, 2016, 05:59:36 pm »
Mam tak samo, brak tomu 5 i 9. Już parę osób pytało o dodruk 9 na profilu fb wydawnictwa i zapowiedzieli dodruk 9 na styczeń. Zapytałem o dodruk tomu 5, nieodpowiedzieli. Jednak mam nadzieję, że zarejestrowali i dodrukują. Spodziewam się w okolicy zapowiedzianego również na styczeń tomu 25.

Offline pucek_miszcz

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 17, 2016, 06:06:00 pm »
Mi się udało dostać zestaw 1-15 za 370 zł :) jestem teraz przy trzecim tomie - kurczę, mało który komiks wciąga mnie tak, że nie mogę się powstrzymać żeby jak najszybciej spojrzeć co się stanie na następnej stronie nie doczytując tej na której właśnie jestem. Od razu zamówiłem z gildii tomy 16-24 póki jest promocja :D
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Wolf85

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 17, 2016, 09:47:07 pm »
Jeśli ktoś nie jest na bakier z językiem angielskim to polecam ekonomiczne, miękko okładkowe wydanie typu kompendium, ja nabyłem dwa tomy (czyli 1-96, albo odpowiednik 1-16 w TP) za 240 złotych. A komiks zacny i w najbliższym czasie planuję dokup trzeciego :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

mkolek81

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 18, 2016, 05:02:37 am »
Ja bym się dodrukami brakujących tomów nie przejmował, będą na pewno. Podejrzewam że w okolicach większej imprezy (Pyrkon, Komiksowa Warszawa). Chyba żadna seria komiksowa tyle ich nie miała ci Żywe Trupy.