Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 384111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 19, 2003, 08:52:24 am »
Jeśli chodzi o Diunę, to wersja na VCD jest z lektorem. Dlatego tak się uprałem żeby sprzedać i czym prędzej kupiłem wersję DVD. Tutaj już jest możliwość wyboru - napisy albo lektor. Jeśli chodzi o dodatki, to jak będę w domciu, to sprawdzę, ale z tego co pamiętam to raczej nic nie było :(

Offline apaczu

jest dodatek...
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 19, 2003, 07:29:02 pm »
Jedyny dodatek, to tekstowa informacja o filmie... czyli mogło być lepiej;)

Offline Bruce

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:59:45 am »
Dziś w kioskach pojawił sie nowy NAJ za 5.9 zł z plytą (VCD) z filmem Ich Troje ,ja tam nie kupowałem bo nie DVD tylko zwykła płytka  :roll:

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 24, 2003, 08:09:28 pm »
Jezeli nie daliscie rady kupic sobie "Diuny" z GameStarem, to macie szczescie, gdzy ten sam film jest dolaczony do najnowszego PC WORLD KOMPUTER (to samo wydawnictwo zreszta;-).

Wiem, ze dzwiek jest w dwoch wersjach: DD 5.1 i DTS. Moze i dodatkow wiecej dodali? Filmik zapakowany jest w ladne, plastykowe, czarne budeleczko typu AMARAY;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Huran

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 25, 2003, 12:56:06 pm »
Cytuj
Jezeli nie daliscie rady kupic sobie "Diuny" z GameStarem, to macie szczescie, gdzy ten sam film jest dolaczony do najnowszego PC WORLD KOMPUTER (to samo wydawnictwo zreszta;-).


A w jakiej cenie ta przyjemność?

Pozdrawiam, Huran
ozdrawiam,
Huran

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 25, 2003, 03:08:35 pm »
Wiedzialem, ze o czyms zapomnialem;-)
Pisemko kosztuje 22 zeta z hakiem.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline apaczu

kolejny film na DVD
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 26, 2003, 02:30:49 pm »
W piśmie auto+ jest zamieszczony film na DVD pt. Ślepy tor. Obraz 2:35 do 1, raczej średniej jakości. Dostęp do scen z menu. Dźwięk 5.1 z lektorem lub bez. Więcej dodatków nie ma. Koszt całości to 8.90 zł.

Mav82

  • Gość
Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 26, 2003, 05:04:48 pm »
Cytat: "adiego"
Wiedzialem, ze o czyms zapomnialem;-)
Pisemko kosztuje 22 zeta z hakiem.


qrcze troche mnie to zirytowalo...
gdybym poczekal to mialbym nie dosc ze ladne pudelko to jeszcze ciekawa gazete, bo gamestara to tylko przejrzalem i w kat rzucilem...

Offline Bruce

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 28, 2003, 07:11:16 pm »
W poniedziałek 29 września w Gali bedzie płyta dvd z drugą cześcią "Kasi i Tomka".

Offline apaczu

"Gusta i Guściki" w Zwierciadle
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 01, 2003, 07:08:07 pm »
Francuska komedia "Gusta i guściki" na DVD w październikowym Zwierciadle.  Zamieściłem to też na głównej przez pomyłkę...

Offline apaczu

więcej danych o gustach...
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 02, 2003, 05:59:54 am »
Zwierciadło z filmem "Gusta i guściki" kosztuje 9.95. Płyta opakowana w pudełko DVD :D  Dane z okładki: Czas: 112 min, Dźwięk DD 5.1, Napisy: polskie, Obraz: Kolorowy, Format: 16:9

Offline Bruce

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 02, 2003, 04:49:22 pm »
W najnowszej Vivie jest film na dvd Przypadkowa dziewczyna cena nie całe 10 zł.

Offline apaczu

Amelia na DVD:)
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 03, 2003, 07:19:32 pm »
Dla mnie absolutny hit, Amelia na DVD! Tym razem dołączona do kawy La VAZZA. We wrocławskim Carrefourze kosztuje to niecałe 13 złotych!  A film to niebanalny! Wydanie też ujdzie! Wersja szerokoekranowa, z dźwiękiem DD 5.1 lub polskim lektorem 2.0. Poza tym w dodatkach zwiastuny. Fajna sprawa! :)

Offline point

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 04, 2003, 12:33:12 pm »
we wroclawskim geancie jest troche dvd po 20zl. wiekszosc to smieci (relikt,oni,jakis hong kong , 80 dni do okola swiata z brosnanem, jakis polski film z pazura, i pare jeszczeinnych ktorych nie zapamietalem). z lepszych filmow jest fargo braci coen i gra z douglasem. pozatym jest duzo filmow po 34zl, ale to mozna normalnie kupic na merlin.com.pl

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 05, 2003, 09:38:02 am »
Ja troche o "Przypadkowej dziewczynie" dolaczonej do Vivy.

Dzwiek: Dolby Digital 5.1 (oryginalna lub lektor)
Napisy: polskie
Dostep do scen: TAK
Dodatki: brak;(

Czas trwania: 105 minut
Rok produkcji: 1997

Po wlozeniu plytki trzeba przebrnac przez zapowiedzi wydan DVD Imperiala, m.in.: dwuplytowka Krola Lwa, Dziewczyna z Alabamy...

Obraz zapowiedzi jak i samego filmu jest fatalny!!! Przypomina DiVX, strasznie duzo ziarna biega po ekranie. Ogolnie - nie polecam;(

A dokladna cena to 8.99 PLN.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"