Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 384170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 20, 2003, 01:18:56 pm »
Wiecej info o (beznadziejnej zreszta) akcji Best Filmu:

+ Rynek: "Easy DVD Collection" - nowa, tania seria DVD BestFilmu
(19 października 2003)

BestFilm wprowadza na rynek nową serię filmów na płytach DVD. Seria ta nazywa się " Easy DVD Collection " i ma zawierać filmy na tzw. każdą kieszeń. Wydawane w ramach nowej serii filmy będą kosztować jedynie 19.90 PLN .

Niestety nieska cena ma swoje uzasadnienie w jakości wydań - dostępna będzie wyłącznie wersja z polskim lektorem. Jak widać "Easy DVD Collection" kierowana jest raczej do mało wymagających konsumentów, którzy nie potrafią lub po prostu nie chcą czytać napisów, a oryginalna wersja językowa jest dla niech mniej ważna niż niższa cena.

W ramach nowej serii Best Film wydał już dwa filmy, a cztery kolejne zostaną wydane jeszcze w październiku. W tym momencie amatorzy "łatwej kolekcji" mogą nabyć następujące filmy:

" Pięć ton i on "
gatunek: komedia
obsada: Bill Murray, Jerry Adler


" Rycerze "
gatunek: sci-fi
obsada: Kris Kristofferson, Lance Henriksen

W kolejce czekają natomiast (premiera 26.10):

Jad (Na zlecenie groźnego przestępcy zostaje uprowadzony 10-letni Philip. W domu, w którym jest przetrzymywany chłopiec, zaczyna grasować niebezpieczny okaz jadowitego węża, który w wyniku pomyłki został zamieniony w sklepie zoologicznym. Tymczasem Czarna mamba ma być przedmiotem badań w Instytucie Toksykologii. Porywacze ani tym bardziej bezbronne dziecko nie są świadomi czyhającego niebezpieczeństwa).
Martwy i pogrzebany (Miejscowy przedstawiciel prawa ma ogromne kłopoty. Zdarza się seria wyjątkowo brutalnych morderstw. Szeryf Dan Gillis musi znaleźć nie tylko ich sprawcę, ale także zapobiec kolejnym dramatom. To nie koniec jego problemów, otóż wszystko wskazuje na to, że wiele ofiar już pogrzebanych, w tajemniczy sposób powraca do życia. Oto kolejna zagadka do rozwiązania.)
Mona Lisa (Georges po wyjściu z więzienia szuka pracy. Znajduje ją jako kierowca Simone, która jest piękną i luksusową call-girl. Simone wkrótce pada ofiarą swych własnych gierek, w które wmieszany jest niejaki Mortwell, a George pomagając jej chcąc nie chcąc ładuje się w kłopoty.)
Szalony Megs (David i Martha są rodzeństwem mieszkającym razem od czasu powrotu z wojny wietnamskiej, ktorej sa weteranami. Niestety wojna i stres z nią związany cały czas nie daje o sobie zapomnieć, zwłaszcza Davidowi który cierpi na głęboką depresję.)


[dvd.pf.pl]
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Berno

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 21, 2003, 01:34:27 am »
Niech mi ktoś powie po co taka akcja? Znowu robią krok wstecz jesli chodzi o DVD. Bo Best Film oferuje nam w zasadzie podrasowane VCD.
Kupiłem natomiast Króla Lwa za 59,90 - tak pownien wyglądać. starszy film w nowej edycji. Dźwięk jest podrasowany do 5.1, ale jesli ktoś chce to może posłuchac w oryginalnej uboższej wersji. Plus naprawdę dużo dodatków. Az dziw, że w tej cenie wydał to Imperial. Widać Disney ich zmusił.   :wink:
A Indiana Jones za 250 zł - jak mawia Zdzisław Ambroziak: KA-TA-STRO-FA (cenowa).[/code]

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 21, 2003, 06:10:54 am »
Jesli chodzi o KROLA LWA, to musze sie z Toba zgodzic! Procz ceny i ilosci dodatkow (glownie dla dzieciakow;-), powala obraz. Dzwiek jest dobry, ale moglby byc lepszy;-) W kazdym razie - niedlugo recka na NG DVD;-)

Ale nie zchodzmy z tematu...;-)

Best Film postanowil najwidoczniej uderzyc w grono ubozszych uzytkownikow kina domowego... . I w tym temacie proponuje zalozyc oddzielny post;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 21, 2003, 12:46:07 pm »
A moze by tak zaznaczac przy okacji w czym jest plytka. Bo np. ja nie kupie DVD w szmacie (kopercie), a juz Diuna byla wydana zawodowo.

Offline Berno

Być jak John Malkovich
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 23, 2003, 10:59:42 pm »
Pewnie już wszyscy widzieli reklamę w TV ale napiszę. "Być jak John Malkovich" będzie w piątkowej (24.10.2003) Gazecie Wyborczej. Film dla mnie mocno taki sobie, żeby nie powiedzieć gorzej. Ale np. na imdb ma prawie 38 000 głosów i średnią ocenę 8 na 10 możliwych.

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 24, 2003, 06:41:03 am »
Ja dodam jeszcze, że Być jak John Malkovich razem z gazetą kosztuje 2.40 . Czy ktoś ma może informacje na temat wersji językowych/dodatków?
Bo w pracy nie mam jak sprawdzić

Offline glowa

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 24, 2003, 06:54:02 am »
Za tydzień w Wyborczej ma być: "Pokój Marvina".

Offline Kormak

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 24, 2003, 12:29:19 pm »
"Być jak John Malkovich" - żadnych dodatków nie stwierdziłem :D
Tylko wybór scen...
chyba już powinniście się do tego przyzwyczaić, że nie ma żadnych dodatków na płytach z gazet.

Offline Pretorian

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 25, 2003, 11:20:01 pm »
Listopadowy PC WORLD KOMPUTER - "Koziorożec 1" , stary ale wciąż fajny filmik , dźwięk dd 2.1 / 5.1 , cena 22.90 . Pozdrowienia.

Offline glowa

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 27, 2003, 07:41:58 am »
W Wyborczej co piątek mają być filmy na DVD:
1. Być jak J. M. (ten już się ukazał);
2. Pokój Marvina (ma ukazać się w ten piątek);
3. Elizabeth (w kolejny piątek)

Offline Berno

Dzięki za informacje!
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 27, 2003, 11:00:04 am »
Jest coraz lepiej. Markowe filmy za 2,40, a nawet nie muszę kupować Gazety bo mi znajomi oddają płytę (nie mają DVD).  :D
Mam pytanie - czy te gazetowe dvd to polski pomysł czy gdzieś to się jeszcze uprawia? Może ktoś widział?

Offline glowa

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 30, 2003, 06:15:29 am »
W grudniowym numerze Marie Claire dostępnym w sprzedaży od 8 listopada, będzie Don Juan DeMarco z Johny Deppe'm

Offline BrinX

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 02, 2003, 08:54:16 pm »
"Inni" w Gali

Format: 16:9
Dodatki:  Brak
Reklamy : 3 [ Lancia, Snowborder - film, Kill Bill - film ]
Obraz: 6,5/10
Dźwięk: 8/10
Plusy: Okładka

Offline corgan

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 05, 2003, 12:34:03 am »
Sorry, ale chyba zaczynacie trochę przesadzać. Wyborcza w każdy piątek kosztuje 2.40, czyli film jest naprawdę za darmo. Narzekanie na brak dodatków jest po prostu żałosne.

Offline Azel

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 05, 2003, 01:58:04 pm »
brinx - a w jakim formacie jest dźwięk???? mam nadzieję, że nie 2.0 tylko chociaż 5.1
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

 

anything