trawa

Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 384213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damia

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwiec 02, 2007, 05:45:59 am »
Od poniedziałku w kioskach poleguje sobie (w niektórych przypadkach już nie) pierwszy krążek serialu Z archiwum X. Nie jest to wydanie "z gazetą" lecz kolekcja DeAgostini. Jednak za sam produkt odpowiedzialny jest Imperial CinePix. Jak będzie się prezentować wydanie wszystkich sezonów serialu dowiecie się z tej strony http://www.zarchiwumx.pl. Niestety brak technicznych informacji, więc napiszę krótko: są polskie napisy:). Niestety często mało czytelne. Kolor biały nie wychodzi zbyt wyraźnie gdy na ekranie co chwila pojawiają się świetliste rozbłyski wskazujące na pojawienie się obcych:). Ale jest również polski lektor, więc jakby co można "się przełączyć". Skopane , moim zdaniem, jest menu. Brak możliwości odtworzenia wszystkich odcinków jednen po drugim, za każdy razem wracamy do menu i jeszcze musimy w nim pogrzebać. Ale ogólnie nie jest źle. A skoro Imperial przejął również wydania Paramountu, to może doczekamy się na naszym rynku kolekcji Star Treka;>
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline potworek

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpień 08, 2007, 03:53:01 pm »
W Gali - Dziennik Bridget Jones 2
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline kebul

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpień 27, 2007, 07:26:00 am »
Cytat: "potworek"
W Gali - Dziennik Bridget Jones 2
jakie sa parametry filmu? audio ang/pl napisy?
iewazne ile wazysz wazne ile mozesz wypic

Offline Damia

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #693 dnia: Wrzesień 01, 2007, 08:32:03 am »
Do Przyjaciółki dodano 1 dysk z serialu Transformers: Niszczycielskie maszyny. Na odsłonę czekają jeszcze dwa krążki. Tych, którzy chcieli by nabyć film ostrzegam, że wydanie gazetowe ma tylko polskiego lektora, który brzmi niezwykle irytująco (ale to już moja prywatna opinia). W listopadzie Imperial wyda serial w dwupłytowym boxie. Dźwięku lepszego niż DD 2.1 nie będzie, ale przynajmniej będzie dostęp do wersji oryginalnej z polskimi napisami. Na koniec drobna ciekawostka: Transformers: Niszczycielskie maszyny w sprzedaży miał się pojawić już w sierpniu, bodajże tuż przed premierą filmu M. Bay'a. Najwyraźniej "na horyzoncie" pojawiła się Przyjaciółka z kasą, wydano to coś z "podciętymi skrzydłami" i na pełne wydanie dystrybutora musimy teraz poczekać dwa miesiące. ;>
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline Konował

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #694 dnia: Październik 19, 2007, 01:51:07 pm »
Dzisiaj w Dzienniku jest Sin City, za 7zł imo warto kupić :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline pleban

Okładki do Filmów z gazet
« Odpowiedź #695 dnia: Październik 24, 2007, 10:33:21 am »
Zna ktoś adres strony skąd można pobrać za darmo okładki do filmów z gazet? Ściągam okładki z www.okladki-dvd.pl ale ta strona jest płatna  plus taki, że mają okładki dobrej jakości i w wersji PL.

Offline graves

Re: Okładki do Filmów z gazet
« Odpowiedź #696 dnia: Październik 24, 2007, 04:11:29 pm »
Cytat: "pleban"
Zna ktoś adres strony skąd można pobrać za darmo okładki do filmów z gazet?

To najlepsza strona jaką znam. Polskie okładki są również.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline madulka

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:51:30 pm »
Najlepsze kino grozy z "Przekrojem" od 10 kwietnia. Gazeta z filmem za 6,99, co dwa tygodnie nowa płyta.

1. „The Ring”, 10 kwietnia
2. „Hellraiser: Wrota piekieł”, 24 kwietnia
3. „Dark Water”, 8 maja
4. „American Psycho II”, 21 maja
5. „Madhouse”, 5 czerwca
6. „Lęk”, 19 czerwca

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 11:26:19 am wysłana przez madulka »

Offline kebul

Odp: Re: Okładki do Filmów z gazet
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 14, 2008, 07:39:21 am »
Cytat: pleban
Zna ktoś adres strony skąd można pobrać za darmo okładki do filmów z gazet?
To najlepsza strona jaką znam. Polskie okładki są również.
mysle ze na tej stronie tez mozna nalezc duuuzo okladek
iewazne ile wazysz wazne ile mozesz wypic

Offline alinusia20

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 17, 2008, 06:35:42 pm »
tak serio serio to wydaje mi sie ze puszczanie filmow z gazetkami to jakas chora forma walki z piractwem...ale jak by sie nad tym glebiej zastanowic...to w sumie tylko kolejny sposob na rozprzestrzenianie sie mniej lub bardziej nie legalnych filmow...

Offline Konował

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 18, 2008, 04:31:01 pm »
Dla mnie to bardziej chęć przyciągnięcia nowych czytelników do gazety/czasopisma.
A dlaczego te filmy są "mniej lub bardziej" nie legalne ? To tak jak z grami dodawanymi np do CDA lub PLAY'a.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Damia

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #701 dnia: Maj 21, 2008, 05:01:48 pm »
Obawiam się, że nie chodzi o zwiększenie poczytności gazet, które najczęściej lądują w śmietniku zaraz po odjęciu filmu od okładki;> (co jak podejrzewam wydawcy ino zwisa i powiewa, - grunt, że pismo się sprzedało). Piractwo, choć jest problemem to zmniejszyłoby się gdyby dystrybutor jako gazetówkę dodał film, który dopiero co "zszedł" z kina (nawet największy oportunista kupiłby Super Ekspres gdyby dodano np Jestem legendą za 9,99).
Gdy sklepowe półki uginają się od starych tytułów, przeceny nie robią już na nikim wrażenia, najlepszy sposób by wyrwać jeszcze trochę kasy, to sprzedać tytuł gazecie lub płatkom śniadaniowym. Zawsze znajdzie się amator kiepskiej jakości wydania - bo sami przyznacie, że rzadko gazetówka prezentuje świetny obraz czy dźwięk.
Oczywiście takie "wrzutki" można jeszcze tłumaczyć chęcią dotarcia do ludzi, którzy nie mają pod ręką marketów czy wypożyczalni, a kiosk ruchu - tak.  Bardzo chwalebne...
Niestety - z przykrością to przyznaję - uważam, że jednak chodzi o kasę;( To co zrobił dystryb z serialem X-Files zakrawa na zbrodnię. Najpierw wydano krążki z książeczką (DeAgostini), a obecnie na rynek wchodzą boxy. Ci, którzy w porę się nie powstrzymali, zapewne mają teraz regał pełen makulatury. Tego typu zabiegi dystrybutorów powinny nauczyć ludzi ostrożności wobec oferowanych "okazji".
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline krawiec[PL]

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #702 dnia: Lipiec 01, 2008, 07:38:52 pm »
Odświeżając temat polecam portal http://dodatkidogazet.pl/film . Mamy tu wszystko co ostatnio ukazało się w gazetach i co się ukarze :) Bardzo przydatne (jak dla mnie)
Życie to one man show.

Offline Raf Fariszta

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #703 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:27:42 am »
Bardzo przydatna strona! Dzięki!
Nocy Matko Dnia

Offline krawiec[PL]

Odp: Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #704 dnia: Sierpień 28, 2008, 07:09:11 pm »
Piątek, Gazeta Wyborcza, "Wściekłe psy" oj warto :D Jeszcze nie wyszło chyba na DVD nigdy
Życie to one man show.