Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 384335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ManiaC

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:21:01 am »
Polecam wydanie NAJ z krzyżówką, a w nim 12 odcinków serialu "Siedemnaście Mgnień Wiosny". Jak się dobrze postaracie jeszcze zdążycie zakupić.  :)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline bagienny

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 07, 2006, 07:18:44 pm »
Cytat: "ManiaC"
Polecam wydanie NAJ z krzyżówką, a w nim 12 odcinków serialu "Siedemnaście Mgnień Wiosny". Jak się dobrze postaracie jeszcze zdążycie zakupić.  :)

Szaleńców sporo, by to kupić ;] Leży tonami w kioskach w śródmieściu.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline potworek

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 07, 2006, 08:42:35 pm »
W Naj są dwa filmy z Chanem, Zbroja Boga i Zbroja Boga 2, polecam  :D
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline kingquest

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #678 dnia: Październik 08, 2006, 07:57:12 am »
W najnowszym magazynie FILM- płyta DVD , z filmem "Człowiek z Blizną"- film to legenda kina gangsterskiego. Wogóle jeden z najlpeszych filmów w historii z genialną kreacją Ala Pacino.

Offline Malkavian

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #679 dnia: Styczeń 19, 2007, 09:46:30 pm »
Dzisiaj w Dzienniku był Pulp Fiction.
Rekomendacji chyba nie trzeba.

Offline kebul

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 22, 2007, 06:50:23 am »
ja teraz zbieram "czterej pancerni i pies" z naj  :badgrin:
iewazne ile wazysz wazne ile mozesz wypic

Yax

  • Gość
Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #681 dnia: Luty 08, 2007, 11:15:06 am »
Hm... Temat umarł, a ostatnio w Dzienniku są dobre filmy...

Offline morven

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #682 dnia: Luty 08, 2007, 09:04:36 pm »
Cytat: "Yax"
Hm... Temat umarł, a ostatnio w Dzienniku są dobre filmy...


Zgadzam się, bardzo dobra seria... Czym prędzej weszłam w posiadanie "Cinema Paradiso", cudownego filmu, który miałam okazję obejrzeć kiedyś na starym dobrym VHSie, a który jest niezmiernie trudny do zdobycia i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.
 You're a Mozart fan. I love him too. I looooove Mozart! He was Austrian you know?
But for this kind of work, he's a little bit light. So I tend to go for the heavier guys. Check out Brahms. He's good too.

Offline absynt

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #683 dnia: Luty 23, 2007, 06:35:28 pm »
Dziś są (były) dwa filmy -> "Aviator" w Dzienniku i "Kundun" w Wyborczej.
Oba w reżyserii Martina Scorsese.

Offline Damia

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #684 dnia: Kwiecień 20, 2007, 08:35:49 pm »
Wczoraj do sprzedaży trafił Bond - Śmierć nadejdzie jutro. Tym tytułem Viva! Kino rozpoczyna wydanie kolekcji Bonda, którą ma zamiar wprowadzać do stycznia 2008 roku.
http://www.viva.pl/007/
Nim jednak ktoś się skusi na zakup może warto poczytać opinie użytkowników na filmwebie;>. Mnie nie zachęciły do nabycia krążka.
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline kebul

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #685 dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:37:37 am »
Cytat: "Damia"
Wczoraj do sprzedaży trafił Bond - Śmierć nadejdzie jutro. Tym tytułem Viva! Kino rozpoczyna wydanie kolekcji Bonda, którą ma zamiar wprowadzać do stycznia 2008 roku.
http://www.viva.pl/007/
Nim jednak ktoś się skusi na zakup może warto poczytać opinie użytkowników na filmwebie;>. Mnie nie zachęciły do nabycia krążka.

ja kupilem i sie zawiodlem.
20 zł za polskiego lektora DD2.0, nie ma oryginalenej sciezki dwiekowej i napisow  :(
iewazne ile wazysz wazne ile mozesz wypic

Offline Damia

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #686 dnia: Kwiecień 23, 2007, 04:44:40 pm »
Cytat: "kebul"
ja kupilem i sie zawiodlem.
20 zł za polskiego lektora DD2.0, nie ma oryginalenej sciezki dwiekowej i napisow  :(

Biedactwo... Niestety można było się tego spodziewać. Wystarczy policzyć. Chcąc nabyć każdy tytuł osobno zapłaciłbyś ok. 950 zeta za taką kolekcję. Jeśli wywalimy dodatkowe płyty, które są w wydaniach Imperial CinePix to możnaby liczyć jakieś 475 złotych za 19 płytową kolekcję Bonda. Zamawiając prenumeratę w Vivie płacisz 299 złotych. Musieli wywalić coś więcej niż tylko same płyty z dodatkami. Przynajmnie ja tak to widzę.

A tak na marginesie:

Jeśli ktoś narzeka na niedobór Przyjaciół, to pewną ich dawkę można będzie nabyć już od środy wraz z miesięcznikiem Avanti. Z tego, co czytałam w necie wynika, iż do gazetowej sprzedaży nie trafią pełne sezony, a jedynie … dziwolągi, które Warner sprzedaje od zeszłego roku. Prawdopodobnie w skład nowej kolekcji wejdą płyty z serii The Best of (Sezon 1- 10, Rachel, Monica, itd.). O jakości wydania nie mogę się na razie wypowiedzieć.

http://media2.pl/media/22951-kolekcja-dvd-dla-fanow-przyjaciol.html
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline SZYM

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #687 dnia: Maj 18, 2007, 03:01:14 pm »
W co poniedziałkowych rzeszowskich Nowinach jest płyta v-cd, z kilkoma odcinkami kultowej bajki "Sąsiedzi".  :p
...i ujrzał siebie porażonego barbarzyńską świadomością rasy ludzkiej, która spycha wszechświat człowieka w stronę chaosu...."

Offline Malkavian

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #688 dnia: Maj 22, 2007, 10:59:58 pm »
Ostatnio w "Dzienniku" było "Na Zachodzie bez zmian".
Kiedyś oglądałem ten film, chciałbym obejrzeć jeszcze raz bo wrażenia pozytywne.
Ale ponoć obraz 4:3...
Nie wiem jak będzie z "Okrętem" w najbliższy piątek.
Bo to film niegodny takiego zabiegu.

Offline Dr.Crane

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:06:02 am »
W kiosku widze Mefisto ide wiec by kupic a tu kobita ( dosc juz podeszlego wieku) nie bardzo nawet wiedziala jak go wycenic ( stal sam bez gazety wyborczej) twierdzila ze wyborcza kosztuje 1,29 a z filmem 1,99 ale nie byla do konca pewna  8) wiec mi go nie chciala sprzedac...

...nie musze dodawac ze za jakis czas, gdy tam wrocilem juz filmu nie bylo....
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...