trawa

Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 383148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 21, 2003, 05:05:25 pm »
Do VIVY są do wyboru trzy filmy: Gra o miłość, Igraszki Losu i trzeci film, którego nie moge u mnie dostać. Jak znajdę gdzieś w okolicy, to dopiszę.
Płytki są w papierowych kopertach, cena za sztukę 8.99
EDIT: Przykro mi, ale do kiosków w okolicy trzeviego filmu nie dowieźli. Czy ktoś wie, jaki to film i czy wogóle gdziekolwiek dowieźli?

Offline Bruce

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 24, 2003, 11:30:53 am »
Witam ,ten trzeci film z vivy to Pół Serio ,a pozatym w wrzesniowym numerze "Moje mieszkanie" jest film dvd Pieniądze to nie wszystko za 7.90 zl ,a w poniedziałek w "Naj" bedzie Kiler na dvd z okazji 9 urodzin tej gazety cena jeszcze nie znana. :)

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2003, 02:22:07 pm »
Potwierdzam, KILLER jak najbardziej jest, a cena juz znana - 6,50;-)
Chyba waro sie kupic... .
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline k.i.c.h.u.s

A juz we wrzesniu...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 28, 2003, 10:44:23 am »
We wrzesniu (a dokladnie w poniedzialek 8 wrzesnia) "Gala" zaoferuje 2 filmy do wyboru z Johnny Depp'em... Mam tylko nadzieje ze jednym z nich nie bedzie "Don Juan de Marco" :(
A jesli chodzi o filmy oferowane przez czasopismo "Viva" to jest jeden plus w ich wykonaniu DVD -  jest to wersja mało "inwazyjna" tzn. ze w przeciwienstwie do "Gali" nie zmusza nas do ogladania paru reklamowek na samym poczatku, ale zawiera je w dodatkach na plycie.
Dla wyrownania - w "Vivie" nie ma dodatkowych okladek na opakowanie do DVD ktore pozwalaja na dokupienie pudelka za 1 "zeta" i dorzucenie filmu w "cywilizowanej" postaci do domowej kolekcji. :)
ichuś

Offline point

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 28, 2003, 10:18:56 pm »
Cytat: "adiego"
W sierpniowym numerze miesięcznika "Film" dołączona zostanie płytka DVD z filmem Luca Bessona "Leon zawodowiec". .

jak ktos kupil tego "leona" to niech napisze. obszukalem wszystkie kioski/sklepy i w sierpniowym "filmie" znalazlem tylko plyte vcd z filmem "ciało".

Offline k.i.c.h.u.s

Leon na VCD a nie na DVD :(
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 29, 2003, 07:07:49 am »
Zapewne niektórych rozczaruję... Dziś rano widziałem "Film" z dodatkiem "Leon" na VCD... Przykro, ale to niestety nie DVD :( Ja osobiście się na ten zakup nie skuszę, bo jakość VCD jest dla mnie co najmniej niezadowalająca.... :( A szkoda....Też sobie narobiłem nadziei na DVD z "Leon"-em...
ichuś

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 29, 2003, 10:38:22 am »
W najnowszym wydaniu pisemka OLIVIA "Kapitan Corelli" z Nicolasem Cagem i Penelope Cruz. Taki typowy filmik o milosci;-)

Ps: W kioksach ruchu (nie wiem czy gdzie indziej tez) promocyjny pakiet archiwalny Galii: torba i bluzeczka + dwa filmiki na DVD ("Asterix i Obelix kontra Cezar" i "Mickey Niebieskie Oko"). Niestety nie 'luknalem' ceny;(

UWAAAAAGA!!!
Mam pytanie: czy wedlug Was - kasowac stare posty dotyczace plytek DVD w pismach, czy tez zostawic je jako archiwum? Wiecie, sporo tego sie zbiera i... sam nie wiem, dlatego tez pytam sie o Wasze zdanie w tej sprawie.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Gollum

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 29, 2003, 11:38:21 am »
W Czterech Kątach jest "Rejs". Mój egzemplarz szwankuje, bo w trakcie odtwarzania trzy razy wizja przeskakiwała na stronę startową komputera. No, chyba że to wina komputera.

Offline k.i.c.h.u.s

Odnosnie postów...
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 29, 2003, 12:24:00 pm »
... w ramach historii moznaby pozostawic te posty... na razie nie jest ich zbyt duż chyba :))
ichuś

Offline Magdalaena

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2003, 12:40:57 am »
To ja o cenie:
kupiłam archiwalny pakiet za 7,80 zeta :
2 filmy DVD (mnie się trafiło "Zycie jest piękne" i Przepowiednia") +
2 v Naj + 2 x gala + claudia + torba + kosmetyczka + kaseta z ćwiczeniami Cindy Crawford

Są inne wersje z alternatywnymi filmami , ale trzeba delikatnie podejrzeć przez folię.

Prawdę mówić, to właśnie sposobię się do zakupu DVD i kupiłam ten pakiet, żeby miec co odtworzyć na początek, wiec nic Wam nie napiszę o jakosci.
agdalaena

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2003, 03:57:29 pm »
W najnowszym "PC World Komputer" znajdziemy filmik na dwoch plytkach VCD - "Misja do wnetrza Ziemi".
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2003, 04:03:46 pm »
A teraz cos z zupelnie innej beczki: Na Wilenskim w Warszawie sa spore przeceny starych tytulow na DVD, a wsrod nich:

+Enigma (skusilem sie, bo dalem tylko 20 zlociszy;-)
+Gra
+Relikt
+Partner
+Gra o milosc
+W czym mamy problem?

Sa tez takie, co ukazaly sie w pismach (dawno temu). Plytki sa na wage - 19.90 za kilogram (czego to ludzie nie wymysla...;-), a wiec ceny od 20 zeta (zwykle, czarne pudeleczka) po ponad 30 (za Jewel Boxy).

Wybor dosc maly (tytuly w wiekszosci przecietne i sa tez takie plytki co dodatkow wogole nie maja), ale kilka ciekawych tytulow sie spokojnie trafi. Chyba warto zerknac, bo wyprzedaz ta [chyba] nie tylko obejmuje stolice (Carefoure - tak sie pisze nazwe tego hipermarketu?)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline KheeD

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 02, 2003, 02:50:27 pm »
qrfa ... teraz qpiłem magazyn "Film" mówiliscie, że Leon będzie na DVD a tu rozpakowuje i zonk VCD  :roll: jakość lol ... eh  :( shit za te 9 zeta miał bym juz 3 browce ^^
...The Truth is Out There..."

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:07:00 pm »
Gdybys czytal pozniejsze posty - wiedzialbys co kupujesz. Zreszta sztuka jest tez patrzec na oznaczenia plyty (na opakowaniu;o) i na, to co pisza na okladce pisemka;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 04, 2003, 09:35:13 am »
Misja do wnętrza ziemi jest eż na DVD w wersji DVD PCWK ;)